PDA

View Full Version : Той наказаният, аз влюбеното наказание



malkasladka
02-11-2011, 18:47
Здравейте, ами ще започна от началото.Аз живея в чужбина. Едно момче от училище беше сгафило малко и аз съм му нещо като наказание. Тоест той трябва да ми помогне да разговарям повече един вид да свикна с езика. В сряда се запознахме днес беше и първият урок така да се каже. Проблемът е, че усещам, че се влюбвам в него. Той там чете от един учебник нещо и забелязах, че по време на четенето ръката му трепереше тя му треперише през цялото време де тооо и мойте. Усмихва ми се такъв. Много е любезен. Като кашляше винаги се извиняваше, което ми напраив впечатление. Та въпроса ми е какво мислите вие? Дали имаме шанс? И как да действам? Мислите ли, че той може да меее айде не харесва ама да ме е забелязал. :-o



Днес 18.02.10/втора среща

През голямото междучасие го виждам с приятелите му. Той ме гледа и ми се усмихва със зъби даже. Прави крачка и ме пита дали ще се срещнем там кадето миналия път, хем вече се бяхме уговорили/последния път още/.Аз мила и любезна ставам/щото бях седнала/и му се усмихвам и казвам да нали, но бяхме толкова близо един от друг.

След часовете срещата

Закъснява с 5 мин, но идва, на една крачка от мен казва името ми и аз се обръщам, усмихвам му сеи той на мен. ПИтаме как ми е бил деня, после си намираме място и сядаме, започвам да чета книгата и той трябвая да ми коригира изговора, казва ми, каде сум сбъркала и че чета много хубаво, усмивки, по едно време си придарпва леко и сяда по близо до мен/бяхме седнали на едно парно и сигурно му е било горещо/ Това като цяло е, какво мислите






Днес 22.02.11 го виждам в голямото междучсие аз седя облегната на парното с поглед забит в земята и замислена докато просто изведнъж си вдигам главата и гледам, че той варви и ме е подминал обаче си даржи главата обърната към мен и аз май му се усмихнах, а той ми каза хай без глас само с устни.



Днес 23.02.11 го срещам по коридора. Той върви точно срещу мен и ми се усмихва и казва хай, аз суъщо, замо че той бързо си вдига погледа от мен и гледа напред. Незнам какво да си мисля. ПОмощ! МИсля си в петак да му кажа, че ако н ему е притяно или му ескучно да ми помага, тогава мога д аговоря с класната да спрем, да видим как ще реагриа, но съм сигурна, че ще каже , че него е ок. Вие какво мислите :)


Днес 24.02.11 го срещам по коридорите. Аз седя на една пейка с приятели и той минава отдалече с негови приятели. Усмихва ми се широко, но без зъби. После обаче нещо се връщат и минава на сантиметри от мен, само че този път ми се усмихва лекичко. Утре е голямата среща иии тогава ще пиша един дълъг разказ кво е станало. Благодаря ви, че ми обращате внимание, незнаете колко ми е нужен всеки един ваш коментар, а пък като такива хубави как ме успокояват.





25.02.11/Поредния ми тъп и гаден ден заради момче!

4тия час ще пишем класна. Сърцето ми тупти, ръцете ми треперят, изобщо не съм на себе си.Оказва се, че тест няма да пишем, но депресията продължава, ясно защо. Нервна чакам седнала сама да свърши шестия час, отивам в тоалетните, гримирвам се, пусхам косата си и я реша, чувствам се красива и сигурна. Тръгвам да се качвам по стълбите за уговореното място и той слиза с няколко приятели. Казва ми, че ще дойде след 5мин и дали е окей за мен, естествено казвам, че е окей. Идва след 9мин през това време седя и го чакам, обвинявам се как може да съм толкова глупава, цяла седмица броядни дни, часове, минути и секунди докато се видим, а той ме оставя да го чакам, за да изпуши една цигара. Усещам как доста момчета ме оглеждат, все пак никога не съм била гримирана на училище и с пусната коса. Идва. Усмихва ми се и ми аз се изправям готова да тръгвам, но той казва, че трябва да иде да каже, че е тук. Връща се.Тръгваме. По пътя за мястот дето сяаме ми разказва, че пуши и т.н. Имах чувството, че ми се подиграва в лицето! Сядаме. Започвам да чета, но казвам, че ми е студено и ще си облека суитчъра. Той ми предлага да си разменим мястата, за да може аз да съм до парното, но аз отказвам. Чета усмихваме се отвреме на време. Накрая той ми казва, че чета много хубаво, абе изобщо много комплименти към четенето ми. Казва ми , че ще говори с госпожата да прави м нещо друго Вървим и по пътя мълчим разедля ме се. Този път без да се уговорим за следващи път пожелава ми всичко хубаво и казва чао. Излизам навън, въпреки, че е студено вървя разкопчана, искам да чувствам студа, главата ми ще с епръсне от въпроси без отговор. Бях си намислила да суздам някакъв разговор с него, но преклаено се притеснявам и не успявам, обещавам си обаче на себе си, че следващия път ще го направя.Обещавам си, че ще го оставя да ми се усмихва б, но аз няма да му отговарям. просто ще го погледна.

malkasladka
02-11-2011, 18:58
моля ви отговорете спешно! Мисля, че всички много добре знаете какво е да сте влюбен и колко хиляди въпроси имате в главата. Просто ако може да ми влезнате малко в положение. И забравих д акажа, че той наскоро е скъсал с гаджето си :oops:

ledenakrasota
02-11-2011, 19:05
моля ви отговорете спешно! Мисля, че всички много добре знаете какво е да сте влюбен и колко хиляди въпроси имате в главата. Просто ако може да ми влезнате малко в положение. И забравих д акажа, че той наскоро е скъсал с гаджето си :oops:

Разговор? :)

malkasladka
02-11-2011, 19:15
моля ви отговорете спешно! Мисля, че всички много добре знаете какво е да сте влюбен и колко хиляди въпроси имате в главата. Просто ако може да ми влезнате малко в положение. И забравих д акажа, че той наскоро е скъсал с гаджето си :oops:

Разговор? :)


?????? Уточни се малко може ли? Значи ние с него си говорим нали ама днес като цяло за нормални неще да се опознаем. :-D :-D

RaisedOnRock
02-11-2011, 19:17
Ние няма как да ти кажем. :-D
Ти си го видяла само веднъж,нали?Мисля,че няма как отведнъж да разбереш.Изчакай да се видите пак. :)
Пиши ако има развръзка,темата ми е интересна. :)

bratignat
02-11-2011, 19:19
Давай с главата напред. Действай. Съдбата обича смелите, а и нямаш какво да губиш.

jghgh
02-11-2011, 19:20
Човек може да трепери поради всякакви причини - недоспиване, too much coffee, нерви.

Я по-добре му се усмихвай по-често, ще зацепи намека, въпреки че не знам как са чужденците ...
И направи предложение да излезете когато е свободен, да ти покаже нещо интересно около града - все пак си чужденка и сигурно има какво да ти се покаже ;)

Напр. можеш да го питаш дали някъде има някакви школи по танци, някакви неща, които те интересуват.

Biiiitch
02-11-2011, 19:20
Изчакай да мине малко време, доколкото разбрах, туко-що сте се запознали. Нещата ще станат постепенно; имай малко търпение.

ivcheto0o
02-11-2011, 19:44
Еми вие имате идеална възможност да се опознаете,нали трябва да говорите да ти помага с езика...Шанс има,стига да си допаднете.

malkasladka
02-11-2011, 20:03
Колко сте оптимистични! Не знаете колко доверие ми вдъхнахте. Но пък и ако знаете колко ме е срам! Ще го видя следващия петък, но сигурно и по коридорите ще се засечем през седмицата. Срам ме е да го поканя да излезем, защото все пак аз съм му накзание а сега и аз да го накзвам през уикенда малкоо мммм гадничко? Незнам ще го попитам какво ще прави през уикенда и ако той каже нещоо тогава с удоволствие. Ще разказвам ако има нещо ново! :)

Fiction7577
02-11-2011, 20:10
В коя страна живееш? Стана ми интересна историята :)

Подкрепям другите, които предлагат да го питаш какво ще прави през уикенда, но според мен тази стъпка трябва да се направи по-късно. Все още едва се познавате, а и както ти каза - си му наказание, не прибързвай със заемането и на свободното му време.

Сближете се повече, станете си приятели - тогава питай, без притеснение (стига той да не те изпревари, което е още по-добре) :wink:

bratignat
02-11-2011, 20:14
Колко сте оптимистични! Не знаете колко доверие ми вдъхнахте. Но пък и ако знаете колко ме е срам! Ще го видя следващия петък, но сигурно и по коридорите ще се засечем през седмицата. Срам ме е да го поканя да излезем, защото все пак аз съм му накзание а сега и аз да го накзвам през уикенда малкоо мммм гадничко? Незнам ще го попитам какво ще прави през уикенда и ако той каже нещоо тогава с удоволствие. Ще разказвам ако има нещо ново! :)

Май нищо не загряваш от "гамени"?
Ако му беше неприято с теб, щеше да се е измъкнал от наказанието си. Друго наказание, едва ли ще го изплаши. Повярвай ми, ако сме стигнали до мъмрения или наказания, значи, те не ни плашат изобщо.

jghgh
02-11-2011, 20:25
Брате, не пропускай, че чужденците имат по-различен манталитет от нашия. Мисля, че се подчиняват по-лесно от нас, и че повече уважават авторитети.
Особено ако е германец или нещо от сорта - едва ли ще реши да си престъпи наказанието и да направи 'цигански номер' - точно защото не е българин, няма да го направи.
А и едва ли е сгафил кой знае колко, защото 'наказанието' според мен е леко, и по-скоро е създадено с цел удобство за момичето - да се интегрира по-лесно и да натрупа повече опит с езика.


Каквото и да е, аз й желая успех и да го разтопи. :-D

malkasladka
02-11-2011, 20:27
Да, но тука няма измъкване от накзание той не може да си го избира. Каза ми още за успокоение, че нали съм му накзание ама не било толкова лошо, защото ние трябва да четем една книга и по нея да работим после, таа каза, че книгата му е интересна и затова не било толкова зле.

bratignat
02-11-2011, 20:27
Брате, не пропускай, че чужденците имат по-различен манталитет от нашия. Мисля, че се подчиняват по-лесно от нас, и че повече уважават авторитети.
Особено ако е германец или нещо от сорта - едва ли ще реши да си престъпи наказанието и да направи 'цигански номер' - точно защото не е българин, няма да го направи.
А и едва ли е сгафил кой знае колко, защото 'наказанието' според мен е леко, и по-скоро е създадено с цел удобство за момичето - да се интегрира по-лесно и да натрупа повече опит с езика.


Каквото и да е, аз й желая успех и да го разтопи. :-D

Където и да си бунтар, означава да се движиш срещу правилата, Можеш да си бунтар, без да си селски хитрец, съгласи се.

ledenakrasota
02-11-2011, 20:34
Не забравяйте,че немците пият бира,руснаците-водка :D

jghgh
02-11-2011, 20:40
Да, но тука няма измъкване от накзание той не може да си го избира. Каза ми още за успокоение, че нали съм му накзание ама не било толкова лошо, защото ние трябва да четем една книга и по нея да работим после, таа каза, че книгата му е интересна и затова не било толкова зле.
Не било толкова зле?!
А не каза ли нещо за теб, че му е приятно да е с теб, или е просто поредния хладен задник, който "си изпълнява задълженията"?
И, моля те, кажи къде си в чужбина :-D

Брат Игнат, точно това имам предвид, че бунтарщината в различните страни е различна. Аз като бях в Германия установих че немците приемат за бунт да се катериш по слизащ ескалатор нагоре, а тука всякакви такива малки "нередности" като това с ескалатора и пр. глупости са си нещо обичайно, дз, на кого му прави впечатление?

Все пак си мисля, че чужденците не са чак такива бунтари като нас.

malkasladka
02-11-2011, 20:42
германец е. В Германия съм. Не за мен нищо не каза, знае там ,че учителите много ме хвалят и разни ей такива. HELPPPPP!!!!

ledenakrasota
02-11-2011, 20:45
германец е. В Германия съм. Не за мен нищо не каза, знае там ,че учителите много ме хвалят и разни ей такива. HELPPPPP!!!!

1.Ние не можем да ти решим проблема,ако щеш и поема да напишеш за помощ.
2.Само от вас си зависи!Времето ще покаже.Не бързай.Нищо не става на момента. :)

bratignat
02-11-2011, 21:05
Брат Игнат, точно това имам предвид, че бунтарщината в различните страни е различна. Аз като бях в Германия установих че немците приемат за бунт да се катериш по слизащ ескалатор нагоре, а тука всякакви такива малки "нередности" като това с ескалатора и пр. глупости са си нещо обичайно, дз, на кого му прави впечатление?

Все пак си мисля, че чужденците не са чак такива бунтари като нас.

Не ми е хоби, да го признавам, но като се замисля не съм прав и има резон, в това което казваш.

И все пак - има два начина да си самотен и нещастен:
1. Питайки се "Какво ли щеше да бъде, ако"?
2. В прахът на земята, ала знаейки, че си дал всичко. ;)

DiabolicalSoul
02-11-2011, 21:36
да знаеш в чужбина жените са доста по-самостоятелни от наште кифли и имат по-голямо самоуважение (респективно взимат нещата в свои ръце)
Ако момчето не е некав мизерник, просто му покажи какво мислиш по въпроса.

карай по-освободено. там хората са и доста по-толерантни :)

пп Германия е баси якото място, алкохолизъм, руси жени, отговорни хора :)

malkasladka
02-18-2011, 15:50
това се случи днес очаквам мнението ви

againstyou
02-18-2011, 15:57
Ма мислите ли ?! ;х Какво ни питаш нас,отиди питай него.

jghgh
02-18-2011, 15:59
За да разбереш дали едно момче те харесва, трябва повече eye-contаct 8-)
Гледай в очите и ще видиш в погледа - дали очите му светят, притеснява ли се, усмихва ли се и т.н.

И поправката на темата си направо я постни в нов постинг в тая тема, защото много хора гледат само последните мнения и/или ако преди са ти чели темата няма да се сетят пак да я обърнат на 1вото ти мнение.

И така, гледай го в очите често, ще ти стане ясно дали има интерес към те или не. Просто се познава.

malkasladka
02-18-2011, 16:10
да ама вие знаете ли, че той като е около мен сърце ,душа иии незнам всичко квото има в мене тупти и се превърта с бясна скорост???

Забравих! Нали като чета книгата и едната страница е на неговото коляно другата на мойта, и когато приключихме той затвори книгата и ми дръпна от ръцете, а тя книгата седи в мен. Обаче аз веднага станах нали и той ми я подаде.

malkasladka
02-18-2011, 16:12
Днес 18.02.10/втора среща

През голямото междучасие го виждам с приятелите му. Той ме гледа и ми се усмихва със зъби даже. Прави крачка и ме пита дали ще се срещнем там кадето миналия път, хем вече се бяхме уговорили/последния път още/.Аз мила и любезна ставам/щото бях седнала/и му се усмихвам и казвам да нали, но бяхме толкова близо един от друг.

След часовете срещата

Закъснява с 5 мин, но идва, на една крачка от мен казва името ми и аз се обръщам, усмихвам му сеи той на мен. ПИтаме как ми е бил деня, после си намираме място и сядаме, започвам да чета книгата и той трябвая да ми коригира изговора, казва ми, каде сум сбъркала и че чета много хубаво, усмивки, по едно време си придарпва леко и сяда по близо до мен/бяхме седнали на едно парно и сигурно му е било горещо/ Това като цяло е, какво мислите

Fiction7577
02-18-2011, 16:32
Днес 18.02.10/втора среща

През голямото междучасие го виждам с приятелите му. Той ме гледа и ми се усмихва със зъби даже. Прави крачка и ме пита дали ще се срещнем там кадето миналия път, хем вече се бяхме уговорили/последния път още/.Аз мила и любезна ставам/щото бях седнала/и му се усмихвам и казвам да нали, но бяхме толкова близо един от друг.

След часовете срещата

Закъснява с 5 мин, но идва, на една крачка от мен казва името ми и аз се обръщам, усмихвам му сеи той на мен. ПИтаме как ми е бил деня, после си намираме място и сядаме, започвам да чета книгата и той трябвая да ми коригира изговора, казва ми, каде сум сбъркала и че чета много хубаво, усмивки, по едно време си придарпва леко и сяда по близо до мен/бяхме седнали на едно парно и сигурно му е било горещо/ Това като цяло е, какво мислите

Че те харесва, но го е срам и е предпазлив! Не знам дали е защото си чужденка, все пак е възможно. Продължавай така и пиши какво е станало! ;)

malkasladka
02-19-2011, 07:26
незнам... само за него си мисля, дано да си права и да ме харесва :)

malkasladka
02-22-2011, 13:13
Днес 22.02.11 го виждам в голямото междучсие аз седя облегната на парното с поглед забит в земята и замислена докато просто изведнъж си вдигам главата и гледам, че той варви и ме е подминал обаче си даржи главата обърната към мен и аз май му се усмихнах, а той ми каза хай без глас само с устни.

VaMpiRKaTaaa
02-22-2011, 14:02
Изчакай да мине малко време, доколкото разбрах, туко-що сте се запознали. Нещата ще станат постепенно; имай малко търпение.

NomNomNom
02-22-2011, 14:20
Хехе, много готина историйка, най-доброто в раздела .
Недей да насилваш нещата, остави го той да дейтва, ако има наистина нещо към теб .

malkasladka
02-23-2011, 11:45
Днес 23.02.11 го срещам по коридора. Той върви точно срещу мен и ми се усмихва и казва хай, аз суъщо, замо че той бързо си вдига погледа от мен и гледа напред. Незнам какво да си мисля. ПОмощ! МИсля си в петак да му кажа, че ако н ему е притяно или му ескучно да ми помага, тогава мога д аговоря с класната да спрем, да видим как ще реагриа, но съм сигурна, че ще каже , че него е ок. Вие какво мислите

fireW0rk
02-23-2011, 16:53
Според мен те харесва, но не иска да прибързва или просто го е срам .. Както казаха и другите- изчакай, понякога всичко се нарежда само, но все пак не забравяй да му покажеш, че и ти се интересуваш от него, но не като му го кажеш директно, а просто чрез погледа си.. Късмет :)

lixofana
02-24-2011, 06:02
Като за начало може да опитащ като го засечеш по коридора да го заговориш. Виж дали ще откликне и ще иска да си говори с теб. Ако е така можеш спокойно да го поканиш да излезете. Успех!!

RaisedOnRock
02-24-2011, 11:58
Дишай-издишай.
За каква помощ ни молиш?
Тука една камара хора ти казаха,че те харесва,а ти продължаваш да пишеш "Помоощщ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!".
Има ясни признаци,че те харесва.Какво повече искаш да ти кажем?Гледай пак да останете насаме,виж как реагира,погледа,отношениет о му към теб,въпреки,че доста ясно го е показал.
Защо не му поискаш скайпа или номера,примерно?

malkasladka
02-24-2011, 14:43
Днес 24.02.11 го срещам по коридорите. Аз седя на една пейка с приятели и той минава отдалече с негови приятели. Усмихва ми се широко, но без зъби. После обаче нещо се връщат и минава на сантиметри от мен, само че този път ми се усмихва лекичко. Утре е голямата среща иии тогава ще пиша един дълъг разказ кво е станало. Благодаря ви, че ми обращате внимание, незнаете колко ми е нужен всеки един ваш коментар, а пък като такива хубави как ме успокояват. :)

RaisedOnRock
02-24-2011, 14:53
Днес 24.02.11 го срещам по коридорите. Аз седя на една пейка с приятели и той минава отдалече с негови приятели. Усмихва ми се широко, но без зъби. После обаче нещо се връщат и минава на сантиметри от мен, само че този път ми се усмихва лекичко. Утре е голямата среща иии тогава ще пиша един дълъг разказ кво е станало. Благодаря ви, че ми обращате внимание, незнаете колко ми е нужен всеки един ваш коментар, а пък като такива хубави как ме успокояват. :)
Ами,пожелавам ти успех.Напиши какво е станало. :)

DarkTemplar
02-24-2011, 15:01
Според мен те харесва, но не иска да прибързва или просто го е срам .. Както казаха и другите- изчакай, понякога всичко се нарежда само, но все пак не забравяй да му покажеш, че и ти се интересуваш от него, но не като му го кажеш директно, а просто чрез погледа си.. Късмет :)
Общо взето съм съгласен. А и си личи, че е възпитано и точно момче, а те обикновено са по-сдържани в изразяването на чувства/емоции. Близостта и редовните контакти ще ви помогнат. Нужно е само малко търпение. Знам, че си яко във филма и емоциите бушуват, но се налага да изчакаш подходящия момент. :)

Читава историйка наистина. На колко сте?

GUESS
02-24-2011, 15:05
Хахахах С зъби, без зъби вика хахах :lol:

malkasladka
02-24-2011, 16:13
Хахахах С зъби, без зъби вика хахах :lol:

Всяко едно негово помръдване, вдишване и издишване, което виждам се изследвам с детайли всичко има значние. Утре докато го чакам, ще се разкрася малко :D :D :D


Утре голям разказ очаквайте, пък ако с някакъв щастлив край простооо...
абе имам надежди. Той съвсем наскоро е скъсал с приятелката си, страх ме е, че още може да има нещо към нея.Понякога като почна много да размишлявам и си мисля, че може просто да ви се усмихва и тва васичкопросто ей така като на познати иии настроението ми се преобръща, ама вие като сте толкожа оптимистични иии надеждата ми се връща.

malkasladka
02-25-2011, 14:35
25.02.11/Поредния ми тъп и гаден ден заради момче!

4тия час ще пишем класна. Сърцето ми тупти, ръцете ми треперят, изобщо не съм на себе си.Оказва се, че тест няма да пишем, но депресията продължава, ясно защо. Нервна чакам седнала сама да свърши шестия час, отивам в тоалетните, гримирвам се, пусхам косата си и я реша, чувствам се красива и сигурна. Тръгвам да се качвам по стълбите за уговореното място и той слиза с няколко приятели. Казва ми, че ще дойде след 5мин и дали е окей за мен, естествено казвам, че е окей. Идва след 9мин през това време седя и го чакам, обвинявам се как може да съм толкова глупава, цяла седмица броядни дни, часове, минути и секунди докато се видим, а той ме оставя да го чакам, за да изпуши една цигара. Усещам как доста момчета ме оглеждат, все пак никога не съм била гримирана на училище и с пусната коса. Идва. Усмихва ми се и ми аз се изправям готова да тръгвам, но той казва, че трябва да иде да каже, че е тук. Връща се.Тръгваме. По пътя за мястот дето сяаме ми разказва, че пуши и т.н. Имах чувството, че ми се подиграва в лицето! Сядаме. Започвам да чета, но казвам, че ми е студено и ще си облека суитчъра. Той ми предлага да си разменим мястата, за да може аз да съм до парното, но аз отказвам. Чета усмихваме се отвреме на време. Накрая той ми казва, че чета много хубаво, абе изобщо много комплименти към четенето ми. Казва ми , че ще говори с госпожата да прави м нещо друго Вървим и по пътя мълчим разедля ме се. Този път без да се уговорим за следващи път пожелава ми всичко хубаво и казва чао. Излизам навън, въпреки, че е студено вървя разкопчана, искам да чувствам студа, главата ми ще с епръсне от въпроси без отговор. Бях си намислила да суздам някакъв разговор с него, но преклаено се притеснявам и не успявам, обещавам си обаче на себе си, че следващия път ще го направя.Обещавам си, че ще го оставя да ми се усмихва б, но аз няма да му отговарям. просто ще го погледна.


Забравих д акжа, че краката ни дълго време бяха допряни, но после той си го махна , после пак бяхме така, накрая той почна да си мърда много крака и доста пъти му мина през мен.

Nam3less3
02-25-2011, 14:40
Дай му линк за тая темa.

malkasladka
02-25-2011, 14:45
Дай му линк за тая темa.


Не те разбрах? Какво имаш на предвит? Той не знае български.

fireW0rk
02-25-2011, 15:39
хмм .. първо, не се разочаровай. Това че се е държал по-дистанцирано доколкото разбрах.. може да се дължи на това че просто е имал кофти ден или не е на кеф. Това само той си го знае. Но не се панирай толкова. Отпусни се и съм сигурна, че тогава ще се почувстваш много по-уверена и .. мм повече себе си :) и както казаха и другите, опитай да се заговорите по коридорите :P

malkasladka
02-25-2011, 17:40
моля ви кажете си мнението, защото съм много объркана. Незнам какво да си мисля и губя всякакви надежди.

DarkTemplar
02-25-2011, 21:20
Мнението ми е, че си бомба от емоции и (очаквано) ти се губи преценката. Като гледам как се развиват нещата, явно ще трябва ти да си по-активната, а като чета в къв емоционален дисбаланс си, просто се чудя как ще успееш.

Говорете си повече за разни общи неща - музика, предмети и даскали в училище и въобще всичко, което ви вълнува. Така ще разтопите ледовете. Опитай се да не бъдеш на тръни всеки път, щом се видите и застанете един до друг. Предварително заучените фразички също няма да ти помогнат, сама виждаш колко бързо ти излитат от главата. ;)

malkasladka
02-26-2011, 08:30
Така е! Губя ума и дума. Честно казано препочитам на мен да беше направил някакъв комплимент отколкото на четенето ми, ноо...
Другата седмица в петък е последната среще преди ваканцията и мисля да го попитам какво ще прави. Страх ме е да го поканя, защото един вид да е накзан и през ваканцията! ОООооОО вечее ще ми се пръсне главата. Радваме, че иска да правим нещо друго, а не само колкото ай дай да чета с тая тая книга иии. Другото което е, че когато четяхме и там се появиха едни от неговия клас иии той им махаше едно такова и нали поздрави ги, ама докато им махаше сякаш казваше ИЗПЪЛНЯВАМ СИ НАКАЗАНИЕТО ПОМОЩ!

eXxXciTeD
02-26-2011, 11:30
Напиши си как се чувстваш спрямо него, точно както си започнала, ама за месец два в един дневник и му го подари, определено ще го шокираш :grin: :grin: :grin:

RaisedOnRock
02-26-2011, 13:16
Напиши си как се чувстваш спрямо него, точно както си започнала, ама за месец два в един дневник и му го подари, определено ще го шокираш :grin: :grin: :grin:
Изглежда ми тъпо...Много даже...

malkasladka
02-26-2011, 16:33
ама вие сериозно ли с тва с дневника? Абе хора все пак да кажа С ВЛЮБЕНИ ХОРА НЕ СЕ ПОДИГРАВАЙТЕ ИЛИ БАЗИКАЙТЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ОПАСНО!

RaisedOnRock
02-26-2011, 18:27
ама вие сериозно ли с тва с дневника? Абе хора все пак да кажа С ВЛЮБЕНИ ХОРА НЕ СЕ ПОДИГРАВАЙТЕ ИЛИ БАЗИКАЙТЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ОПАСНО!
Спокойно де! :-D
DarkTemplar ти даде хубави съвети-опитай се да разчупиш леда между вас.

malkasladka
02-28-2011, 14:32
Утре като го видя да го поздравя ли? Какво да правя? Да се усмихна ли или само да кажа хай ? Или и да кажа хай и да се усмихна както досега? Може да ви се струва тъпо, но аз съм влюбена, а аз влюбена ли съм, съм и изперкала. :D :D :D

malkasladka
02-28-2011, 16:14
ААА!!! Забравих! Да го питам ли какво ще прави през ваканцията? Мислех д аму взема имейла като му каже, че го искам, например когато съм болна д аму пиша да знае, че няма д аможе д асе видим или нещо такова. Много ме е страх д аго поканя не защо да е, ами защото аз съм му накзание а на наказание и през ваканцията никой не би се зарадвал! Моля ви кажете си спешно мнението, че ще експлоадирам! :D

Fiction7577
02-28-2011, 16:40
ААА!!! Забравих! Да го питам ли какво ще прави през ваканцията? Мислех д аму взема имейла като му каже, че го искам, например когато съм болна д аму пиша да знае, че няма д аможе д асе видим или нещо такова. Много ме е страх д аго поканя не защо да е, ами защото аз съм му накзание а на наказание и през ваканцията никой не би се зарадвал! Моля ви кажете си спешно мнението, че ще експлоадирам! :D

Поискай му скайпа, не имейла! Ако ти даде пощата си сигурно е като нормалните тинейджъри и я отварят само, когато трябва да си потвърдят регистрацията в някой сайт. А плюс това чрез скайпа винаги може да реши да ти пише, така също ще разбереш има ли интерес към теб! :)

И между другото, откъде си сигурна, че докато е правил онзи жест към приятелите си с ръката, е изглеждало все едно "НАКАЗАН СЪМ-ПОМОЩ", едва ли те е гледал както емотиконката в скайп "|-(" :lol: :lol:

malkasladka
02-28-2011, 17:11
ААА!!! Забравих! Да го питам ли какво ще прави през ваканцията? Мислех д аму взема имейла като му каже, че го искам, например когато съм болна д аму пиша да знае, че няма д аможе д асе видим или нещо такова. Много ме е страх д аго поканя не защо да е, ами защото аз съм му накзание а на наказание и през ваканцията никой не би се зарадвал! Моля ви кажете си спешно мнението, че ще експлоадирам! :D

Поискай му скайпа, не имейла! Ако ти даде пощата си сигурно е като нормалните тинейджъри и я отварят само, когато трябва да си потвърдят регистрацията в някой сайт. А плюс това чрез скайпа винаги може да реши да ти пише, така също ще разбереш има ли интерес към теб! :)

И между другото, откъде си сигурна, че докато е правил онзи жест към приятелите си с ръката, е изглеждало все едно "НАКАЗАН СЪМ-ПОМОЩ", едва ли те е гледал както емотиконката в скайп "|-(" :lol: :lol:


ми незнам така ми изглеждаше, тук скайпа не е толкова разпространен, но мога да му искам фейсбук. Ти какво мислиш? Харесва ли ме? Само тва ми е в главата. Така искам да излезна с него, нооо аз съм наказанието, той наказаният...

Fiction7577
02-28-2011, 17:18
Ми питай го дали има скайп, или нещо такова, с което да се осъществява бърза комуникация между вас, при евентуален проблем. Току-виж ти дал номера си! :wink:

Ако бях на теб, щях да го питам директно. Не че нещо към твоят случай, такъв ми е характерът. Все пак при любовта знам, че е различно, но можеи да пробваш.

Следващият път, когато четете от книгата и си помислиш, че не му е приятно, го питай дали има някакъв проблем. Попитай го какво става, и че ако чак толкова не те понася, можете "тихомълком" да го махнете всичко това, т.е. на практика да не си провеждате занятия заедно, само за пред учителите.

Съдейки обаче по това, че е германец, трудно ще се навие. Той ако ще и да умира, не би си избягал от задължението. Кажи че в БГ понякога между съученици се правят подобни "шашми" и ако баш пък не му е приятно, може да се споразумеете.

Мисля, че тогава разговорът ще ви тръгне в интересна посока, само внимавай да не се издадеш - НИЩО НЕ МУ КАЗВАЙ, РАНО Е!!

Направиш ли го, като нищо ще го изпуснеш, дори и да те харесва. Може да те отреже в смисъл на "защитна реакция". Така че само не му признавай! :)

malkasladka
03-01-2011, 14:52
Днес го видях в голямото междучасие. Незнам той дали ме видя мина покрай мен , но не ме поздрави, сигурно е очаквал да седя на мястото където винаги, ама днес нмаше място. После го видях усмихна ми се поздрави ме. Вие с тея погледи много ме обърквате, аз да не съм очен лекар бе хора! Обяснете ми малко за тия погледи моля ви. Решила съм в петък да му каже, че не ми се чете книга и че искам да излезнем на вън вместо това. До училище има една рекичка и пейки и пътечки. Ще му кажа, че искам д ами разкаже за себе си и аз на него. Ще му искам нещо... имейл, тел...квтото и да е. Ще го питам за ваканцията иии ако ще е в града, ще го попитам дали иска да излезнем.

Fiction7577
03-01-2011, 15:39
Ама чакай, мислиш да направиш всичко това в един ден ли? Според мен е малко прибързано, но .. :-o

Защо например не изпълниш само тази част, където му взимаш нещо имейл или номер, и като отивате до пейките? Така да се опознаете, а в последствие може и да се сближите и има вероятност германеца да те покани на среща.. :-o

Относно погледите - сложно е пък и всеки човек си има индивидуалност. По-принцип гледай дали докато си говорите ти се усмихва, дали се притеснява, възможно е и да има блясък в очите му. :)

Ако е така - точка за теб!

Айде чакам с нетърпение да разказваш за следващата ви среща, и успех! :wink:

malkasladka
03-01-2011, 15:45
Ама чакай, мислиш да направиш всичко това в един ден ли? Според мен е малко прибързано, но .. :-o

Защо например не изпълниш само тази част, където му взимаш нещо имейл или номер, и като отивате до пейките? Така да се опознаете, а в последствие може и да се сближите и има вероятност германеца да те покани на среща.. :-o

Относно погледите - сложно е пък и всеки човек си има индивидуалност. По-принцип гледай дали докато си говорите ти се усмихва, дали се притеснява, възможно е и да има блясък в очите му. :)

Ако е така - точка за теб!

Айде чакам с нетърпение да разказваш за следващата ви среща, и успех! :wink:



Благодаря ти, че те има! Благодаря и на още няколко хора, които четат редовно и си казват мението..



Ами като ми говори или поздравява винаги се усмихва е понякога е сериозен де! Блясък... им анещо ама той блясъка си го има вечно.
Днес като вървеше към мен сърцето ми естествено туптеше с пълна газ и само си мислех, че като мине покрай мен и ще изхвърчи, той ще ми го вземе и няма да ми го върне повече. Последно ако е свободен ваканцията да го попитам ли дали иска да излезнем?

Fiction7577
03-01-2011, 17:34
Ама чакай, мислиш да направиш всичко това в един ден ли? Според мен е малко прибързано, но .. :-o

Защо например не изпълниш само тази част, където му взимаш нещо имейл или номер, и като отивате до пейките? Така да се опознаете, а в последствие може и да се сближите и има вероятност германеца да те покани на среща.. :-o

Относно погледите - сложно е пък и всеки човек си има индивидуалност. По-принцип гледай дали докато си говорите ти се усмихва, дали се притеснява, възможно е и да има блясък в очите му. :)

Ако е така - точка за теб!

Айде чакам с нетърпение да разказваш за следващата ви среща, и успех! :wink:



Благодаря ти, че те има! Благодаря и на още няколко хора, които четат редовно и си казват мението..



Ами като ми говори или поздравява винаги се усмихва е понякога е сериозен де! Блясък... им анещо ама той блясъка си го има вечно.
Днес като вървеше към мен сърцето ми естествено туптеше с пълна газ и само си мислех, че като мине покрай мен и ще изхвърчи, той ще ми го вземе и няма да ми го върне повече. Последно ако е свободен ваканцията да го попитам ли дали иска да излезнем?

Предполагам, че предстои да имате още поне един урок заедно, преди да дойде ваканцията.

Ако е така, аз си поддържам тезата, относно това да му предложиш вместо да се упражнявате, да си говорите като приятели.

Още в този разговор ще се разбере дали му е приятно с теб, в зависимост дали ще ти сподели нещо и по какъв начин ще ти говори.

Искрено ти пожелавам всичко да върви както трябва.

Ако нямате упражнения до предстоящата ваканция, сега дните преди да излезете в почивка му вземи я номер, я нещо с което бързо ще се свързваш с него (ти вече си си го измислила как), един ден просто му пиши и го питай дали има нещо против да излезете двамата, или пък вие с някоя ваша приятелска групичка...

А ако нямате общи приятели, едва ли ще е проблем да се направи някоя събирачка! 8-)

Не виждам защо да не се съгласи.

Успех! :wink:

malkasladka
03-04-2011, 14:25
Аз-глупаво, наивно дете!

Последна среща преди ваканцията. Точно когато си мислех ето успях поне малко и изведнъж сякаш нож ми мина през гърдата.
Видяхме се предложих да не четем книга и да ми разкаже нещо за себе си. Каза, че съм му задал много сложен въпрос. Рзаказа ми как за него приятелите били много важни, как винаги им помагал и т.н. Много ме хвали, колко съм интелигента, колко много съм постигнала, че трябвало да се гордея със себе си. Говорихме си , повече той, азз като трябваше да кажа нещо се стъписвах, но се оправях. Попитах го кво ще прави през ваканцията, той каза, че ще ходи да кара ски. Приятелка сега си няма, каза ми, че момичето, което много харесвал и за малко да тръгнат се влюбило в най добрия му приятел. Попитаме ме мен казах не нали, че съм свободна. Попита ме дали бих искала да имам връзка с някой от нашия клас, казах не защото са много детски. Той ми каза, че ще дойде. Нали и на мен ще се случи някои ден в такъв смисъл. ПОчувствах се като най/ тъпото същество на тая планета... Какво да правя? Какво да мисля? Единственото, което знам е, че ще изчакам да се стъмни, ще се кача на колелото и ще ида в гората понеже винаги ме е било страх. Ако чуете утре за самоубила се българка в германия с колело да знаете, че това съм аз. Може да им разкажете на медиите, че е било заради любовни проблеми и, че искам да кажат на момчето, че е заради него и да се чуства виновен. Оххх помощ! Да не говорим , че не мях на мястото за среща, защото знаех, че той ще пуши и исках да го накрам да ме чака малко да види кво е, обаче той ме видя и тръгна към мен след като беше пушил аз се направих, че не го виждам и станах и тръгнах, той избърза и ме пресрещна на стълбището и от там се започна... Хелп моля ви!

Fiction7577
03-04-2011, 16:16
Въобще не се впрягай. Ако питаш мен, нещата вървят чудесно! :) Гледай по-реално и оптимистично на това.

Първото, което мога да ти кажа е, че определено ти има доверие и те чувства близка, повярвай-ако не беше така, изобщо нямаше да ти говори за момичето, с което не е могъл да бъде.

Това е болезнена част от живота на всеки и тя не се споделя на кого да е.

Сигурна съм, че му е станало тежко, но все пак ти го е казал, това означава много.

Второто - обсипва те с комплименти във всякакъв аспект. Радвай се, че не ти повтаря постоянно колко си хубава, защото ако се замислиш, това се свързва с повърхностно мнение и че не оценява хората като характер.

Още повече - попитал те е дали харесваш някого и дали си свободна. Има интерес - няма спор!! Продължавай така. И ако си разочарована от думите му, че някой ден и твоят човек ще дойде, недей!
Защо пък да не е имал предвид себе си, замисляла ли си се? :)

Dundy
03-04-2011, 16:35
Знаеш ли,много ми хареса тази тема,защото като гледам в много отношения приличаш на мен(и двете сме адски притеснителни).Мисля,че той не те приема толкова като наказание,по-скоро засега е леко дистанциран към теб,но има някакъв интерес.Ако се отпуснеш и си кажеш "какво пък,да става каквото ще",може да се случи това,което искаш.Всъщност Fiction7577 дава много добри съвети и понеже сега аз съм в същото положение си ги чета с интерес :D Аз ти желая успех...Дано да успееш с това момче

Fiction7577
03-04-2011, 16:44
Знаеш ли,много ми хареса тази тема,защото като гледам в много отношения приличаш на мен(и двете сме адски притеснителни).Мисля,че той не те приема толкова като наказание,по-скоро засега е леко дистанциран към теб,но има някакъв интерес.Ако се отпуснеш и си кажеш "какво пък,да става каквото ще",може да се случи това,което искаш.Всъщност Fiction7577 дава много добри съвети и понеже сега аз съм в същото положение си ги чета с интерес :D Аз ти желая успех...Дано да успееш с това момче

Е, благодаря тогава. 8-)

Успех и на двете ви с момчетата, дано успеете.

Вече рядко се намират свястни момичета, а не киФлоци, така че ви поздравявам.

malkasladka
03-04-2011, 16:59
Fiction7577 не знам как да и се отблагодаря, обаче ще я помоля да ми даде на лс скайпа си, незнам просто чуствам, че някак си мога да и се доверя. Разбира се, само ако тя иска :-D

kombarka
03-04-2011, 20:46
Ще следя темата. Развръзката ми е интересна.

Авторке, опитай се да се отпуснеш. Не го мисли чак толкова- дали се усмихва със зъби или не, как те гледа, как те пресреща, уооу?

От друга страна опитай се да балансираш това, което планираш и това, което правиш. Вместо да му искаш скайп, по-добре го помоли да те разведе на по-интересни места (използвай това, че си нова и не познаваш много хора).

malkasladka
03-18-2011, 16:37
Ето ме след едноседмична ваканция обратно!
Днес го вижда в междучасието. Той седи с групичката си с гръб към мен, но се обръща гледа ме и се усмихва, казва хай без глас, въпреки че беше доста далече. След часовете е и срещата ни, той отива да даде информация, че е на пост и ще изпълнява задълженията си колкото и да му коства това! Понеже там където трябва да даде инфото стаята е стъклена, по едно време се обръща и ме поглежда. После отиваме на едно място и сядаме, разказва ми за ваканцията си, зададе ми и н амен няколко въпроса, после обаче се наложе да се преместим. Там се налага да седим върху една маса. Накрая вече когато да стваме той ме пита дали имам собстена стая, казвам да, а той отговаря някак си малко разлигавно такова, колко е нечестно, че той е 2 год и половина по голям от мен а пък си няма стая, защото той трябва да е с брат си в една стая. И общо взето това е ! :)

katito53
03-30-2011, 16:31
за пръв път ще пиша в темата, но следя развитието ви от доста време и се вълнувам мнооого, когато чета коментарите :)

сега по темата .. момчето наистина започва предпазливо (може би заради последното момиче, което е тръгнало с най-добрия му приятел (или поне аз така разбрах )) да се интересува от теб, от живота ти ии дори от стаята ти, което според мен е гоолям напредък :) :) очаквам с нетърпение да ни разкажеш какво става напоследък :)