PDA

View Full Version : Презервативи



coolgirl556
02-12-2011, 14:13
Здравейте
Незнам дали има друга такава тема и ако има се извинявам, че пускам нова.
С приятелят ми водим сексуален живот от скоро обаче имаме проблеми с презервативите . Повечето до сега които сме пробвали му идват малки. Като го сложи и започва да го боли защото го стягат . И леко започва да му спада ..
Притеснявам се , защото на него започва да му става доста гадно като стане така :(
Моля ви , споделете ако знаете някакви презервативи които са по големи :) Благодаря

TooRareToDie
02-12-2011, 14:25
Взимайте SPORTEX и край на проблемите :)

coolgirl556
02-12-2011, 14:31
Взимайте SPORTEX и край на проблемите :)

Благодаря много , ще пробваме
А за Durex Love , какво мислите ?

marti93
02-12-2011, 15:55
карай без презерватив и утре пусни тема бременна ли съм

djipsito
02-12-2011, 16:50
^ мн умно..


За да не правя нова тема искам да питам и аз нещо.
Нали има различни видове на Durex, не им знам точно имената, както и да е. Като цяло различните видове с различен лубрикант ли са ? Защото последно време използвах тези с лилавата опаковка и след това няколко дена е доста кофти, нещо като вид алергия получавах. Не знам дали се дължи точно на презерватива, защото съм ползвала и релефните и е нямало проблем, ползвала съм и други и пак е нямало проблем.
Не виждам поради ква друга причина може да ми става така, защото се появява след като съм правила секс, а имам добра хигиена..

vasko9933
02-12-2011, 17:02
Взимайте SPORTEX и край на проблемите :)

+1 Най-добрите. :grin:

TheBeliever
02-12-2011, 17:08
^ мн умно..


За да не правя нова тема искам да питам и аз нещо.
Нали има различни видове на Durex, не им знам точно имената, както и да е. Като цяло различните видове с различен лубрикант ли са ? Защото последно време използвах тези с лилавата опаковка и след това няколко дена е доста кофти, нещо като вид алергия получавах. Не знам дали се дължи точно на презерватива, защото съм ползвала и релефните и е нямало проблем, ползвала съм и други и пак е нямало проблем.
Не виждам поради ква друга причина може да ми става така, защото се появява след като съм правила секс, а имам добра хигиена..


Не ползвам Durex и не знам за кой вид говориш, но на мен ми дразни от спермицидните лубриканти. И на мъжо му пари от тях. Обикновено ги има по Extra safe презервативите.

subdamov
02-12-2011, 17:14
Определено SPORTEX! :grin:

Durex,който и вид да са стягат и са ми неудобни.

coolgirl556
02-12-2011, 17:59
карай без презерватив и утре пусни тема бременна ли съм

:D Възмутена съм от такива хора :)


Мерси за останалите мнения :-)

TooRareToDie
02-12-2011, 21:56
Точно 1 път съм правил секс с Durex и след това, пенисът ме болеше 2 дни.... прекалено тесен беше :?
Както казах, Sportex е най-добре 8)