PDA

View Full Version : Не мога да сийдвам!



sinner95
02-12-2011, 14:01
Здравейте. Използвам utorrent 2.2 както на лаптопа, така и на компютъра. Преди сийдвах най-спокойно и рейтингът ми в замунда беше около 4,5 ...Вече е 2.513!!! След като открих, че не мога да сийдвам пробвах и с bitcomet, но отново нямаше резултат. Не е нормално след като в 9 часа тегля един сериал и към 10 часа вече е сред 10-те най-активни торента, аз да съм качил някакви си 20-30 мб (а една приятелка да е качила 4 гб). Така е с почти всичко, което тегля. Чак вчера съм качил някакви си 600 мб (незнайно как???) Нито интернетът ми е слаб, нота компютърът бавен. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!

radeberger
02-12-2011, 14:26
Когато изтеглиш торент с много сийдъри е нормално да сийдваш малко. Ако никоган не можеш да сиидваш си преинсталирай Utorrent - a. Може нещо да се е бъгнало.

skuck
02-12-2011, 14:39
Торент клиентите имат настройки за скороста и за броя на сийдваните задачи - поразрови се. Освен това, може от доставчика да е ...

sinner95
02-12-2011, 16:42
Когато изтеглих този торент той беше току що пуснат. После станаха повече сийдъри. С тази моя приятелка сме на един и същи доставчик, но тя е с bitcomet. Преди време като сийдвах в сравнение със сега няма нищо общо просто :( Не знам какво се е променило от тогава, освен че вече съм с нова версия на utorrent, но мисля, че това започна още като бях със старата версия. Ще пробвам да го преинсталирам или да си сложа друга програма, но вече го направих.

cvitiogi
02-12-2011, 16:47
ми незнам,просто си правя реитинг

GregoryHouse
02-13-2011, 03:42
ми незнам,просто си правя реитинг

Стига спам. Или давай полезни коментари или не давай коментари.

Може да не можеш да сийдваш докато теглиш. Тоест да си с асиметрична връзка. И ако запълниш лимита с даунлоуд не можеш да ъплоудваш. Или пък може просто да няяш късмет :D Все пак си ъплоудвал 600мб.

cvitiogi
02-13-2011, 08:39
ми незнам,просто си правя реитинг

Стига спам. Или давай полезни коментари или не давай коментари.

Може да не можеш да сийдваш докато теглиш. Тоест да си с асиметрична връзка. И ако запълниш лимита с даунлоуд не можеш да ъплоудваш. Или пък може просто да няяш късмет :D Все пак си ъплоудвал 600мб.

и аз не можех да сиидвам в началото,ма към 1-2 часа след като торента е готов,почваше сиидването!!!