PDA

View Full Version : Прърва целувка на 14



avv312
02-11-2011, 19:34
Здравейте всички,аз съм на 14 години,извинявам се искрено знам,че сега повечето потребители ще ме наубиждат,но наистина имам нужда от помощ.Та значи моите вапроси са:
1.Какво е чувството при първа целувка?
2.На каква възраст според вас е нормално да има целувка?
3.Какви действия се предприемат при първа целувка?
Наистина имам нужда от сериозни коментари.Имам ''Приятел'' който е на 14 като мен,аз съм от хората които не си търсят някоя лигавщина ,но все още не съм имала първа целувка и незнам какво да правя при самата целувка надявам се тук да намеря помощ.Страшно съм ви благодарна от сега! :oops:

avv312
02-11-2011, 19:39
Оле извинявам се за грешката без да искала съм пуснала темата в раздела секс охх много съм разсеяна извинявам се :(

Спокойно, ще го оправим :D
krem4et0

unstoppable01
02-11-2011, 20:46
хммм чувството е страхотно както и при всяка следваща ако е с човек който харесваш, пък за действията... то от вътре ще ти дойде не се притеснявай ще видиш колко е просто и същевременно колко приятно :P

againstyou
02-12-2011, 10:32
Какво е чувството..ми то не може да се опише,идва си от само себе си.Колкото до тва на каква възраст-ми то няма значение,няма си определена възраст за тва.Може и на 13 ,може и на 18 ;) .Ако и двамата имате някакви чувства,целувката ще е много приятна.От личен опит знам,че без чувства е мега тъпото.

Nappii
02-12-2011, 10:37
От личен опит знам,че без чувства е мега тъпото.

+1

TooRareToDie
02-12-2011, 10:45
Това е чувство, което не може да се опише просто с думи. Пробвай и ще разбереш. Ама не да хукнеш да се целуваш с когото ти падне, а с човека в който си се влюбил. :)

avv312
02-12-2011, 13:34
Не,в никакъв случай няма да тръгна с който ми падне страшно ви благодаря за отговорите и отделеното време :smt026

bybz
02-12-2011, 16:30
Всяка следваща ''първа целувка'' е по - хубава :)
т.е - целувката с ново момче :D

SmilezZz
02-14-2011, 15:14
Много се вживявате в тези първи целувки.. Просто се отпуснете и това е.. Всичко ще се случи от само по себе си,не трябва предварително да му мислиш и да очакваш нещо прекрасно,а накрая да се разочароваш..

MakeMeHappy
02-14-2011, 15:17
Здравейте всички,аз съм на 14 години,извинявам се искрено знам,че сега повечето потребители ще ме наубиждат,но наистина имам нужда от помощ.Та значи моите вапроси са:
1.Какво е чувството при първа целувка?
2.На каква възраст според вас е нормално да има целувка?
3.Какви действия се предприемат при първа целувка?
Наистина имам нужда от сериозни коментари.Имам ''Приятел'' който е на 14 като мен,аз съм от хората които не си търсят някоя лигавщина ,но все още не съм имала първа целувка и незнам какво да правя при самата целувка надявам се тук да намеря помощ.Страшно съм ви благодарна от сега! :oops:

Чувството не може да се опише,просто се отпускаш и това е :) Няма точна определена възраст,кгоато дойде времето,когато има подходящ човек ,с когото да го направиш... ![/i]

Simeon15
02-14-2011, 20:03
Моята беше на 10 години като бях. Чувствтото е наистина хубаво...и мокро. Давай!

ScarletBite
02-14-2011, 21:02
Много се вживявате в тези първи целувки.. Просто се отпуснете и това е.. Всичко ще се случи от само по себе си,не трябва предварително да му мислиш и да очакваш нещо прекрасно,а накрая да се разочароваш..
Така е. Прекалено много се акцентира върху "първите" неща. Не че не са важни, но... от много мислене, планиране и притесняване...

Първата целувка не носи почти никакво удоволствие. Чувството е инфарктно, притесняваш се, не знаеш какво да правиш, влажно и странно ти е. Но след време се свиква и ще се научиш да ти харесва. :)
Нормална възраст няма. Имам приятелка, която е на 17 и още не се е целувала, докато друга позната се мляска от 11-годишна. Но най-често хората започват на 13-14, като теб. :)
Действия... ъъъ... егати въпроса :lol: Добре ще е да подъвчеш дъвка преди това (не е проблем и да е в устата ти, няма да я глътнеш 8-) ). Той ще те целуне и леко (поне в началото) ще си докосвате езиците. Ако си неуверена, просто целувай огледално на него - т.е. прави като него.
И не се притеснявай! :)

xinfamous
02-15-2011, 01:29
зависи с кой ще ти е първата целувка да ти кажа..имаше едно като поговорка 'ще разбереш че това е човека ако целувките ви ви разтърсват' . При мен беше така.. :) първата ми целувка едвали не ме разтърси,сърцето ми щеше да се пръсне и може да ви се струва смешно но когато се разделихме с момата даже подскачах и виках като останах сам :D а иначе може и просто да ти се понамокри устата и нищо повече.. при всеки е различно