PDA

View Full Version : Имам голям проблем



kusoagaki
02-12-2011, 19:37
За жалост мога да запомня това само което ме интересува интересно ми е и ме кара да бъда щастлив.
Мога да го дефинирам асоциирам и обоснова без никакъв проблем в няколко аспекта.
НО нещо което трябва да науча но неми е интересно и 5 пъти да го прочета , уви промяна няма немога да го запомня и това е.
Това нещо много ме притеснява при положение че трябва да следвам но незнам дали ще се справя за напред.
Единствения начин мисля че е да се понапъна повече но надали ще има ефект освен ако не го съпоставя с нещо подобно но незнам как компютърния език се
съпоставя с нещо.
Но мога да филосоствам по много теми без никакъв проблем да оспорвам с часове и накрая да изляза прав поради намирането на фактори без изобщо да бъде
да бъде помислено че те съществуват и могат да повлияат на компонента който се обсъжда.
Дори сам написал доклад с 10 причини поради които да неживеем в New York (неса само 10 но за момента за тях се сетих)
само защото едно момиче ми оспори и се наех да и дам доказателство.
Имам и голям проблем с това да гледам хората отгоре и винаги да им намирам косури които всъщност са си верни.
В интерес на истината за 5 мин. доказах на 1 момиче че знам каква е без дори да сме си говорили и тя остана
без думи защото познах(в случая бях прав).
Ебати каде ми е проблема бе. :D

kusoagaki
02-12-2011, 19:48
Нещо като Малкълм.

VaMpiRKaTaaa
02-12-2011, 19:54
:D Много позната история...
Нямаш никакви проблеми.
Някой път обаче,в отделни случаи по-добре да не показваш,че знаеш толко много,защото те разпват на кръст.
А и ,не е хубаво на всяка цена да го правиш.
Иначе и аз съм го правила този номер.Веднъж със сестра ми сме спорили за дадена тема от 21;00h до 5 сутринта. :D И накрая аз излезах правата.

kusoagaki
02-12-2011, 20:03
Направо ти съчуствам как си удържала до 5 сутринта.
Последния ми дълъг спор беше скоро около 1 час накрая се ядосах и си тръгнах но бяха четирима срещу мен при което на другия ден обсъдих въпросната тема с двама юриста и разбрах не че само съм бил прав ами и те (въпросните 4) са доста далеч от истината.