PDA

View Full Version : Закъснява ми цикъла



izgarqshta
02-12-2011, 10:16
Здравейте, бих искала съвет какво да правя и трябва ли да се тревожа толкова, защото вече 6 дена няма и помен от менструацията ми :( На 17 години съм от скоро правя секс, пазя се, само само 1 път съм правила секс без презерватив още в началото след като ми свърши предният месец и ми свърши на корема. Обикновено ми закъснява с 2-3 дни, но този месец не ми дойде...Трябваше на 6-ти, а вече е 12...Според Вас какво може да ми има, защото мисля, че е изключено да съм бременна... :( Възможно ли е да е от стрес, боледуване, антибиотици защото напоследък съм доста притеснена по лични причини...Всяка сутрин се събуждам с надеждата, че ще ми е дошло и всичко ще си е наред, но не става така и все повече се притенявам, а до колкото зная така още повече си вредя...Кажете ми какво мислите по въпроса... Правих си тест за бременност Шуърчек след 4-ти ден на закъснението ми и беше отрицателен... но все още се притеснявам много! Болна съм на антибиотици и други медикаменти това може ли да влияе. Благодаря предварително!!!

ThisIsMe
02-12-2011, 10:47
Възможно е да от антибиотиците.Закъснение е възможно и от стрес и от климатични промени и от какво ли не.
Предполагам знаеш за предеякулационната течност,която се отделя от мъжа по време на възбуда,а в нея има минимален брой сперматозоиди.Вероятност да забременееш от нея има.Затова е желателно да ползвате презерватив.Така ще се предпазите и от болести, и от евентуална бременност.Направи си още един тест с първа сутрешна урина или най-добре отивай на гинеколог!Ако не си бременна,твърде възможно е да имаш гинекологичен проблем.

Abigoria
02-12-2011, 13:12
Тест се прави 14 дни след закъснението. Сега ще покаже грешно.
Единият вариант е да релаксираш, докато минат още 8 дни. Ако дотогава не ти е дошло, си направи тест.

izgarqshta
02-12-2011, 13:55
Ние си ползваме презервативи попринцип винаги! Един единствен път преди месец и НЕ е свършил в мен категорично ! А на опаковката на теста пишеше, че може от 1-вия ден на закъснението значи не е вярно така ли ? Трябва след 14 дена ?

darkPaladin
02-12-2011, 15:33
Ние си ползваме презервативи попринцип винаги! Един единствен път преди месец и НЕ е свършил в мен категорично ! А на опаковката на теста пишеше, че може от 1-вия ден на закъснението значи не е вярно така ли ? Трябва след 14 дена ?


каквото пише на опаковката това е

izgarqshta
02-12-2011, 15:38
Дано и мерси ! :) Ще се радвам на още ваши мнения :) И Много ви благодаря от сърце ! :-)

izgarqshta
02-14-2011, 15:43
Извинете искам само да ви попитам има ли значение тестът за бременност има ли значение дали се прави с първата урина сутрин или няма значение кога ... :) Мерси предварително :)

SmilezZz
02-14-2011, 15:49
1. Нормално е да ти закъснява.. Било то от антибиотиците,било то от смяната на климата или пък от притеснение/стрес/напрежение..
Щом сте сигурни - защо се притесняваш..Нямаше някакви проблеми при презерватива,в смисъл да се е скъсал и тем подобни ?
2. Мисля,че е по-добре теста да се прави с първата сутрешна урина..

MakeMeHappy
02-14-2011, 15:59
Здравейте, бих искала съвет какво да правя и трябва ли да се тревожа толкова, защото вече 6 дена няма и помен от менструацията ми :( На 17 години съм от скоро правя секс, пазя се, само само 1 път съм правила секс без презерватив още в началото след като ми свърши предният месец и ми свърши на корема. Обикновено ми закъснява с 2-3 дни, но този месец не ми дойде...Трябваше на 6-ти, а вече е 12...Според Вас какво може да ми има, защото мисля, че е изключено да съм бременна... :( Възможно ли е да е от стрес, боледуване, антибиотици защото напоследък съм доста притеснена по лични причини...Всяка сутрин се събуждам с надеждата, че ще ми е дошло и всичко ще си е наред, но не става така и все повече се притенявам, а до колкото зная така още повече си вредя...Кажете ми какво мислите по въпроса... Правих си тест за бременност Шуърчек след 4-ти ден на закъснението ми и беше отрицателен... но все още се притеснявам много! Болна съм на антибиотици и други медикаменти това може ли да влияе. Благодаря предварително!!!

Нормално е ,спокойно!И щом си сигурна,че не е станал някой инцидент няма повод за притеснение... :) От антибиотиците се променя понякога режима на цикъла,така че е нормално :)

izgarqshta
02-14-2011, 19:26
Дам сигурни сме, че е нямало инцидент на 100 % , но все пак .. :)
Ще направя още един тест за всеки случей.
Мерси Много ! :)

imamkrasivouho
11-04-2011, 18:43
Тест се прави 14 дни след закъснението. Сега ще покаже грешно.
Единият вариант е да релаксираш, докато минат още 8 дни. Ако дотогава не ти е дошло, си направи тест.
Де бе, направи си го след като родиш най-добре, че да знаеш със сигурност :lol:

roza2003
11-05-2011, 04:35
мс дано да е така
:)

tedinka_01
03-06-2012, 16:19
Здравейте искам да ви попитам какво може да ми има защото цикъла ми закаснява с 2 дена правих си тест беше отрицателен. Възможно ли е когато цикъла си мени датата да закаснее и колко време може да закаснее.

sluncho_99
03-07-2013, 19:42
Здравей искам да попитам един въпрос свързан с цикала.. Имам си приятел почти 1 година правим секс от почти 4,5 месеца,но винаги с презерватив.. цикалът ми закуснява с 1 ден,но съм малко болна и съм на антибиотик възможно ли да е от него.. или от климатичните промени,а и преди 1 седмица имах малко проблеми с апандисита. Възможно ли е от тези неща да ми закъснява,а и като правим секс с презерватив няма вероятност да съм бременна... Много се притеснявам.. ;( просто сега си направих профил тук за да попитам някой за това защото наистина много се притеснявам.Благодаря предварително за отговора

kalpazanka
03-09-2013, 11:25
Ако не сте късали презерватив, няма как да забременееш. И не вдигай повече стари теми.