PDA

View Full Version : Вярно ли е?



niq17
02-12-2011, 12:58
Момиче на 13 съм, в училище имаме едни близнаци, една моя приятелка ходи с единия от няколко месеца, аз харесах другия и започнах да му казвам, че го харесвам и един ден като му казха, че го харесвам и той ми каза същото, на следващия ден разбрах, че той преди бил каа това на други момичета, който го харесвали, но това приди месеци, сега преди малко разбрах, че другия близнак- гаджето на пряителката ми , вчера получил предложение от едно момиче и приел- въпреки, че си има гадже..вбесих се и за себе си и за приятелката ми, а и въпроса ми е мислите ли, че тозИ който ми каза, че ме харесва е вярно ?

ledenakrasota
02-12-2011, 13:02
Трябва да разбереш сама,като се убедиш,ако е вярно. :)

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 13:04
Мисля,че гледат бройките..
Пък и какво искаш от 13-годишен тинейджър,и то момче...
Те незнаят какво искат освен,едно:SEX

niq17
02-12-2011, 13:08
ДАно разбера скоро защото...смятамн довечера да му предложа за да видя дали ще приеме

BaffaLsc
02-12-2011, 13:16
Не се доверявай на никого.. винаги имай едно на ум..

Pa3yMeH
02-12-2011, 13:18
Мисля,че гледат бройките..
Пък и какво искаш от 13-годишен тинейджър,и то момче...
Те незнаят какво искат освен,едно:SEX

http://cdn1.knowyourmeme.com/i/7282/original/Facepalm.jpg

djipsito
02-12-2011, 13:23
Ох, майко... луда ли си да му предлагаш ?
В смисъл той трябва да НАПРАВИ нещо, за да видиш, че те харесва. А не да хукваш веднага щом ти е КАЗАЛ, че те харесва..
Както решиш, де ама...

BohoOhoAreVe
02-12-2011, 20:20
Мисля,че гледат бройките..
Пък и какво искаш от 13-годишен тинейджър,и то момче...
Те незнаят какво искат освен,едно:SEX

понеже кифлите на 13 са толкова духовно извисени

SkiCatA
02-12-2011, 20:25
Ем за напред има много да са ядосваш над този плоблем!!?!! :D :D :D СВИКВАЙ !!!!! :D :D :D :D

Lancelot
02-12-2011, 20:26
Мисля,че гледат бройките..
Пък и какво искаш от 13-годишен тинейджър,и то момче...
Те незнаят какво искат освен,едно:SEX

понеже кифлите на 13 са толкова духовно извисени

Те на 13 учат Сосюр и Фройд ти за духовно извисяване говориш...

TheNewReligion
02-12-2011, 21:33
Мисля, че ако тези близнаци имат брат, ти трябва да се хванеш с него. Ако имат сестра, още по-добре- и с нея се хвани. А ако имат и някакъв домашен любимец- котка, куче, хамстер, папагал, чинчила, канарче, та дори рибките вършат работа- най-добре с него/тях се забий.

BohoOhoAreVe
02-13-2011, 01:36
Мисля,че гледат бройките..
Пък и какво искаш от 13-годишен тинейджър,и то момче...
Те незнаят какво искат освен,едно:SEX

понеже кифлите на 13 са толкова духовно извисени

Те на 13 учат Сосюр и Фройд ти за духовно извисяване говориш...

какъв сосюр та тресе па тебе на 13 години леле :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MaGuSs
02-13-2011, 01:55
Мисля,че гледат бройките..
Пък и какво искаш от 13-годишен тинейджър,и то момче...
Те незнаят какво искат освен,едно:SEX


Я се виж първо.Не всички искат секс.Моля ви момичета,преди да кажете нещо подобно поммислете.Не всички момчета искат секс.Та той е все още на 13.Не знае ,какво е да обичаш и да имаш доверие.Но и вие трябва да внимавате с такива момчета.Ако видите ,че са много разглезени ,вообще не си и помисляйте ,че нещо може да има между вас и то не става само с едно "харесвам те".Трябва взаимно да се харесвате и най-важното да се обичате.Това е от мен и успех в търсенето на голямата любов :)

GossipGirl89
02-13-2011, 05:32
Е щом казват на всички, че ги харесват и щом най-спокойно си приемат предложения въпреки че са обвързани вече, какво има да го говорим? И ти, и приятелката ти ги зарязвайте и не се занимавайте.

GD
02-13-2011, 05:35
Е щом казват на всички, че ги харесват и щом най-спокойно си приемат предложения въпреки че са обвързани вече, какво има да го говорим? И ти, и приятелката ти ги зарязвайте и не се занимавайте.

RaisedOnRock
02-13-2011, 05:41
За пореден път не разбирам нищо от заплетените кифленски отношения.Явно не съм достойна за тази висша форма на общуване.

VaMpiRKaTaaa
02-13-2011, 07:43
Я се виж първо.
Я не ми дръж тон първо.
Аз съм се видяла достатъчно добре.
Погледни себе си.
Някакво разглезено лапе,което незнае какво иска от живота.
А и това,което казах е лично МОЕ мнение и никой няма да го промени.

Niakoitam
02-13-2011, 08:16
Мисля,че гледат бройките..
Пък и какво искаш от 13-годишен тинейджър,и то момче...
Те незнаят какво искат освен,едно:SEX

http://cdn1.knowyourmeme.com/i/7282/original/Facepalm.jpg

Точно пък за тази възраст съм напълно съгласен. Хормоните тогава бушуват яко. Спомням си като бях на 13 как си ходехме по улиците и си разправяме как ни се пори. И хора от обкръжението и други съм виждал. Виждам много 13 годишни младежи сега. Единствено можеше да се мине без "и то момче" на тая възраст и момичетата често не знаят дали им се пикае или им се прави нещо друго. :-D