PDA

View Full Version : Дали или?



Kamelliq
02-11-2011, 21:39
Здрасти!

Ситуацията е следната - влюбих се в едно момче. Ама много. Ама до ушите. Той казва, че също има чувства, макар и не толкова силни, колкото моите. Чувства се добре когато сме заедно, но мисли, че няма смисъл да продължаваме - колкото по-късно се разделим, толкова повече ще боли.
Въпросът е следния - разума ли да послушам ( да се разделим - хем аз да не се мъча, хем той да не се чуди) или сърцето ( да сме заедно, пък каквото сабя покаже)?

Хелп!!!!!!!!!

MarkKnight
02-11-2011, 21:43
защо да няма смисъл?

Kamelliq
02-11-2011, 21:44
няма смисъл да заформяме нещо по-сериозно, защото след време когато се разделим ще боли повече...

MarkKnight
02-11-2011, 21:46
по тази логика,не трябва да има двойки

Kamelliq
02-11-2011, 21:49
вие какво ще направите в такава ситуация?

MarkKnight
02-11-2011, 21:50
щом ви е добре сега,защо ще се разделяте ?

Kamelliq
02-11-2011, 21:52
най-малко заради разликата в чувствата? аз искам любов, на него не му се ще особено :) има възможност да сме заедно, но.. :)

MarkKnight
02-11-2011, 21:57
то и ся като се разделите ще ти е кофти така че..

explorer
02-11-2011, 22:29
Добре де, той защо казва, че няма смисъл?

Да не му остават 2 месеца живот и да иска да се наживее като за последно?

Иначе сериозно: той какво чувства според теб?

Kamelliq
02-11-2011, 22:30
усещам го че има чувства :) и си мисля че са по силни отколкото твърди. въпроса според мен е че го е страх да се обвърже сериозно или може би защото му се налага да е извън страната за известно време.. кой знае.. не казва :(

krissy7
02-11-2011, 22:35
Стига си се филмирала , защо избягваш очевадното .?

explorer
02-11-2011, 22:52
Кое е очевадното?

Иначе има много хора, които изпитват страх от обвързване, но това си е лично техен проблем. Трябва да поговорите сериозно за това, ако все още не сте.

В крайна сметка все ще се наредят нещата някакси, ама си помисли дали и той има право.

Kamelliq
02-11-2011, 22:52
наистина не разбирам, помогнете :(

Mario95
02-11-2011, 23:09
http://strongsideacademy.com/wp-content/uploads/2010/09/nike-just-do-it.jpg

Какво се чудиш няма да се жениш за него я

victoriaC
02-12-2011, 06:39
по тази логика,не трябва да има двойки

! тъпо е да се чудиш дали да си с него, защото може да се разделите..
радвай се, че има чувства към теб и не му мисли толкова! (:

ivcheto0o
02-12-2011, 08:32
Никога не знаеш какво точно ще се случи.Както казаха ак всички имат вашата логика нямаше д аима двойки,Така че послушай сърцето,после и да боли поне ще останат хубавите спомени..

SolemnityOfDeath
02-12-2011, 09:20
аре тръгвайте бе, дори и на ташак да изглеждат нещата

даже така е по-добре, не се филмирай. и не имай някви грандиозни очаквания. от такива само съм духал досега, тъй че просто пуцай и да не ти пука засега. :)

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 09:35
Според мен и той има толко силни чувства,колкото ти,но го е страх да признае,зада не страда после.И защо да няма смисъл да имате сериозна връзка като се обичате?Млади сте ,живота е пред вас..дайте си шанс един на друг.

jghgh
02-12-2011, 09:46
Аз не вярвам в оправданията. Самата аз се забелязвам, че все нещо се оправдавам, когато не съм влюбена в някого. Шанс. :-|


Ако иска да е с тебе, ще бъде с тебе.
Няма такова нещо като "Ми не знам", "Ми то аз...", еди-какво-си!

Знаеш ли, мъжете понякога са по-големи путки от жените. Много от тях нямат смелост да те зарежат или отрежат, ами се държат адски несериозно и се ослушват, едва ли не - ти да се усетиш, че не си желан.

На мен не ми се струва окей това, че ти си влюбена в него, а той "има няк'ви чувства". Ако е така, е почти сигурно, че не му се занимава кой знае колко с теб.
Не вярвам в тия глупости. Човек ако те харесва, те харесва. Ако е хлътнал по теб, е хлътнал по теб и те иска.

Ако просто "има няк'ви чувства", не виждам никаква перспектива - ти влюбена, а той си губи времето с някоя, с която просто му е приятно, ама не знае кво иска.

За хубавите неща е необходимо ЖЕЛАНИЕ - и от двете страни. Ако той няма желание за връзка, за обвързване, да бъде с теб и т.н., нещата стават половинчати или откровено грозни.

Не те съветвам да се примиряваш с половинчатите желания на когото и да е било.

Надявам се да греша за ситуацията ти, но помисли над думите ми.
Желая ти успех.

againstyou
02-12-2011, 10:40
Когато двама души се обичат,те трябва да са заедно,независимо ако им е писано утре да се разделят.Трябва да се наслаждаваме на момента,щастието просто идва и си заминава .. един живот живеем все пак.

djipsito
02-12-2011, 14:06
^ Тва са филми в случая, щото момчето явно не я обича...

jghgh е права... тва неговото са оправдания, защото не е влюбен в теб, а вижда, че ти си влюбена. Не иска да те нарани. На теб само ти се струва, че има някви по-такива чувства, защото се държи добре с теб.
Опитва се да те "подготви психически" като ти говори за раздяла преди да е минало повече време. Защото като мине повече време ще е още по-гадно и то не за него, а за теб. Пука му за теб на момчето. И аз съм ги говорила такива на момче, което беше влюбено в мен. Ама той сам почна да се дъни и накрая се ИЗДЪНИ и го зарязах... Ако ме беше послушал да се разделим мирно и кротко, ся щяхме да сме в добри отношения.

Тия глупости да слушаш сърцето ги заеби. Моя съвет е да се разделите.
В крайна сметка решението е твое, де.

bratignat
02-12-2011, 14:16
Не тръгвайте освен, ако той не е роден в трети дом на Везни, с асцендент на кравайче, при това само в случай, че корен квадратен от сфера е равен на бутилка с бързовар.

И после не казвай, че не сме те предупредили!

FATALITY
02-13-2011, 17:30
Сърцето. ;-)