PDA

View Full Version : Още се сещам за него, а не искам..



bLiinkk
02-12-2011, 18:04
So Heres My Story...


Здравейте, Аз съм Десислава на 17 години. Реших да пиша тук, хем да си излея душата, хем и да чуя компетентно мнение.

С приятеля ми се разделяхме и събирахме 2 години наред. Окончателно прекратихме отношенията си през август. Накрая вече се карахме всеки ден, загубихме доверие един в друг и бях много нещастна. В момента съм много по-спокойна и използвам периода, за да натрупам сили за следваща връзка. На този етап обаче мисля да си дам още някоя и друга годинка свободен живот. Сега не се съобразявам с никога, а ако ми хареса някой сладур, действам с него, но с УГРИЗЕНИЕ... Постоянно мисля за бившия, привързана съм към него, не може да се каже, че още го обичам, но ми липсва, липсват ми ласките му, целувките му - това, че знам, че не до мен ме подлудява. Искам да го чуя - видя, а няма как, защото той е на 19 и учи в София, а аз съм в Габрово. Спряхме всякакъв контакт (не обичам скайп, но ..) дори и там сме се блокирали, номерът му съм изтрила.

Трябва да се мъча да го забравя знам, че ще е много трудно, но докато не отмине не мисля да си търся сериозен приятел, смятам да наблегна над приятелите си и над ученето.. Все пак 12-ти клас.. :lol:

:-) :-)

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 18:13
Хубаво си се насочила към ученето.
Поздравявам те за това ти решение.
Но ти въпреки,това дали си обвързана или не,пак си свободна.
Важно е как се чувстваш,a не дали си с гадже или сама.
Всичко е въпрос на психика.
:)

TheBeliever
02-12-2011, 18:23
Според мен ти просто си свикнала да си с него. Все пак сте били заедно 2 години - хубави или лоши. От там и угризенията. Навикът да се съобразяваш с гаджето и със статуса "обвързана" ти пречи да се насладиш на преоткритата си свобода.

И съм напълно съгласна с VaMpiRKaTaaa - с или без партньор човек е свободен ако иска да е такъв. Връзката не е окови, освен ако сама не си я направиш такава.

nepowtorima
02-12-2011, 20:17
Няма начин как да не си спомняш бившия. При абсолютно всеки човек е така... Предполагам, че ще си заблудиш ума с ученето, но все нещо ще има какво да ти напомня за него. Примерно мястото където сте седели, ваши снимки и т.н. Ще мине колкото и време да се иска.. няма къде да отиде..