PDA

View Full Version : Какво да правя? Не мога да го скъсам..



qwertyuiop123
02-11-2011, 19:14
Здравейте :-P :-P Така започвам от начало.. С гаджето ми сме заедно от 1 година, мисля че все още го обичам, но наистина много искам да бъда необвързана. Той е много мил, като цяло не съм срещала друг като него. Проблем е също така, че той приема всичко супер навътре, дори плаче... не мога да го скъсам, а ако го направя това ще бъде 3-тия път някъде. Днес също за малко да се разделим, той се ядоса и каза, че не иска да ме вижда, но пак се сдобрихме... Оф, вече не знам какво да правя.. Наистина искам да съм свободна и да не съм зависима от никого. (може да ви звучи малко глупавичко, но точно това е историята) Давайте съвети! Мерсииииии :-) :-) :-) :-) :-) :-)

tanch3t093
02-11-2011, 19:17
Ъъ и го постави във Раздел "секс" , защото .. ?

Иначе като отговор на темата ти .. Той задушава ли те по някакъв начин, че искаш да се разделите? Или просто не го обичаш? Може да е прекалено чувствителен, но ако не искаш да си с него ще е по-добре да му кажеш направо, без отметки, а не да го лъжеш ... Замисли се

qwertyuiop123
02-11-2011, 19:20
Ам, без да искам съм го сложила в този раздел. Нещо четох и като съм натиснала "нова тема" не съм се усетила :D

qwertyuiop123
02-11-2011, 19:21
Ами, не точно ме задушава. Ами ревнува ме малко, постоянно повтаря, че не се сещам за него

milan4eto
02-11-2011, 19:27
Ако не искаш да си с него, тогава недей..просто няма смисъл да се мъчиш. На него може да му е гадно, но по добре така, от колкото с всеки изминал ден да се привързва все повече към теб. Колкото по-рано скъсаш с него, толкова по-добре, защото с времето нещата ще стават по-зле. Помисли си много хубаво относно какво изпитваш към това момче, и дали изобщо искаш да си с него, и направи каквото се налага по въпроса. :)

ledenakrasota
02-11-2011, 19:30
Намери сили и му го кажи.Гледай да е така поднесено,че да не го засегне.Ако има такъв вариант :D

-Не си пасваме.
-Не съм за теб.

Или нещо подобно. :)

qwertyuiop123
02-11-2011, 19:33
Разбирам ви, но аз дори не знам дали го обичам. Имам чувството, че ако го зарежа няма да намеря такъв, защото той е малко по-различен, по-мил, често е внимателен

ledenakrasota
02-11-2011, 19:36
Разбирам ви, но аз дори не знам дали го обичам. Имам чувството, че ако го зарежа няма да намеря такъв, защото той е малко по-различен, по-мил, често е внимателен


Да,да!И ако го зарежеш ще се разреве и ще стане жертва,а теб ще те плюят и бла бла...

Ако си объркана,не бързай,защото време ще покаже!Говорете или първо се изясни сама на себе си и после решавай,за да не стане гаф. :)

TooRareToDie
02-11-2011, 20:00
Разбирам ви, но аз дори не знам дали го обичам. Имам чувството, че ако го зарежа няма да намеря такъв, защото той е малко по-различен, по-мил, често е внимателен

Айде ще ме извиняваш, ама ти самата наясно ли си какво искаш ?! :-x

qwertyuiop123
02-11-2011, 20:02
Съгласна съм със TooRareToDie и аз незнам кавко искам :( :( :(

ledenakrasota
02-11-2011, 20:10
Съгласна съм със TooRareToDie и аз незнам кавко искам :( :( :(

Успокой се и времето ще покаже!Утре е нов ден! :)

TooRareToDie
02-11-2011, 20:15
“ Най-голямата сила на светът е търпението “ както и “ Утрото е по-мъдро от вечерта “. Мисля, че това е достатъчно.

Idiotism
02-11-2011, 22:03
Здравейте :-P :-P Така започвам от начало.. С гаджето ми сме заедно от 1 година, мисля че все още го обичам, но наистина много искам да бъда необвързана. Той е много мил, като цяло не съм срещала друг като него. Проблем е също така, че той приема всичко супер навътре, дори плаче... не мога да го скъсам, а ако го направя това ще бъде 3-тия път някъде. Днес също за малко да се разделим, той се ядоса и каза, че не иска да ме вижда, но пак се сдобрихме... Оф, вече не знам какво да правя.. Наистина искам да съм свободна и да не съм зависима от никого. (може да ви звучи малко глупавичко, но точно това е историята) Давайте съвети! Мерсииииии :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Eто ти го отговора! Леко подла и тарикатска постъпка, но е решение на проблемчето ти! Следващият път като ти каже подобно нещо го използвай за окончателен вариант!
"Щом не искаш да ме виждаш, добре - няма връщане назад!"
И повече не се сдобрявайте! Използвай този момент като коз :)

Slawi92
02-11-2011, 22:07
неможеш да го скъсаш а ще го направиш за 3ти път :-o че как става туЙ

FuckedUp
02-11-2011, 22:25
Мислила, че все още го обича..не срещала друг като него..

Цирка е пълен. Или късате или не. Идиоти с идиоти.

Lenux1
02-11-2011, 22:39
Ми ходи с него и си се шляпай и с други като ни тва ни онова те устройва...

Иначе: Как очакваш да ти помогнем след като ти самата не знаеш какво искаш?! Или по скоро искаш да ти кажем ние, какво да проискаш.. Темата от простовата и повърхностна почна да ми се вижда даже сложна :D Един бърз съвет от мене: Прецени ти самата кое искаш повече: Свободата, или Вуте (примерно). Ако искаш повече свободата, взимаш си я сама още утре- излизаш с тоя оня, шляпай си се с кой ти падне щом си го искаш, пък той като разбере че му изневеряваш автоматично ще скъсате така или иначе. Демек в тоя случай с един куршум 2 заека. А ако си искаш повече на "Вуте" отколкото свободата... седи си и си трай. Няма по рационално решение от това което съм ти казал, колкото и да ти се иска. Щото на тебе в случая аз знам какво ти се иска- хем да си с него и да не го губиш, ама пък хем и да можеш да си и с други (или по твоему казано- свобода уж). Е да ама нали се сещаш че не може хем душата в рая хем путк*та на х*я. :-D

vasko9933
02-12-2011, 17:01
Грешен раздел.

Скъсай го. :-D

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 17:11
Какво значи,''да се чувствам свободна''?
Ти си си свободна.
Това,че се чувстваш ''вързана''един вид,е само от психиката ти.
Пак излизаш с приятели по кафета,насам натам нали?
Е,тогава си свободна.
Не те е вързал да седиш само до него.И след като го обичаш,не виждам смисъл да го късаш,после ще съжаляваш,ще искаш пак да сте заедно,но той няма да иска,защото ще е наранен и от проклета мъжка гордост и накърнено самочувствие.Просто седнете и поговорете,и му кажи,че имаш нужда от малко повече лично пространство.

sexypetia91
02-12-2011, 17:11
Моя съвет е да седнете да поговорите, обясни му как седят нещата, кажи му че искаш да останеш на саме със себе си, за да можеш да полисниш върху нещата, обясни му че не си наясно със себе си и не искаш да го лъжеш. Сигурна съм че ще ви е много трудно и на двамата, но ако се разделите ти наистина ще осъзнаеш след месец или два дали наистина го обичаш. През това време ти можеш да го видиш и в друга светлина, която не си я виждала до сега и да не ти хареса. Колкото до това дали ще срещнеш или няма да срещнеш друг човек като него ако се разделите завинаги, това няма как да го знаеш, божа работа е. Успех ти пожелавам, бъди силна, следвай разума си и бъди непреклонна.

mrazqkindergarten
02-12-2011, 17:55
Темата верно не е за този раздел 8-) А иначе няма ли някъв начин да прекарвате по-малко време заедно? Да видиш дали ще ти липсва, може да си промениш мнението .. Да не съжаляваш после, ако изпусниш момчето, което по описанието изглежда пич. ;)

zority7
02-12-2011, 17:59
И ние с бившия бяхме така,и аз му казах че искам почивка и той вика хубаво и без да късаме се разделихме и така :grin:

Kura4a
02-12-2011, 18:07
защо просто не си дадете един последен шанс и ако не се получи това е всичко свършва :)

ZaicheNaXeroin
02-12-2011, 20:55
ами постави се на негово място ! не е лесно да разкараш човек който си привързала към себе си .. мисля че не оценяваш радостта от това да си обичан от някой, но като пораснеш може би ще я оцениш :)

Nappii
02-12-2011, 21:04
Ще плачкаш след време.. щот не оценяваш тва което имаш. И после в раздел Козметика и Диети ще има темичка .. "Загубих го, искам да си го върна!" От личен опит ти го казвам ;]]

ludiqtzubar96
02-12-2011, 21:23
Е всички викат,че темата не е за раздела.Ама да я направим-гаджето ти бива ли го в леглото.Ако е не,това е една от причините да го разкараш. :D

TooRareToDie
02-12-2011, 22:14
Йес беее, най-накрая, Дързост и Красота продължава ! :grin: :grin: :lol: :razz: