PDA

View Full Version : Съвет?



fama
02-11-2011, 19:39
Амии така..ще започна от малко по далече..С въпросното момче се познаваме от 30 януари, като тогава не си казахме нито дума, просто защото не се познавахме..На следващият ден, празнувахме Нова година заедно с още 10 човека и си прекарахме прекрасно.Та както и да е..И тогава, се запознахме наистина..Всъщност цяла вечер, му вкарвах хейт, и той на мен..хаха.. но не знам, хареса ми. ;д ..Обичам да се дразня и то с него..:д Тотално различни сме. Амм, тогавашната ми най-добра приятелка си го беше харесала, още от 30ти. А на 31 , всички си мислеха че се зарибяваме, а не беше така, просто защото изобщо не го харесвах и той мен, де.И й казвам, че НЕ го харесвам, нека опита с него, да се опознаят..но тя е такъв тип момиче, че е много срамежлива и чака момчето да направи първата крачка..ии това може би е грешка, не знам, не мога да преценя, защото аз винаги казвам какво изпитвам, а може и това да е грешка..А иначе, момичето тогава беше в период на лудо, лудо влюбване в най-неподходящото момче.Той не я отразяваше изобщо.Остави и празни надежди, които още си ги има, де..А в това, момчето от НГ тя намери всичко което търси, а ии имат мнг общи неща, за разлика от мен с него ;] С една дума, беше перфектният за мен, и за нея.Ии от този ден насетне, започнаха проблемите.Момчето ме добави във феейсбук, скайп..почнахме да си пишем всеки ден..И колкото и да не ми се иска да го кажа, започнах да го харесвамм..тя виждаше това, но не казваше нищо.. Отделно аз се бях забъркала в един филм, който свърши преди две седмици и резултата е на лице- с въпросното момиче не се поглеждам, а ми беше бфф, отделно ощее 3 момичета са срешу мен , ама мен вече не ми минава презз.. за тях .. :) А с момчета, нещата станаха по сериозни,защото му казах, че го харесвам, той не ми повярва.. но на следващият ден ми каза, че и той мен.. Но не искал да бъдем заедно, защото имал ''проблеми'' .. окей, няма проблем, не го задължавамм.. достатъчно ми е да сме само приятели и ако той иска нещо повече нататък ;) .. А бившата ми бфф, последните дни е луднала по него..И идва оня ден нейната бфф (бивша моя) и ми казва: ''откажи се от него, спри със зарибявките, недейй повече да контактуваш с него, защото тя се измъчва и садва постоянно'' .. ''тя заслужава да е щастлива с него, тя е момичето, което най-сетне трябва да почувства щастието'' . .ии някакви ей такива.. и тъй като аз .. съм тотално сбъркана, объркана не знам още как .. не мога да крия това от него, че трябва да спрем контакт, заради някви тамм .. аз Не искам.. защото знам, че тя не би го направила за мен в такъв момент особено, когато се подминаваме а сме в един клас ;х ии тъй като аз искам той да знае, макар че ми казаха да не му казвам, защото така щял да я намразии .. все още не знам какво да правя.. вчера го изнервих, за да постигнат целта си, а именно да ме блокне и да ми бие Х-са..осъзнах, че беше грешка и че съжалявам .. писахх му снощи, а той преди малко ми отговори '' няма за какво да се извиняваш'' .. И не знамм .. объркана съм.. Да му кажа ли всичко за това момиче, а именно че го харесва супер мнг, че искат да спра да общувам с него, да се отдръпна лека-полека.. или не?

п.с Извинявам се за дългата история, но. . не съм по кратките обяснения ;д .. Благодаря предварително, на тези които я прочетат и ми отговорят :) ^^

Biiiitch
02-11-2011, 19:46
Трябва да прецениш кой е по важен- приятелката ти или момчето.

fama
02-11-2011, 19:54
Приятелка.. хмм.. с нея не се поглеждаме, подминаваме се като малки гари..виждам как ме псува .. дали да го направя за нея?

Fiction7577
02-11-2011, 19:59
Виж, те имат право, но ти също. Ако въпросното момче харесваше бившата ти най-добра приятелка, въобще нямаше да се занимава с теб, сигурно до сега щяха и да са тръгнали.

Щом обаче не е станало така, значи той не я харесва, и ти дори и да се откажеш от него, те пак няма да са заедно.

В случая твоите дружки щом ти поставят такива условия, значи не са ти истински приятелки. Остави ги да си гледат работата, при тази ситуация ти не си виновна за нищо - кофти е положението БФФ-то ти, но при положение ,че момчето не я харесва ти не можеш да и помогнеш.

Бори се за него, имаш шанса - ползвай го! 8)

bratignat
02-11-2011, 20:17
Вече си deep in the shits.....така, че поне грабни момчето, в цялата ситуация. Когато преследваш щастието винаги ще имаш врагове. Понякога се налага да си леке, за да го постигнеш, но за такива цели мисля, че си заслужава. В случай, че си момиче, какъвтое твоя.

TooRareToDie
02-11-2011, 20:28
Вече си deep in the shits.....така, че поне грабни момчето, в цялата ситуация. Когато преследваш щастието винаги ще имаш врагове. Понякога се налага да си леке, за да го постигнеш, но за такива цели мисля, че си заслужава. В случай, че си момиче, какъвтое твоя.

" Ей изтекоха ми очите докато прочета цялата тема :D " Но съм много съгласен с bratignat , законът на джунглата “ Изяж за да не бъдеш изяден“ и също така “ С нахалство към прогрес! “ Ако това момче означава толкова за теб, теглиш им една п**ка майна на тези които са срещу теб и гледаш собственото си щастие! :)

Biiiitch
02-11-2011, 20:52
Приятелка.. хмм.. с нея не се поглеждаме, подминаваме се като малки гари..виждам как ме псува .. дали да го направя за нея?

Eми ето ти отговора. Тя за едно момче реагира така, пък недай си Боже, ако стане нещо по-голямо от това, какво ли ще е. Направи го за себе си. :)

Pa3yMeH
02-12-2011, 10:56
Не ти е приятелка, не смее да ти го каже тя, и ти пак ще й изпълняваш молбата ? Виж, разбирам те, и аз съм такъв, но просто се осъзнавам, че щом човека дори здрасти не ми казва, нямам причина да му изпълнявам молбите (в ситуация, че сме скарани). Така че тръгвай с момчето :))

PrclssRosh
02-12-2011, 11:54
"Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички" :wink:

Pa3yMeH
02-12-2011, 11:58
"Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички" :wink:

"Ако нямаш врагове, не си постигнал нищо".
Тоест тръгвай с момчето :)

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 11:59
виждам как ме псува
Не си заслужава...

fama
02-12-2011, 16:37
М, благодаря Ви на всички, че споделихте какво мислите по темата ми. :-) Амм..той, днес ме обвини, че аз съм виновна за цялото това положение и че съм му казала да се разкара, а това не е така..И ме е изтрил от скайп..И аз току-що му казах за тезии, намерения на бившите мии приятелки и той ми каза ''майната ви, да не съм ви някоя играчка'' .. хаха.

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 17:30
и той ми каза ''майната ви
Еми зарежи го и ти...
Не се унижавай с него.......

mrazqkindergarten
02-12-2011, 17:33
Мен ако питаш, въобще не се занимавай, но все пак ти си знаеш. ;)

denityyy77
02-12-2011, 18:10
еми според мен трябва да го оставиш то нали казваш че с момичето сте бфф прецени бфф или момчето ? Един съвет само от мен момчето някой ден може да си трагне но приятелката нее за мен приятелството епо -важно от всяко момче