PDA

View Full Version : Среща... накрая целувка по бузата. Какво значи това?



niktodorovm
02-12-2011, 22:11
Аз съм момче на 17.
Запознах се с едно момиче на 21. Излязохме на кафе, после на билярд. Имаше малко игра, комплименти и т.н. 4 часа беше цялата работа. Та изпратих я до тях... тръгнах да я целувам, а тя си извъртя бузата.
Това което се чудя е, дали има смисъл да продължавам да се зарибявам с нея.
Възможни причини да не иска да се целува с мен, според мен:
- На няколко пъти се изкашлях... леко бях настинал.
- Впоследствие разбра, че съм на 17. Изглеждам малко по-голям.
- Просто не ме е харесала.
....

Вие какво мислите?
Местя темата
krem4et0

scarlett8
02-12-2011, 22:26
ми и трите са възможни! Тя показа ли ти симпатии през другото време? :D

niktodorovm
02-12-2011, 22:40
Запознахме се на шофьорски курсове. Приказвахме си с другите и тя се включи в разговора и така. После почнах да си прикаам само с нея. След тва дойде инструктура и почна да ме бъзика че само чакам да се махне и да почна да я свалям. И т.н. Чаках да свършим и да и взема номера...
щото имаше някакви искри... Започнахме да излизаме от стаята, а тя ме чакаше до вратата, но едно момче и отстъпи да мине преди него "джентълмен" и тя тряаше да мине, но ме чакаше пък на другата врата... Но аз не я заговорих щот абе не ми се обяснява... Та взех и номера от един друг инструктор...
А когато бяхме на кафе почти постоянно се гледахме в очите. И незнам ... не ме бива да разгадавам какво си мислят жените. Тя не е от най-закачливите и премите и ддз. Като се има предвид, че тя ми се обади впоследствие да се разберем кога да излезем.
Аз ако знаех щях ли да питам?!?!?!

djipsito
02-12-2011, 22:44
Според мен първото е най-малко вероятно. Може да се е шашнала, че си на 17, а не по-голям... защото ако не й е харесала срещата щеше бързо бързо да измисли някво оправдание и да си тръгне по-рано.
Виж дали ще се съгласи пак да излезете. Ако почне много да овърта или каже нещо от сорта на "заета съм" я питай кога е свободна и дали иска да се видите... Вече ако третия път откаже можеш да я питаш директно дали е проблем това, че си на 17.. Ако те интересува де, ако не, просто я остави и не я търси повече, да не си вдига акциите много много... Пък и да не ставаш досаден.. ;р

Rebus
02-13-2011, 06:04
Дръпни ли се 2 пъти,трети не се занимавай..

rosencetooo
02-13-2011, 06:21
Няма как да гадаем :) , попитай я дали иска да излезете пак и дали годините ти са проблем за нея :)

VaMpiRKaTaaa
02-13-2011, 06:28
Покани я на кафе.
Мисля,че годините ти не са чак толко голям проблем.

niktodorovm
02-13-2011, 07:24
То има и още подробности...
Значи след кафето мислех да и предложа да отидем на билярд по някое време утре примерно. Много ме очуди, когато сама предложи да отидем. Отидохме в едно заведение, но не ме пуснаха понеже не съм пълнолетен. После пробвахме във второ, добре че тя имаше връзки с охраната. А на мен ми стана супер неудобно. Както и да е.
После мислех да я поканя да отидем на парзалката.... Това момиче сякаш ми чете мислите. Сама каза че иска да отиде и че никога не се е пързаляла.
Още подробности............
Тя обаче е от Пловдив... и си заминава в вторник. А аз още съм болен.
Вярно, че имам намерение да ходя скоро в Пловдив. Но незнам вече прекалено сложно стана за мене.

TooRareToDie
02-13-2011, 08:09
Аз съм момче на 17.
Запознах се с едно момиче на 21. Излязохме на кафе, после на билярд. Имаше малко игра, комплименти и т.н. 4 часа беше цялата работа. Та изпратих я до тях... тръгнах да я целувам, а тя си извъртя бузата.
Това което се чудя е, дали има смисъл да продължавам да се зарибявам с нея.
Възможни причини да не иска да се целува с мен, според мен:
- На няколко пъти се изкашлях... леко бях настинал.
- Впоследствие разбра, че съм на 17. Изглеждам малко по-голям.
- Просто не ме е харесала.
....

Вие какво мислите?

Объркал си раздела.
На тези години, разликата във възрастта играе голяма роля в създаването на връзка, така че е възможно, просто да не иска да е с теб, защото сигурно си мисли, че познатите й, ще й се смеят. Има ги и такива образи. Но пък за да ти докажа обратното, на 19 съм и миналото лято се натисках с бившата ми даскалица по Биология която беше на 24, на една от екскурзиите. Мислех, че има вероятност да се получи връзка между нас, но самата ситуация беше прекалено абсурдна.
Все пак, къде са 21 години, къде са 24... Моят съвет е да си опиташ късмета, ама не да й кашляш в лицето 8)

MakeMeLaugh
02-13-2011, 09:44
И трите.
Не се занимавай.

TheManTheLegend
02-13-2011, 10:22
Проблема е най-вече възрастта. Още даже не си пълнолетен. Най-малкото ще се чувства тъпо че не те пускат да влизаш в заведения защото си непълнолетен. Освен това още те издържат вашите което също е голям минус в очите на момичето. Факт...

vanesenceto1
02-13-2011, 10:38
Според мен първото е най-малко вероятно. Може да се е шашнала, че си на 17, а не по-голям... защото ако не й е харесала срещата щеше бързо бързо да измисли някво оправдание и да си тръгне по-рано.
Виж дали ще се съгласи пак да излезете. Ако почне много да овърта или каже нещо от сорта на "заета съм" я питай кога е свободна и дали иска да се видите... Вече ако третия път откаже можеш да я питаш директно дали е проблем това, че си на 17.. Ако те интересува де, ако не, просто я остави и не я търси повече, да не си вдига акциите много много... Пък и да не ставаш досаден.. ;р

+!!

ThisIsMe
02-13-2011, 10:43
Избързваш!
Какво очакваш на първа среща?Да ти пусне ли?
До толкова ли са пропаднали жените в очите ти??
Сега сте се запознали,а ти очакваш да те сграбчи и да те разцелува.
С това темпо мацката няма да те изтрае дълго ,да знаеш!
Ако между вас ще се получи,то ще стане постепенно.
И спрете вече да пускате всякакви темите в раздел секс!

dunce
02-13-2011, 11:20
Избързваш!
Какво очакваш на първа среща?Да ти пусне ли?
До толкова ли са пропаднали жените в очите ти??
Сега сте се запознали,а ти очакваш да те сграбчи и да те разцелува.
С това темпо мацката няма да те изтрае дълго ,да знаеш!
Ако между вас ще се получи,то ще стане постепенно.
И спрете вече да пускате всякакви темите в раздел секс!


Я малко по-спокойно..

Аз съм съгласен с MakeMeLaugh, + всичко, което ще ви бъде в пречка, щом ще заминава и за Пловдив, значи няма смисъл да се пробваш. Намери си момиче на твоята възраст, друго си е.

niktodorovm
02-13-2011, 19:46
Мерси за съветите!

Shia
02-13-2011, 20:00
Аз също бих те целунала по бузата на първа среща и не,защото не те харесвам.Просто на първа среща даваш всичко от себе си да впечатлиш момичето,за да хареса и може би това не си ти,на втора,трета среща вече се поотпускаш и опознавам какъв си попринцип,като не си притеснен и ,ако това ми хареса те целувам по устата.

ThisIsMe
02-13-2011, 20:04
Избързваш!
Какво очакваш на първа среща?Да ти пусне ли?
До толкова ли са пропаднали жените в очите ти??
Сега сте се запознали,а ти очакваш да те сграбчи и да те разцелува.
С това темпо мацката няма да те изтрае дълго ,да знаеш!
Ако между вас ще се получи,то ще стане постепенно.
И спрете вече да пускате всякакви темите в раздел секс!


Я малко по-спокойно..

Аз съм съгласен с MakeMeLaugh, + всичко, което ще ви бъде в пречка, щом ще заминава и за Пловдив, значи няма смисъл да се пробваш. Намери си момиче на твоята възраст, друго си е.

Съвсем спокойна съм си.
И едва ли си ти човекът,който ще ме насърчава как да изразявам емоциите си.Това ,че ти си съгласен с
MakeMeLaugh ,не значи ,че и аз трябва да съм.
''Разни хора,разни идеали''.
Всеки си има мнение.Не съм длъжна да се съгласявам с позицията ти,нито пък ти с моята.Така ,че трай си!
А и не съм насочила коментара си към теб.

dunce
02-13-2011, 20:21
Съвсем спокойна съм си.
И едва ли си ти човекът,който ще ме насърчава как да изразявам емоциите си.Това ,че ти си съгласен с
MakeMeLaugh ,не значи ,че и аз трябва да съм.
''Разни хора,разни идеали''.
Всеки си има мнение.Не съм длъжна да се съгласявам с позицията ти,нито пък ти с моята.Така ,че трай си!
А и не съм насочила коментара си към теб.

Изобщо нямах предвид това, дали си съгласна с мен, MakeMeLaugh, или не. Можеш да си изразяваш колкото искаш емоциите към автора, но не по такъв начин, това имах предвид, няма нужда да ми се ядосваш :) Аз по принцип уважавам мнението на всеки, стига да не е показано по груб начин, човекът не е дошъл да му се караме, а да му дадем съвет.

ThisIsMe
02-13-2011, 20:31
Ами аз не му се карам.
На никого не мога да се карам и да държа сметка.
Така обрисувах истината от моя гледна точка.До колко е така,авторът си знае.Не съм сигурна дали правиш разлика между сериозност и грубост,но както и да е.Понякога на човек му писва да прави многократно забележка относно правопис и местоположение на създадена тема. ;)
Не съм тук от скоро,така че няма нужда да ме поучаваш как да съветвам хората.Мисля ,че съм достатъчно зряла и компетентна,за да го постигна сама. :) Благодаря ,все пак.

DiabolicalSoul
02-13-2011, 20:53
може да си е казала тоя дребосък сега като се влюби ужс......

FuckedUp
02-13-2011, 21:18
може да си е казала тоя дребосък сега като се влюби ужс......
:shock:

RockstarR
02-13-2011, 22:04
:? :? темта и не е за този разделл..
иначее стига с тия глупави оправдения ако тя те хар ш стане работата.. ако не ..следващата

DarkTemplar
02-13-2011, 22:35
ThisIsMe (в първия пост) и Shia са го казали най-точно. Избързал си - тя ти е дала бузка. И това е добре като за първа среща. А щом предлага да излизате пак и то на места, които ви кефят, значи може да се получи нещо. Карай по-полека и като дойде време да ходиш в Пловдив, може да те изненада приятно. :)

Темата верно е за "ЛюбOFF".

Joc
02-14-2011, 00:54
заради годините, пък може и да не се целува на 1ва среща...

bebzgirl
02-28-2011, 20:37
Сбъркан раздел ;) ... Иначе според мен малко си избързал и тя не го е приела както трябва ;)

malkasladkaku4ka
03-01-2011, 03:57
или е много задръстена 21 годишна девственица :-D :-D :-D :-D :-D

dimitar_ak
03-01-2011, 06:19
Просто си бързал с целувката, приятелю, а и си по-малък от нея. Ако това се случи и на следваща среща не се занимавай. Не те иска

horacio
03-01-2011, 19:32
Много лесно се отказвате всички :-o Нямат голямо значение годините - важното е как се държиш... ако се държиш като 20 годишен, кво от тва, че си на 17 (може да си на 20 и да се държиш като 15 годишен и въпреки, че сте на еднаква възраст по-лесно ще те отреже) :D като ти гледам коментарите и как пишеш забелязвам, че си интелигентно момче, за това не се притеснявай - направи още няколко опити да излезете и т.н.

Undying
03-02-2011, 09:03
Годините пък никакъв проблем не са, и аз съм на 20 и наскоро имах вземане-даване със 17 годишен-голяма работа разликата в годините. Излезте поне още един път, ако тя има желание, времето ще покаже, сам казваш че не е от най-отворените момичета, може просто да не се целува на първа среща, знае ли човек...

umri
03-02-2011, 23:06
Едната грешка е, че не си взел директно от нея номера. Това дали да целуваш на първа среща се усеща. Индивидуално е, и не е задължително да е на края на срещата, като в малоумните романтични комедии.

Няма значение какъв е изходът. Важното е да трупаш опит.

pricelessxv
03-03-2011, 09:42
Покани я на кафе.
Мисля,че годините ти не са чак толко голям проблем.

Не са, когато е от страна на момчето. Иначе мнението ми е като на djipsito. Ако срещата не и е харесала, веднага е щяла да си измисли оправдание, за да си тръгне, но явно е заради възрастовата разлика. Попитай я още веднъж да излезете, ако си намери оправдания, попитай я друг ден отново. Ако те отреже, изобщо не си прави труда да я занимаваш отново. :)

BlueFace
03-03-2011, 11:09
Може да не иска да те целува на 1ва среща ...Но на мен ми се струва по-вероятно да е, защото е разбрала, че си на 17.
Покани я пак да излезете., ако ти откаже или пък се държи студено не се занимавай с нея повече.

kinkygirl
03-03-2011, 11:56
според мен има няколко причини:
1.Или иска приятелство
2.Или я е срам?!
3.Не иска да се обвързва
4.Или просто си поредния с който е била на кафе днес

Съвет: Не се занимавай с такива! ;) А ако я харесваш пробвай се пак! ; )) Риск печели,риск губи :P
Успех! :)

GrippingBosh
03-03-2011, 18:08
Този номер с обръщането на бузата съм го правила.С предишния ми приятел бяхме така в началото ,тръгна да ме целува аз си дадох бузката хах причината беше ,че исках да помисля още малко дали наистина го искам и съм готова за връзка ,2ри път се опита и тогава вече му отвърнах.Както разказваш има симпатии момичето към теб ,но честно казано аз никога не бих ходила с по-малък от мен...покани я на кафе пак,да видиш дали ще приеме или ще те отбегне,ако приеме как ще се държи и оттам нататък ще решиш какво да правиш :)

eXxXciTeD
03-04-2011, 10:17
3 варианта
1. малък си и
2. държал си се като нейна приятелка не като мъж който явно я иска, съответно получаваш и приятелския жест
3. Не е за това че си се изкашлял, опитай пак, по настойчиво, не се разколебавай, ако пак се дръпне няма смисъл.