PDA

View Full Version : Не мога да правя секс....



sexyisfunny
02-12-2011, 15:34
На 17 години съм и имам проблем. Имах сериозен приятел, с когото преди 4 месеца празнувахме 2 години заедно. Обичах го, държах на него, но проблемът е, че не мога да... правя секс.Опитвали сме много пъти, безброй много, през тези 2 години. Девствена съм, той не е ! Това е първият ми сериозен приятел и бях сигурна че искам да е той наистина исках но никога не се получи носкоро скъсъхме ... то време беше, момчето неможе да ме чака винаги, макар че това не беше главната причина.Минаха вече няколко месеца и сега имам връзка с друго момче, но ме е страх да опитам с него, не знам как ще реагира той на това дали ще се получи или и с него така ще стане, незнам с кой да споделя ,не мога да утида на лекар за такова нещо, а и знам какво ще ми кажат ,че се дължи на психиката, но мен не ме е страх.. Дори го исках много още от начало и ако тогава съм грешала добре, но мина много време и сега мога да кажа че наистина го искам Чувствам се натоварена, виновна, скапва ми се цялото настроение.
Някоя от вас има ли подобен проблем? Знаете ли някакъв изход от този случай, защото вече се побърквам?

NomNomNom
02-12-2011, 16:01
Просто му кажи и ще ти олекне . Поговорете си спокойно двамата, разберете си дали някой има проблем и готово. АКо те остави заради това - значи не струва, не е държал на теб.
Не разбирам как има такива връзки , в които хората не си казват разни неща , лолз.

marti93
02-12-2011, 16:02
не се възбуждаш ли?страх те е от болката ли?
все някога ще се стигне до секс!а ако не искаш ,той ще си помисли ,че не искаш да си с него и ще скъсате или ще ти изневерява !

sexyisfunny
02-12-2011, 16:19
Просто му кажи и ще ти олекне . Поговорете си спокойно двамата, разберете си дали някой има проблем и готово. АКо те остави заради това - значи не струва, не е държал на теб.
Не разбирам как има такива връзки , в които хората не си казват разни неща , лолз.

за второто момче още не се е стигнало до секс... но се двоумя дали изобщо да не започвам нищо, да пробвам с някой за една вечер ... цялата история е много странна и притеснителна, НЕПРАВЯ СЕКС а пробвам от 2 ГОДИНИ И ПОЛОВИНА ВЕЧЕ!!!!!

sexyisfunny
02-12-2011, 16:22
не се възбуждаш ли?страх те е от болката ли?
все някога ще се стигне до секс!а ако не искаш ,той ще си помисли ,че не искаш да си с него и ще скъсате или ще ти изневерява !

Нали това казвам не ме е страх... възбуждам се всичко нормално просто все се опитва да си го вкара в стена ... така да се изразя ......

djipsito
02-12-2011, 16:29
С пръст пробвала ли си ? Или бившия ти.. един пръст, после два... така малко по малко ?

sexyisfunny
02-12-2011, 16:31
Какво разбираш под "не мога"?

че не му влиза х*я в мене ... как трябва да го разбирамммм ... и ясно че е до психика .. ама какво да направя пробвала съм 100000 пъти вече незнам какво да правя

sexyisfunny
02-12-2011, 16:32
С пръсти става ли? да става ...

sexyisfunny
02-12-2011, 16:33
С пръст пробвала ли си ? Или бившия ти.. един пръст, после два... така малко по малко ?

да разбирасе, получава се с пръст и с два

sexyisfunny
02-12-2011, 16:37
Значи просто трябва да сте търпеливи.Постепенно, с един,два, после лубрикант и пробвайте пак.

колко да сме търпеливи 2 години търпяхме и скъсахме сега с новия кво да правя незнам направо ми се отщява всичко :(

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 16:40
Отпусни се..
Имай ОЩЕ търпение.
Бъдете постоянни.
НЯМА от какво да се притесняваш

TheBeliever
02-12-2011, 16:47
За тези две години колко пъти сте опитвали? Някак странно ми се вижда въобще пък да не влиза. Може той да не е действал правилно. При опит да го вкара ти някаква болка усещаше ли?

sexyisfunny
02-12-2011, 16:48
Лубрикант?

като кажа всичко значи всичко лубриканти, пози, и пийнали абсолютно всичко възможно

sexyisfunny
02-12-2011, 16:49
За тези две години колко пъти сте опитвали? Някак странно ми се вижда въобще пък да не влиза. Може той да не е действал правилно. При опит да го вкара ти някаква болка усещаше ли?
е много пъти представи си колко пъти за 2 години... не, не съм усещала болка в началото като пробвахме с пръсти имах болка но после мина само с пробите си останахме (за секс) с пръсти се получи

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 16:53
но после мина само с пробите си останахме
ДА не би да те е отворил?
И да не си усетила?
При някой момичета няма нито кръв,нито болка.

sexyisfunny
02-12-2011, 16:54
но после мина само с пробите си останахме
ДА не би да те е отворил?
И да не си усетила?
При някой момичета няма нито кръв,нито болка.

да... м/у другото малко преди да скъсме веднъж пак пробвахме и пак си вкара пръстите и след това имаше кръв мисля че ме е отворил вкрай на сметка

jghgh
02-12-2011, 16:59
Мацо, лигавщини са това.

Как така "не става" да си го вкара? /уф, че грозен израз/
Просто ми се струва невъзможно - не си "играете" достатъчно ли, не си възбудена достатъчно ли - защо си толкова тясна с две думи?
Точно от психиката е според мен.

Може би не го искаш, а си мислиш, че го искаш, или се навиваш.
Не се насилвай, че "трябва" да правиш секс и т.н.
Помисли реално желаеш ли го?
Имаш ли похотливи мисли и т.н.? Представяш ли си как те чукат и не издържаш и искаш да ти се случи?

Доколкото разбирам ти от 15 годишна пробваш - имаш ли акъла за секс? Не го казвам с лошо, просто човешката психика е способна да се навива и да си поставя изисквания, заради която средата, в която живее - напр. всичките ти приятелки правят секс и ти се навиваш, че и ти трябва.

Според мен вътрешно не си готова или не го искаш толкова силно, щом не става.
За да стане, е необходимо желание. Явно го нямаш. Просто не си го обяснявам по друг начин.

И не се безпокой, и аз съм на 17 и нямам никакво желание за секс. Предпочитам нещата да стават естествено - когато ми се появи подобно желание най-вероятно всичко ще мине гладко.

Може би трябва да изчакаш!?

Аз мисля, че наистина се насилваш - само сексът ти е в главата, поставяш си за цел да го направиш, стягаш си душичката с този проблем и т.н. Насилваш се да го направиш на всяка цена, колкото да мине.

TheBeliever
02-12-2011, 17:00
Имало е болка от пръстите, но е нямало от половия му член? Ще задам леко смешен въпрос - сигурна ли си, че момчето е "бутало" на правилното място? Щом казваш, че си била отпусната и те е отворил с пръсти за мене единствения възможен отговор е некадърността на партньора.

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 17:03
но после мина само с пробите си останахме
ДА не би да те е отворил?
И да не си усетила?
При някой момичета няма нито кръв,нито болка.

да... м/у другото малко преди да скъсме веднъж пак пробвахме и пак си вкара пръстите и след това имаше кръв мисля че ме е отворил вкрай на сметка
Честито тогава.
Иначе съм напълно съгласна с jghgh.

HandOFDooM
02-12-2011, 20:27
тря спецялист кат мен да та види и щи каже може или неможе

sexyisfunny
02-13-2011, 09:32
Стисни един път зъби докато влезе... :-o

Ама вапроса не е аз да стискам зъби.. то не иска да влезе изобщо дори мъничко за това и нямам болка с пръсти в началото ме болеше при само вкарване предполагам че и с член ще е така но не става.... и лигавщини да са ... по едно време работата си става сериозна .... направо имам чувството че съм дефектна... и кажете ми какво да пробвам, на лекар ли да утида вече незнам, на психолог немога мн е скъпичко пък и не съм казала на майка м/у другото немога да и кажа мамо не ще да ми влезе от 2 години и половина.Нормалните деца просто казват че са правили секс и точка ....

sexyisfunny
02-13-2011, 09:48
Мацо, лигавщини са това.

Как така "не става" да си го вкара? /уф, че грозен израз/
Просто ми се струва невъзможно - не си "играете" достатъчно ли, не си възбудена достатъчно ли - защо си толкова тясна с две думи?
Точно от психиката е според мен.

Може би не го искаш, а си мислиш, че го искаш, или се навиваш.
Не се насилвай, че "трябва" да правиш секс и т.н.
Помисли реално желаеш ли го?
Имаш ли похотливи мисли и т.н.? Представяш ли си как те чукат и не издържаш и искаш да ти се случи?

Доколкото разбирам ти от 15 годишна пробваш - имаш ли акъла за секс? Не го казвам с лошо, просто човешката психика е способна да се навива и да си поставя изисквания, заради която средата, в която живее - напр. всичките ти приятелки правят секс и ти се навиваш, че и ти трябва.

Според мен вътрешно не си готова или не го искаш толкова силно, щом не става.
За да стане, е необходимо желание. Явно го нямаш. Просто не си го обяснявам по друг начин.

И не се безпокой, и аз съм на 17 и нямам никакво желание за секс. Предпочитам нещата да стават естествено - когато ми се появи подобно желание най-вероятно всичко ще мине гладко.

Може би трябва да изчакаш!?

Аз мисля, че наистина се насилваш - само сексът ти е в главата, поставяш си за цел да го направиш, стягаш си душичката с този проблем и т.н. Насилваш се да го направиш на всяка цена, колкото да мине.

Не се насилвам още от началото си го исках... и никога това не ми беше проблем докато не скъсахме и не разбрах че нямам доверие на никой друг с който да споделя той ме успокояваше не ме е притискал по никъкъф начин... и дори да не съм го искала тогава ... сега пак искам с сегашния ми приятел но му нямам толкова доверие че да му разкажа всичко...просто цялата история е странна.Вие представятели си забивате едно момиче всичко точно, идва и ви казва ми аз немога да правя секс защото съм много тясна от 2 години правя опити, но нищо, аз ако съм ще се стресна...честно и няма да го оставя, но това понякъкъф начин прави нещата сериозни а аз още съм ''флюбена'' дето се вика сега още постоянно се целуваме излизаме нямаме още причини за караници и така нататак немога един слънчев ден да истърся това... а мн го искам и много пъти са се получавали нещата но се дърпам направо вече съм травмирана ... а и така както го обяснявам сигурно звучи все едно че ми е като зъдължение .. и винаги когато почвахме да се натискаме, целуваме никога съм си мислила за нищо от сорта дали сега ще се получи за нищо не си мисля отпускам се максимално всико розово усещам че искам вече да е в мен не издържам и след това хопппппп до там свършва любовната сцена... и не искам и сега да се получи така божеееееееееее какво да правя незнам тух излезе голям проблем

ledenakrasota
02-13-2011, 09:55
Е,толкова ли не се сетихте да се напиете? Алкохолът отпуска и още по-добре,ако не помниш дали те е боляло първият път.

Няма не мога,има не искам! Много добре знам, какво е да се бориш със страховете си.Най-елементарното е да говориш с психолог.Няма нищо срамно.

Трябва да преодолееш тази психическа преграда,а това става с говорене и действия.А не като търсиш решение в форум,защото никой нищо няма да ти каже.Нито те познаваме,нито можем да ти помогнем по този начин.
Така само игнорираш още повече проблема. :)

Освен това си имаш семейство, в което щом има проблем трябва да се обсъжда. :) Най-малкото поне с майка ти.Защото може и тя да е имала такива проблеми. Нейно задължение е да ти помага,щом имаш такива спънки.И това е сериозно,но не се плаши.

Страхът е единственият ти враг. :)

sexyisfunny
02-13-2011, 09:58
Е,толкова ли не се сетихте да се напиете? Алкохолът отпуска и още по-добре,ако не помниш дали те е боляло първият път.

Няма не мога,има не искам! Много добре знам, какво е да се бориш със страховете си.Най-елементарното е да говориш с психолог.Няма нищо срамно.

Трябва да преодолееш тази психическа преграда,а това става с говорене и действия.А не като търсиш решение в форум,защото никой нищо няма да ти каже.Нито те познаваме,нито можем да ти помогнем по този начин.
Така само игнорираш още повече проблема. :)

Освен това си имаш семейство, в което щом има проблем трябва да се обсъжда. :) Най-малкото поне с майка ти.Защото може и тя да е имала такива проблеми. Нейно задължение е да ти помага,щом имаш такива спънки.И това е сериозно,но не се плаши.

Страхът е единственият ти враг. :)

a бе не ме е страх бе хора защо не разбирате че няма пречка и мислиш ли че през тези 2 години не сме се напивали не веднъж пак не става не ме е страх ... и дори не го мисля в такива моменти отдавам се напълно на момента но не ставааааааа

ledenakrasota
02-13-2011, 09:59
Е,толкова ли не се сетихте да се напиете? Алкохолът отпуска и още по-добре,ако не помниш дали те е боляло първият път.

Няма не мога,има не искам! Много добре знам, какво е да се бориш със страховете си.Най-елементарното е да говориш с психолог.Няма нищо срамно.

Трябва да преодолееш тази психическа преграда,а това става с говорене и действия.А не като търсиш решение в форум,защото никой нищо няма да ти каже.Нито те познаваме,нито можем да ти помогнем по този начин.
Така само игнорираш още повече проблема. :)

Освен това си имаш семейство, в което щом има проблем трябва да се обсъжда. :) Най-малкото поне с майка ти.Защото може и тя да е имала такива проблеми. Нейно задължение е да ти помага,щом имаш такива спънки.И това е сериозно,но не се плаши.

Страхът е единственият ти враг. :)

a бе не ме е страх бе хора защо не разбирате че няма пречка и мислиш ли че през тези 2 години не сме се напивали не веднъж пак не става не ме е страх ... и дори не го мисля в такива моменти отдавам се напълно на момента но не ставааааааа

Поясни!Как така не става? Какво ти казват гинеколозите? :)

sexyisfunny
02-13-2011, 10:03
Е,толкова ли не се сетихте да се напиете? Алкохолът отпуска и още по-добре,ако не помниш дали те е боляло първият път.

Няма не мога,има не искам! Много добре знам, какво е да се бориш със страховете си.Най-елементарното е да говориш с психолог.Няма нищо срамно.

Трябва да преодолееш тази психическа преграда,а това става с говорене и действия.А не като търсиш решение в форум,защото никой нищо няма да ти каже.Нито те познаваме,нито можем да ти помогнем по този начин.
Така само игнорираш още повече проблема. :)

Освен това си имаш семейство, в което щом има проблем трябва да се обсъжда. :) Най-малкото поне с майка ти.Защото може и тя да е имала такива проблеми. Нейно задължение е да ти помага,щом имаш такива спънки.И това е сериозно,но не се плаши.

Страхът е единственият ти враг. :)

a бе не ме е страх бе хора защо не разбирате че няма пречка и мислиш ли че през тези 2 години не сме се напивали не веднъж пак не става не ме е страх ... и дори не го мисля в такива моменти отдавам се напълно на момента но не ставааааааа

Поясни!Как така не става? Какво ти казват гинеколозите? :)
психика това казват... ясно че е психика но от какво съм се исплашила явно е че съм стресната но просто не знам от какво, и как не става ми с пръсти става влизат 2 пръста но с член не става направо избива на агресия после то става банално всеки път едно и също нещо никакаф напредак незнам изобщо как е издържало момчето :(

MadeOfSteeL
02-13-2011, 10:07
Да не би той да е прекалено надарен а ти прекалено тясна и това ми се вижда причина пробвай с някой друг..

ledenakrasota
02-13-2011, 10:09
Вазелин?
Пробвайте с алкохол.Отпуска.Но не да се натряскаш! :)

sexyisfunny
02-13-2011, 10:11
Вазелин?
Пробвайте с алкохол.Отпуска.Но не да се натряскаш! :)

Пробвали сме казвам за 100 път и с алкохол и с вазелин и с лубрикант

sexyisfunny
02-13-2011, 10:12
Да не би той да е прекалено надарен а ти прекалено тясна и това ми се вижда причина пробвай с някой друг..

е не нормален му е члена според него де аз не съм виждала 2000 члена :Д:Д а аз че съм тясна това е ясно

ledenakrasota
02-13-2011, 10:13
Вазелин?
Пробвайте с алкохол.Отпуска.Но не да се натряскаш! :)

Пробвали сме казвам за 100 път и с алкохол и с вазелин и с лубрикант

Отиди на психо тогава!Ето,това е единственото решение! Като ти направи анализа,много ще научиш. :)

sexyisfunny
02-13-2011, 10:20
Вазелин?
Пробвайте с алкохол.Отпуска.Но не да се натряскаш! :)

Пробвали сме казвам за 100 път и с алкохол и с вазелин и с лубрикант

Отиди на психо тогава!Ето,това е единственото решение! Като ти направи анализа,много ще научиш. :)

Туй ще е днес ще потърся някаква инаформация, макар че това трябваше да го направя отдавна сега и да ходя с кой ще практикувам :Д:Д:Д

danibebi
02-13-2011, 10:20
Оправи си малко правописа ии препинателните знаци. Иначе мисля, че психолог е единственото решение. Или говори с майка ти. :?

ledenakrasota
02-13-2011, 10:22
Туй ще е днес ще потърся някаква инаформация, макар че това трябваше да го направя отдавна сега и да ходя с кой ще практикувам :Д:Д:Д

Изнуди последния! :D Кажи му,че има надежда и заслужава реванш за всичките усилия и търпение! :)

sexyisfunny
02-13-2011, 10:24
Туй ще е днес ще потърся някаква инаформация, макар че това трябваше да го направя отдавна сега и да ходя с кой ще практикувам :Д:Д:Д

Изнуди последния! :D Кажи му,че има надежда и заслужава реванш за всичките усилия и търпение! :)

Той си има приятелка... вече :D:D:D ще обработим новия

ledenakrasota
02-13-2011, 10:26
Туй ще е днес ще потърся някаква инаформация, макар че това трябваше да го направя отдавна сега и да ходя с кой ще практикувам :Д:Д:Д

Изнуди последния! :D Кажи му,че има надежда и заслужава реванш за всичките усилия и търпение! :)

Той си има приятелка... вече :D:D:D ще обработим новия

Успех!И не се спирай при първата трудност.Който е упорит,печели! :)

MadeOfSteeL
02-13-2011, 10:31
Ако те е страх да го направиш с новия моя съвет е да намериш някого само за един път да видиш дали не е в партньора проблема и ако стане ще си спокойна, а ако не нищо не губиш. Ако си от голям град няма да е проблем. Очаквам една дузина моралисти да изсипят храна върху мене. 8-)

TheManTheLegend
02-13-2011, 10:35
Разтваряш широко краката, слагате лубрикант и му даваш да го напъха. Боли не боли, ако трябва ще викаш но ще е 1 път :-o

sexyisfunny
02-13-2011, 11:00
Ако те е страх да го направиш с новия моя съвет е да намериш някого само за един път да видиш дали не е в партньора проблема и ако стане ще си спокойна, а ако не нищо не губиш. Ако си от голям град няма да е проблем. Очаквам една дузина моралисти да изсипят храна върху мене. 8-)

това е най-доброто решение но не съм от голям град затова че... и донякаде почвам да си мисля че просто не е бил точния и не е трябвало да е той, защото наистина не виждам друг проблем

unstoppable01
02-13-2011, 11:10
Ми аз не виждам как пръстите ще влизат, а члена му не... Също така не мога да си обясня как така няма болка? Еми значи приятеля ти изобщо не е пробал да натисне по-силно... не знам доста странно не мисля, че си виновна ти а той... и не мисля, че има нещо срамно в това което става с теб. Ако вярваш достатъчно на сегашния си приятел му разкажи и пробвайте може пък с него да се получи. Не знам пробвайте и дано стане! :)

anonimchetou
02-13-2011, 11:18
Sorry ама просто не издържах!!! Ти малоумна ли си ?! Как така пръстите влизат, а члена не?! Ти ебавка ли си правиш бе момиче? Няма такава опция да не влиза. Просто може би като тръгне да ти го вкарва и като те заболи малко и се стряскаш и до там.Аз друг вариант не виждам !!! Просто няма как да сте пробвали всякакви начини и да не става. Няма как да ме убедиш !!! Лубриканти, алкохоли дада.. Дори и на психическа основа да е вероятно просто влагалищните ти мускули се стягат , но въпреки тва пак би могъл да влезе член !! Имам чувството ,че не знаеш за кво говориш изобщо..

sexyisfunny
02-13-2011, 11:23
Sorry ама просто не издържах!!! Ти малоумна ли си ?! Как така пръстите влизат, а члена не?! Ти ебавка ли си правиш бе момиче? Няма такава опция да не влиза. Просто може би като тръгне да ти го вкарва и като те заболи малко и се стряскаш и до там.Аз друг вариант не виждам !!! Просто няма как да сте пробвали всякакви начини и да не става. Няма как да ме убедиш !!! Лубриканти, алкохоли дада.. Дори и на психическа основа да е вероятно просто влагалищните ти мускули се стягат , но въпреки тва пак би могъл да влезе член !! Имам чувството ,че не знаеш за кво говориш изобщо..

Моляте не ме обеждавай кое може и кое неможе при положение че както виждам дори не си чувала за такава ситуация..... и има много такива и ако е на психичека основа ако ще да те мъчат да те изнасилят не става..... и как така пръстите влизат члена не ами члена е доста по голям от 2 пръста .. ето така.И ето че има такава опция да не влиза... Икато тръгне да ми го вкарава не влиза колко пъти да каже ако беше болка се щях да я преудолея 1 път за всичкото това време просто не иска... немога да го обясня все едно бута в стена дор леко не влиза и със сила сме пробвали... няма как да те убедя ??? ами дори не искам и на мене ми се иска да не е истина но е и аз какво мога да направя като в край на сметка аз съм девствената ... той би трябвало д азнае как да работи с тесни момичета... най вероятно имам няква трявма туй е то ...

sexyisfunny
02-13-2011, 11:28
Ми аз не виждам как пръстите ще влизат, а члена му не... Също така не мога да си обясня как така няма болка? Еми значи приятеля ти изобщо не е пробал да натисне по-силно... не знам доста странно не мисля, че си виновна ти а той... и не мисля, че има нещо срамно в това което става с теб. Ако вярваш достатъчно на сегашния си приятел му разкажи и пробвайте може пък с него да се получи. Не знам пробвайте и дано стане! :)

Хора разберете ме вече ме е срам, някой хора дори сигурно не вярват на тупата тема и си мислят че сме двама некъдърници.. но всичко както при всики хора.. един ден утиваме у тях целуваме се натискаме се реших че го искам почнах да го сабличам той мене орална любов ми направи... качи се нагоре опита да го вкара на стана притесни се падна му оная работа... скапа му се настроението и до там и там нататак все така не влизаше и после пробвахме 20000 пъти и по едно време си я карахме само на орална той на мене аз на него и това е но иначе винаги започвахме с пробването не се получава и това е .. но реших ще утида на психолог и това е

и аз немога да си обясня мисля че той е виновен аз все пак немога да контролирам оная му работа как да си я сложи правилно

MadeOfSteeL
02-13-2011, 11:45
Остави си телефона тука много мераклии ще намериш гарантирам ти че все някой ще успее 8-) | Са сериозно не мисля че това с психолога е добра идея, но все пак ти си решаваш : ) пробвай с друг партньор и ако не стане вземи по сериозни мерки това са моите съвети.. :?

sexyisfunny
02-13-2011, 11:54
Остави си телефона тука много мераклии ще намериш гарантирам ти че все някой ще успее 8-) | Са сериозно не мисля че това с психолога е добра идея, но все пак ти си решаваш : ) пробвай с друг партньор и ако не стане вземи по сериозни мерки това са моите съвети.. :?

Аз хубаво да пробвам с друг но наистина... реално аз няма да правя сескс а ще решавам проблем а немога да се доверявам на всеки и с този човек ако не се получи какво да му кажа .. Айде, благодаря за помоща чао ...

всичко е трудно, Боже точно на мене ли трябва да се случи тая смешна история

sexyisfunny
02-13-2011, 11:56
И какви да се по сериозните мерки ... да си купя вибратор и да пробвам сама макар че не е лоша идея :D :D :D :D взех да се гавря сама с себе сиии

kalpazanka
02-13-2011, 12:42
Авторке, не се връзвай на нападки! Просто хората не са запознати, затова реагират така.
Потърси помощ от гинеколог+психолог+сексоло г. Започни терапия.

scarlett8
02-13-2011, 13:03
Ами чувала съм,че ако имате проблеми при вкарването е най-добре ти да се метнеш отгоре на ездачка и боли не боли сядаш.Той няма къде другаде да иде освен ако наистина там няма стена?! :?

sexyisfunny
02-13-2011, 13:04
Авторке, не се връзвай на нападки! Просто хората не са запознати, затова реагират така.
Потърси помощ от гинеколог+психолог+сексоло г. Започни терапия.

:smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

sexyisfunny
02-13-2011, 15:59
Ами чувала съм,че ако имате проблеми при вкарването е най-добре ти да се метнеш отгоре на ездачка и боли не боли сядаш.Той няма къде другаде да иде освен ако наистина там няма стена?! :?

:-o :-o :-o :-o :-o

coolness
02-13-2011, 16:52
Проблемът ти се нарича Вагинизъм и е вид сексуална фобия.Наскоро четох една статия,в която са описани сексуалните фобии и една жена разказваше историята си и имаше точно същия проблем.Отишла на лекар,но са и казали,че всичко е на психологична основа..Толкова те е страх и не можеш да се отпуснеш,че вагиналните ти мускули се стягат до такава степен,че няма шанс приятелят ти да проникне в теб.Не се притеснявай,всичко е на психическа основа..просто трябва да се отпуснеш и да преодолееш страха ти и бариерата,която е единствено в главата ти!Успех :)

ScarletBite
02-13-2011, 17:04
Егати :shock:

Ъм... а защо не пробваш\те с вибратор или някакъв предмет? Така да се поразшириш... Звучи извратено, но като се вземат предвид обстоятелствата...

ozzy
02-13-2011, 18:18
за тва се търтиш на 14 години и на 17 няма да му мислиш :D

_butterfly_
02-13-2011, 19:57
Както се каза явно всичко е от психиката и според мен е нужно да се консултираш с някой.
Но все пак ми хрумна нещо, което е много рядко срещано.Доколкото разбрах не си ходила на гинеколог нали така?! Тогава имам няколко въпроса: 1-пръстите изцяло ли са влизали или до 2-3 см, 2-членът изобщо ли не е успявал да проникне или прониква малко и достига все едно до стена, 3-имаш ли менструация. Тези въпроси ти ги задавам, защото има жени, които се раждат с вродена липса на влагалище.
Друг вариант- възможно ли е да имаш прекалено плътен химен?

kusoagaki
02-14-2011, 00:01
Нали това казвам не ме е страх... възбуждам се всичко нормално просто все се опитва да си го вкара в стена ... така да се изразя ......

"в стена" уби ме :grin:

А сигурна ли си че се опитва да го вкарва там дет трябва :D не че има много опций но знае ли човек има сякакви индивиди.

YkRaIn3ca
02-14-2011, 09:13
Какво разбираш под "не мога"?

че не му влиза х*я в мене ... как трябва да го разбирамммм ... и ясно че е до психика .. ама какво да направя пробвала съм 100000 пъти вече незнам какво да правя
или пича няма опит и неможе оцели дупката или раотата е мн зле 1во да пробва с 1 пръст после със 2 по сле да ти го вкара... или да пробва с презерватив или лубрикант ддз такъв проблем за 1ви път чувам да си девсвена да искаш да правиш секс и да немогат да ти го вкарат сичко си е до техника има си начин за тая работа.... почти същатата работа е както със аналния секс...

sexyisfunny
02-14-2011, 14:58
Както се каза явно всичко е от психиката и според мен е нужно да се консултираш с някой.
Но все пак ми хрумна нещо, което е много рядко срещано.Доколкото разбрах не си ходила на гинеколог нали така?! Тогава имам няколко въпроса: 1-пръстите изцяло ли са влизали или до 2-3 см, 2-членът изобщо ли не е успявал да проникне или прониква малко и достига все едно до стена, 3-имаш ли менструация. Тези въпроси ти ги задавам, защото има жени, които се раждат с вродена липса на влагалище.
Друг вариант- възможно ли е да имаш прекалено плътен химен?

1.исцяло влизаха 2 пръста
2.изобщо не влиза члена
3.имам менструация от 5 години вече
4. отвори ме веднъж с пръсти, веднъж имах кръв

MakeMeHappy
02-14-2011, 15:05
Виж за първи път чувам човек с проблем като твоя.Според мен най-добре да отидеш и да се консултираш с лекар-гинеколог :wink:

ledenakrasota
02-14-2011, 16:49
Както се каза явно всичко е от психиката и според мен е нужно да се консултираш с някой.
Но все пак ми хрумна нещо, което е много рядко срещано.Доколкото разбрах не си ходила на гинеколог нали така?! Тогава имам няколко въпроса: 1-пръстите изцяло ли са влизали или до 2-3 см, 2-членът изобщо ли не е успявал да проникне или прониква малко и достига все едно до стена, 3-имаш ли менструация. Тези въпроси ти ги задавам, защото има жени, които се раждат с вродена липса на влагалище.
Друг вариант- възможно ли е да имаш прекалено плътен химен?

1.исцяло влизаха 2 пръста
2.изобщо не влиза члена
3.имам менструация от 5 години вече
4. отвори ме веднъж с пръсти, веднъж имах кръв

Значи не си девствена,а не може да влезе,защото няма достатъчно смазка.Трябва ти може би повече време и стимул.Френска любов правите ли ?

umri
02-14-2011, 17:08
Тясна и притеснителна, а той неопитен. Пак ми е трудно да повярвам, ама...

Виж, цялата работа е като да ти бият инжекция. "Ама то не боли, няма да се притесняваш, само боц и край." Топваш леко главата, и бам целия с ташаците... повече проблеми няма да имаш.

Овациите обира типа, и ти давам към 95% гаранция, че е бил девствен.

munki
02-15-2011, 12:38
Лично мнение: не си била възбудена достатъчно; имаш подсъзнателни страхове и не си вярвала достатъчно на партньора си. Момчето не те е подготвил добре. Ако мъжа не може да те възбуди както трябва, купи си вибратор и пробвай с него 8)

Ronnan
02-15-2011, 13:26
Проблемът ти се нарича Вагинизъм и е вид сексуална фобия.Наскоро четох една статия,в която са описани сексуалните фобии и една жена разказваше историята си и имаше точно същия проблем.Отишла на лекар,но са и казали,че всичко е на психологична основа..Толкова те е страх и не можеш да се отпуснеш,че вагиналните ти мускули се стягат до такава степен,че няма шанс приятелят ти да проникне в теб.Не се притеснявай,всичко е на психическа основа..просто трябва да се отпуснеш и да преодолееш страха ти и бариерата,която е единствено в главата ти!Успех :)

И аз мисля, че в това е проблема. Просто като тръгне да прониква с член се стягаш инстинктивно и за това не може да проникне в теб.

Освен с пръсти пробвала ли си с друг предмет?
Ако не си, пробвай. Виж дали принципно си "тясна", или само когато приятелят ти се опитва с член.
Ако установиш че проблема е само когато използва член, мисля че лесно ще успееш да го преодолееш.

1) Известно време го правете само с дилдо, вибратор или друг предмет с подходящ размер и форма, така че да свикнеш.

2) Почнете да го правите без ти да гледаш (завързани очи, кучешка поза и т.н.)

3) Когато свикнеш така, и нещата почнат да се получават, нека да ти вкара члена си, но без ти да знаеш.

Идеята ми е (ако се окаже наистина вагинизъм), да започнете от най малкото което можеш да вкараш и малко по малко да свикваш. А когато свикнеш да го правите, без да знеш какво ти вкарва, лесно ще замените дилдото с член ;)

Пожелавам ти успех!

И ни информирай за прогреса си ;)

sexyisfunny
02-15-2011, 14:45
Както се каза явно всичко е от психиката и според мен е нужно да се консултираш с някой.
Но все пак ми хрумна нещо, което е много рядко срещано.Доколкото разбрах не си ходила на гинеколог нали така?! Тогава имам няколко въпроса: 1-пръстите изцяло ли са влизали или до 2-3 см, 2-членът изобщо ли не е успявал да проникне или прониква малко и достига все едно до стена, 3-имаш ли менструация. Тези въпроси ти ги задавам, защото има жени, които се раждат с вродена липса на влагалище.
Друг вариант- възможно ли е да имаш прекалено плътен химен?

1.исцяло влизаха 2 пръста
2.изобщо не влиза члена
3.имам менструация от 5 години вече
4. отвори ме веднъж с пръсти, веднъж имах кръв

Значи не си девствена,а не може да влезе,защото няма достатъчно смазка.Трябва ти може би повече време и стимул.Френска любов правите ли ?

ами да... то друг избор имаме ли освен френска да си правим

sexyisfunny
02-15-2011, 14:49
Проблемът ти се нарича Вагинизъм и е вид сексуална фобия.Наскоро четох една статия,в която са описани сексуалните фобии и една жена разказваше историята си и имаше точно същия проблем.Отишла на лекар,но са и казали,че всичко е на психологична основа..Толкова те е страх и не можеш да се отпуснеш,че вагиналните ти мускули се стягат до такава степен,че няма шанс приятелят ти да проникне в теб.Не се притеснявай,всичко е на психическа основа..просто трябва да се отпуснеш и да преодолееш страха ти и бариерата,която е единствено в главата ти!Успех :)

И аз мисля, че в това е проблема. Просто като тръгне да прониква с член се стягаш инстинктивно и за това не може да проникне в теб.

Освен с пръсти пробвала ли си с друг предмет?
Ако не си, пробвай. Виж дали принципно си "тясна", или само когато приятелят ти се опитва с член.
Ако установиш че проблема е само когато използва член, мисля че лесно ще успееш да го преодолееш.

1) Известно време го правете само с дилдо, вибратор или друг предмет с подходящ размер и форма, така че да свикнеш.

2) Почнете да го правите без ти да гледаш (завързани очи, кучешка поза и т.н.)

3) Когато свикнеш така, и нещата почнат да се получават, нека да ти вкара члена си, но без ти да знаеш.

Идеята ми е (ако се окаже наистина вагинизъм), да започнете от най малкото което можеш да вкараш и малко по малко да свикваш. А когато свикнеш да го правите, без да знеш какво ти вкарва, лесно ще замените дилдото с член ;)

Пожелавам ти успех!

И ни информирай за прогреса си ;)

аз пък мисля че не е вагинизъм, наистина като кажа че не ме е страх не ме е страх .... идейте са ти мн добри но късно приятеля ми го няма вече... отказа се :( немога да натварвам хората да ме успокояват и да ми решават мойте забававни проблеми странни който ме е срам да споделя очи в очи на някой

sexyisfunny
02-15-2011, 14:53
Тясна и притеснителна, а той неопитен. Пак ми е трудно да повярвам, ама...

Виж, цялата работа е като да ти бият инжекция. "Ама то не боли, няма да се притесняваш, само боц и край." Топваш леко главата, и бам целия с ташаците... повече проблеми няма да имаш.

Овациите обира типа, и ти давам към 95% гаранция, че е бил девствен.

В интерес на истината незнам какво да си мисля за него..... защото не изглеждаше притеснителен и самоуверен беше .... но пък от друга страна първите пъти когато се пробвахме на него все му падаше или пък му стане и като сложи презервтива му пада след време туй премина.... и в началото уж в него беше проблема ... после когато всичко нормално при него при мене не беше

Hassell
02-15-2011, 18:57
Стига с тези пръсти бе, идиоти. Ама буквално. Вие съвсем изтрещяхте да ви е*а. Разни модераторчета и псевдо е*ачи дават съвет на девствено момиче да си бърка с пръсти. Може ли да сте такива кретени бе?


Момиче, слушай ме. Твоето момче ще дойде, рано или късно. Секс за една вечер не опитвай, когато си девствена. Не мисли, че като си на тези години някой ще ти се смее, че не си го правила. Запази перфектният момент за себе си и не го пропускай, а просто го "хвани". Преживяването е страхотно.

П.С. Уж модератори, а явно първият път ви е бил с пръстчета,а?
кретени.

Guio92
02-15-2011, 21:50
Заболя ме главата да се опитвам да прочета некадърно написаните ти коментари (само на първите две страници).
Трябва да бъдеш много благодарна на хората, които все пак ти изчетоха коментарите, в които повтаряш едно и също, и все пак се опитаха да ти помогнат.

Shia
02-15-2011, 22:20
Обречена си да не правиш секс,това е.

Постоянното повтаряне на \"Не ме е страх\" е притеснително,защото е нужно да го кажеш само веднъж,повтаряш ли го,или е на подсъзнателно ниво или самата ни не се възбуждаш психически.

Ако си наистина тясна и проблемът ти продължи доста време(не знам на колко години си в момента) до примерно 20..,направи си операция на влагалището да те разширят.