PDA

View Full Version : Компютъра сам се изключва.



BlackEyedPeas
02-12-2011, 12:43
Ами както си върви компютъра и изведнъж сам се изключва. Ся даже като го пуснеш, още не е заредил и се изключва. От какво може да е това?

Cybershot
02-12-2011, 13:12
Рестартира или изключва?
Ако изключва първата причина която ми идва на ума е прегряване на някой елемент, процесора може би. Може да си изтеглиш един еверест и да видиш как са температурите.

BlackEyedPeas
02-12-2011, 13:26
Сега и моя започна да се рестрартирва :? :? Те са един до друг, само че другия комп се изключва, а моя се рестартирва :-o

skuck
02-12-2011, 14:41
Прегряли/изгоряли елементи/компоненти. И влагата може да е причина.

doomkillerr
02-12-2011, 15:17
Ако и двата компютъра се рестартират или изключват може причината е да е в нестабилно електрическо напрежение - компютрите са чувствителни на тази тема. Други причини може да са повредено захранване (подути или избили кондензатори в повечето случай, от некачествено напрежение), прегряване на някой компонент, като видео карта, чипсет, избили или подути кондензатори на дънната пладка и т.н. Все пак ако използваш разклонител можеш да пробваш и с някой друг, да не би да проблема не е в него!

Успех с разрешаването на проблема! :)

cvitiogi
02-12-2011, 16:09
и моя бивш комп ми се рестартираше кокато вклуичвах skype,според мен беше,защото беше много слаб.Тоест сигурно вклуичваш тварде много програми едновременно!!!

BlackEyedPeas
02-12-2011, 16:35
Вече се оправихме, оказа се от тока. Нестабилно електрическо напрежение се оказа.

cvitiogi
02-12-2011, 16:43
Вече се оправихме, оказа се от тока. Нестабилно електрическо напрежение се оказа.

аз нямаше да изтържа толкова много време!!!
щях да го изхварля ,и после дса му мисля!!!

doomkillerr
02-12-2011, 20:17
Вече се оправихме, оказа се от тока. Нестабилно електрическо напрежение се оказа.

аз нямаше да изтържа толкова много време!!!
щях да го изхварля ,и после дса му мисля!!!

"cvitiogi" - ти не бързай да си изхвърляш настолния компютър, защото хората отдавна са намерили решение на проблема с "нестабилното електричество" или липсата изобщо на такова в рамките на определено време, чрез използване на "UPS" устройство! :)

cvitiogi
02-12-2011, 20:53
Вече се оправихме, оказа се от тока. Нестабилно електрическо напрежение се оказа.

аз нямаше да изтържа толкова много време!!!
щях да го изхварля ,и после дса му мисля!!!

"cvitiogi" - ти не бързай да си изхвърляш настолния компютър, защото хората отдавна са намерили решение на проблема с "нестабилното електричество" или липсата изобщо на такова в рамките на определено време, чрез използване на "UPS" устройство! :)

много извиняваи ,ма се шегувах!!!

GregoryHouse
02-13-2011, 03:57
cvitiogi Не стига, че пишеш като братовчеда ми който е първи клас, ами мненията са ти чист спам. Нищо полезна и само тъпотии. Като ще се шегуваш, в раздел Фън ти е мястото.