PDA

View Full Version : Филмчетааа



BlueFairy
02-12-2011, 18:45
Здравейте, бих искала да гледам някакви интересни филмчета с мои приятели (може и сама де :D ) и искам да е мн интересен филма.Да е някаква супер смешна комедия до пръсване.Някаква уникално тъжна драма.Или някакъв ужас дето да ни е страх да мръднем после :D :D :D Ако може да е ужас, че ако съм с фр това ни се превърна в нещо като традиция, пристрастени сме към ужасите :D :shock: Моля, да ми помогнетете с някой хубав. :oops: :) :-)

ledenakrasota
02-12-2011, 18:58
Dead silence, The Ring, Wrong Turn, Тексаско клане, Boogeyman


:smt077

BlueFairy
02-12-2011, 19:12
Всички съм ги гледала :D интереснички са

vaniliika
02-12-2011, 19:17
Paranormal Activity 1 и 2 ...на мен много ми допаднаха,не са класическите ужаси дето гледаш навсякъде гонят те резачки, търкалят се глави,крака ала бала :P ..просто те държи в напрежение през цялото време и чакаш всеки един момент от някъде да изкочи нещо,дори начина по който е заснет (т.е все едно като документален) го прави по-реален. 8-) ... абе на мен много хареса, че даже изгледах и Paranormal Entity.

ledenakrasota
02-12-2011, 19:20
The Blair Witch Project 8)

modjodjodjo
02-12-2011, 19:33
Здрасти, аз много ужаси не гледам, но иначе се сещам за два филма, които повече са психотрилъри - the village и signs. И двата са много хубави. A също така и Black swan, тази година излезе, но пак е повече трилър :)
Сещам се за една комедия-ужас, казва се "from dusk till dawn". На мене ми беше много забавно като изгледах филма, мисля че бяха няколко части. Друга комедия, която много са въртяли по телевизията е Маверик. Много приятно филмче.
Ако искаш някой много тъжен филм, дръпни си Сибирският бръснар, Английският пациент, Момиче за милиони, Лолита
Ако ти се гледа фантастика - Изкуствен интелект
Ако искаш нещо с неочакван и готин край - The game.
Анимация - Wall-e

BlueFairy
02-12-2011, 19:48
Ооо благодаря мнооогооо!!! За любителите на ужаси препоръчвам I Spit On Your Grave той по-точно извратен ама... :D

ledenakrasota
02-12-2011, 19:50
Ооо благодаря мнооогооо!!! За любителите на ужаси препоръчвам I Spit On Your Grave той по-точно извратен ама... :D

Много си е добър и ей така трябва да си решаваме проблемите с такива! :booooomb: :oops:

BlueFairy
02-12-2011, 20:06
ЕЕеее ти пък тя вече направо си беше доста попрекалила с отмъщението :D

ledenakrasota
02-12-2011, 20:07
ЕЕеее ти пък тя вече направо си беше доста попрекалила с отмъщението :D

Заслужаваха си го! Особено на края с пушката 8-)

BlueFairy
02-12-2011, 20:18
:D :D :D е чак пък толкоз особено Матио

suNnykaty96
02-13-2011, 17:17
За да не правя нова тема, пиша тук. Понеже, като гледам някакъв хорор и нали, интересно ми е, не ми е много страшно. Обаче после като лепнат някакъв зловещ финал ( като в паранормална активност, много ми беше готин, ама накрая с тая зловеща усмивка как завърши .... ) Та идеята ми е, ако някой знае хорор филми, ама с хубав край, да пише. Ся, знам, че любителите на страшни филми ще кажат, че точно в гадния финал му е якото на филма, ама мен после ме е страх през нощта да стана до тоалетна :d
Иначе, по темата, на мен ми беше много тъжен 'Животът е прекрасен', на ужасите - 'Децата на царевицата'