PDA

View Full Version : Не е за вярване



gab4ooo
02-12-2011, 21:57
Абе хораа честно немога да ви разбера . Хората си споделят най - личните проблеми с вас , а вие им се хилите и ги изкарвате луди . Ясе поставете на тяхно место . Как щяхте да се чувствате ако някой ви се хили а ??? Ама замислете се малко и се стегнете . Повечето от вас имат регистрация за да се хилят и да псуват Звездите които не харесват. Правете квото знаете ама като човек ви помоли за нещо пък отнесете се по сериозно не говоря за себе си а за повечето статии и несериозните ви коментари по тях . Аз ако не ви го кажа незнам кой . И са не ме псувайте и мене ами малко се стегнете и ако няма какво да кажете по някоя тема просто недейте . Благодаря :)

niksana16
02-12-2011, 22:00
ам форума кат е пълен с лапешки въпроси от сорта аз и най добрата ми приятелка харесваме едни и същи момчета ко да прая или изкарах 2ка как да кажа на на6те ем 6и са смейм 6и ва еба си4ките

marcy
02-12-2011, 22:01
емм не..1во..не всеки пише на правилния раздел..2ро..някой си правят еба*вки с разни простотий и половината не са истински ;].. трето много от темите са напълно абсурдни и излишни..4то..има и случеи,в които един проблем го има пренаписан поне 1,2 пъти.. ;]]..

britzy
02-13-2011, 11:19
Ахаха-да и ние кво?Като не ти харесва как е -изчез. :)

elenka3
02-13-2011, 20:24
Съгласна съм с marcy... [/b]