PDA

View Full Version : Няколко въпроса..



brr
02-12-2011, 18:51
Здравейте :)
Аз имам 3 въпроса..
1. Може ли някой да ми обясни как се използва лъжичката за комедони, защото аз като я използвах и после ми останаха червени точки;д
2. От къде мога да си купя очила като на Katy Perry http://www.youtube.com/watch?v=98WtmW-lfeE , смисъл черни очела с такава рамка и да не са мн. скъпи..
3. такааа , като се измия косата и после я изсуша ми се получават мн. яки къдрици .. обаче, като се пореша и ми се развалят , а ако се не реша косата ми се оплита....;д та може ли да ми предложитя някакъв продукт , с който да ми се запазят къдриците ..
Мерси предварително ;]

bibss
02-12-2011, 19:30
мога да ти отговоря само на 3ти въпрос:
Значи докато още ти е мокра косата слагаш пяна за коса и я "намачкваш" хубаво и след това сушиш със сешоар (за по-добри резултати използвай приставката наречена "дифузер" , която принципно трябва да върви в комплект със сешоара ти).. обаче след като си изсушиш косата не я сресвай, защото ще се развалят къдриците или вълничките,които са се получили..
дано си ме разбрала.. :)

TheBeliever
02-12-2011, 19:32
На първите два въпроса не мога да отговоря, защото
1. Не съм ползвала такава "лъжичка".
2. Не съм виждала такива очила.

За къдриците - балсам без отмиване. Консултирай се с фризьорката си за марка или карай на метода "проба-грешка". Избери си балсам с който да ти е най-лесно да боравиш. Аз лично съм с Effecto на Vitality's.

Pamaa
02-12-2011, 20:12
1. wtf?
2. Има ги в Ню Йоркър.
3. Слагай пяна преди да сушиш...

JustForFun
02-12-2011, 20:29
Oчилата - new yorker - 15 лв :)

brr
02-13-2011, 08:10
Мерси за отговорите :}}

brr
02-15-2011, 11:31
имам още 1 въпрос... от къде мога да си взема подобни боти като на Серина ??? http://prikachi.com/images.php?images/937/2986937T.jpg
и моля ви не ми казвайте "..обиколи магазините", защото съм обиколила всички.. и на всякъде, където си харесам подобни боти нямат моя 50 номер.... и затова, ако може да ми кажете магазин в София, където може да има подобни, ще съм вимного благодарна :)

ParisHilton
02-15-2011, 11:36
1. wtf?
2. Има ги в Ню Йоркър.
3. Слагай пяна преди да сушиш...

Dannue
02-18-2011, 11:22
имам още 1 въпрос... от къде мога да си взема подобни боти като на Серина ??? http://prikachi.com/images.php?images/937/2986937T.jpg
и моля ви не ми казвайте "..обиколи магазините", защото съм обиколила всички.. и на всякъде, където си харесам подобни боти нямат моя 50 номер.... и затова, ако може да ми кажете магазин в София, където може да има подобни, ще съм вимного благодарна :)

Deichmann = има го в Сердика мол, по другите молове не се сещам ама съм сигурна че там го има тоя магазин. На цена около 50-60 кинта макс. ;]] Иначе ги има и по-качествени в HUMANIC, но ще се изръсиш ако искаш да са истинска кожа .. : ))

Sunshin3
02-18-2011, 12:28
50 номер?! 8-)

britzy
02-18-2011, 12:46
50 номер :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


иначе-пяна за къдриците и дифузер .За другите нз

brr
02-18-2011, 19:22
:D ейй хора пошегувах се :Д.. ама пак , винаги съм имала проблем с намирането на обувки |( ..точно в мол Сердка-Deichmann ги видях.. ииии познате какво .. нямаха моя номер хаха
иначе си купих пяна за коса и си сложих след като се изкъпах, но не намирам разликаа ... Лъжичката за комедони-пълен боклук, само дет се прецаках с 5 лева :Дд

ScarletBite
02-18-2011, 19:33
Сресваш хубаво косата, изчакваш да стане леко влажна (т.е. да не е съвсем мокра), навиваш (може не цялата) с ролки или моливи (като гледаш да намажеш всеки кичур с пяна с висока фиксация) и после сушиш. Трябва да бъде наистина суха преди да я срешеш отново, иначе къдриците ще се развалят.

За проблемна кожа веднъж седмично прави маска с лимон и сол (посоляваш резенче лимон, натриваш добре почистеното си преди това лице, стоиш докато изсъхне и отмиваш) или с кисело мляко, белтък и лъжичка сода бикарбонат. Другият вариант е кисело мляко + стрит на прах аспирин.