PDA

View Full Version : Първия път



littlefreak
02-12-2011, 21:02
Момичета първият път когато правите секс боли ли? АЗ не че съм тръгнала скоро да правя секс де, само да попитам. :o

TooRareToDie
02-12-2011, 21:46
Не съм момиче, но ще те просветля.
Може да боли, може и да не боли. Може да има кръв, може и да няма. Въпрос на възбуда, продължителност на любовната игра и най-вече - Шанс.

FuckedUp
02-12-2011, 23:02
Има милион такива теми. Аре поне 1 път във скапания си живот използвайте скапаната търсачка.

kusoagaki
02-12-2011, 23:04
Ако искаш да излезем и ще разбереш . :D

RaisedOnRock
02-13-2011, 06:05
Гугъл?

rosencetooo
02-13-2011, 06:22
При всеки е различно ;)

VaMpiRKaTaaa
02-13-2011, 06:33
Както ти казаха,при някой боли,при други не..
Зависи до каква степен ще се отпуснеш.

Stela94
02-13-2011, 06:39
При всеки е различно ;)

Мда!

TooRareToDie
02-13-2011, 08:16
Ако искаш да излезем и ще разбереш . :D
Това е най-добрия начин да разбереш.

Extremescream
02-13-2011, 09:46
Момичета първият път когато правите секс боли ли? АЗ не че съм тръгнала скоро да правя секс де, само да попитам. :o

Да беше написала 'болка' , 'първи път' в търсачката >_<

unstoppable01
02-13-2011, 11:14
Ами както казаха другите при всеки е различно. Много зависи от това дали се притесняваш, дали си възбудена, дали момчето е опитно. Мен лично ме боля много първите няколко минути после пък усещах само странно чувство, но нямаше болка. Абе не е болка за умиране бързо минава :)

scarlett8
02-13-2011, 13:05
Зависи според мен и от това дали му е голям.Щото много по-лесно ще влезе някъв тъничък, отколкото дебел.Също зависи и от психическата ти нагласа,не си мисли "лелелелеле,ще е ужасно и ще боли".Успокой се, в крайна сметка всеки минава през това рано или късно.

valll
02-21-2011, 20:20
мен ме боля страшно много, а бях възбудена и любовната игра си беше доста време, имаше малко кръв но наистина нея вече ме боля до сутринта. разбира се при всеки е различно, някои изобщо не го усещат и вси1ко минава без болка.

Titanic_baby
02-21-2011, 20:36
Никой не я ползва тая търсачка,не се хабете излишно в съвети.
Направо ми иде да се хвърля от някъде вече от такива теми :x

''Боли ли първия път''

Определено трябва да се направи такъв нов раздел или раздел ,където се обсъжда абсолютно всичко за първия път!
То бива,бива ама това вашето надминава и наглост и всичко. :?

elenkaa
02-21-2011, 20:52
Олее ако знаеш мене колко ме боляяяя...Ся ще ти разкажа.
Нямаш си на представа каква болка беше,имах чувството,че пенисът му беше най-най-острият нож на света и като ме почна ти казвам,то стана по-зле от кланница.Аз виех,като вълчица,а той си ръгаше човека,понеже било нормално да ме боли.И после кръвта като ми се разтече при късането на химена,малее то каква мацаница стана ако знаеш,всичко червено стана,като току-що сварена лютеница ,стекна се надолу по спалнята,заля всички чаршафи ,отиде на пода и стигна до другите стаи,след което на другия час баба се подхлъзна на него и си счупи единия крак.Бях в шок 3 седмици,а нашите ме обвиниха за случващото се и ме посъветваха от сега нататък ,като правя секс да се качвам на покрива,за да не се стича вътре по къщата и да не вземе да пострада другия път дядо :?
И така сега баба е в болница,майка и татко спорят вътре заради мен,а ние с гаджето си седим горе на покрива и си чаткаме от лаптопа,като хващаме нет от рутера.Та нищо добро не излезе от първия ми път.
Ревах и ме болеше,изцапах цялата къща,баба си счупи крачето,дядо е в шок,нашите са скарани,аз не знам още къде се намирам,а гаджето ми даже не успя да свърши.Трагедия,какво да ти кажа.

kn1ght
02-21-2011, 22:23
^AXAXAXAAXXAXAXXAXA
И да , боли адски много недей! Най-доброто решение е самоубийството, давай!