PDA

View Full Version : Въпрос



Tqnko94
02-12-2011, 22:28
Здравейте, ще съм ви благодарен, ако ми помогнете. Преди година се запознах с едно момиче започнахме да си пишем по скайп, след това излязохме и когато се прибрах я попитах какво е впечатлението и.. Тя каза че и харесвам, но била си харесала друго момче. Те тръгнаха една седмица по-късно,но все още поддържахме връзка и със течение на времето все по-малко и по-малко се чувахме. И така до скоро тя ми писа и стана въпрос за това момче, а те били скъсали наскоро. Започнахме да си пишем отново дори ще се видим, та въпросът ми е дали има дори и минимален шанс тя да ме харесва след като вече иска да излизаме при всяко мое предложение, а преди се дърпаше. Преди бях я попитал дали би писала на момче което не и допада, но има готин характер с чувство за хумор,а тя ми отговори, че ако не и допада не би му писала дори и да е с готин характер. Благодаря за отделеното време ще съм ви благодарен, ако ми дадете вашето мнение по прочетеното по-горе!

TooRareToDie
02-12-2011, 22:37
Ако бях на твое място, нямаше да й позволя да си мисли, че когато са я зарязали, ще може просто да дойде при мен и всичко да е на 6. Щом те е оставила на заден план един път, ще го повтори.
От тук нататък, решението си е изцяло твое.
Моя съвет - Недей да си пъхаш главата в устата на лъва.

darkPaladin
02-12-2011, 22:39
да има шанс цели 50%

Tqnko94
02-12-2011, 22:43
Има истина в думите ти, благодаря ще помисля по тоя въпрос. Естествено аз няма да и позваля да става по нейната все пак и аз си имам характер просто искам от страничен наблюдател да разбера как стоят нещата. Надявам се и други да изкажат мнението си.

illusion1993
02-12-2011, 22:47
Как ви манипулират тези момичета просто нямам думи. Не виждаш ли че си бил резервния вариант??

TooRareToDie
02-12-2011, 22:49
И аз това казвам. Жените (повечето) са най-долните змии...

Tqnko94
02-12-2011, 22:53
Абе хора познавам я добре тя не е ку*ва тя си е съвсем нормално момиче,дори когато излязохме първия път беше адски срамежлива.. Не си падам по ку*ви..

TooRareToDie
02-12-2011, 22:56
Абе момко, жените са най-непредсказуемите същества на този свят. Днеска е Господ, утре е Сатаната. Така може да извърти нещата, че няма да ти се повярва откъде ти е дошло.
Но ти си знаеш. Искаш мнения, ето ти няколко.

Tqnko94
02-12-2011, 22:59
За което благодаря :) Но все пак не съм сигурен, че тя би го сторила

TooRareToDie
02-12-2011, 23:01
“ Тихите води, са най-дълбоки “. С това приключва моя коментар тук, защото го обърнахме на скайп.

FuckedUp
02-12-2011, 23:07
Ще бъдеш 2ра цигулка. Успех.

утешителна награда рлз

Rebus
02-13-2011, 05:46
Осъзнай се,къса с него и те търси,а преди това не..Гледа да не е сама и те извади от резервния списък..

anonymous708973
02-13-2011, 06:32
Как ви манипулират тези момичета просто нямам думи. Не виждаш ли че си бил резервния вариант??

Да! Леле... никога не бих си паднала по индивид, когото толкова лесно манипулират.
Ако искаш да си с нея, накарай я да ти носи вода от 10 кладенци, за да привлече вниманието ти. Веднъж те е изиграла, не го допускай втори път.
Излизайте - дръж се дистанцирано. Не гадно, но дистанцирано. Не я прегръщай, не я целувай в никакъв случай. Нека да се потруди малко. Хем ще й е по-сладко след това. :wink:

GossipGirl89
02-13-2011, 06:47
Ами така, както си представил нещата за мен излиза следното: първо ти замазва очите с едно "Харесвам те, но друг харесвам повече", след това тръгва с другия, късат и сега пак се връща към тебе, като много умело с първото си е оставила вратичка за по-късен етап. Един вид в момента тя е сама и ти й се явяваш като утешителната награда след другия. На твое място щях да я отрежа 1-2 пъти като ме покани да излезем и ако има 3-ти - чак тогава да приема, но на самата среща да се държа отдръпнато и дистанцирано, за да видя какво ще прави. Ако и след това продължава да настоява за нещо може би ще й дам шанс, но ако се откаже още след първото отрязване - ясно за какво иде реч :)

П.П. Това че се държи по този начин не значи, че е определено е к*рва. Просто има жени, които не обичат да остават сами и винаги си търсят заместили, с които да си уплътняват времето.

VaMpiRKaTaaa
02-13-2011, 07:28
Много умело си те върти на малкият пръст...
А е най-лошото,че ти и позволяваш.
Бъди твърд.Бъди МЪЖ.Не и позволявай да си играе с теб.
Според мен при първото 'друго' момче,което хареса ще те зареже.
Дръж се хладно,накарай я да ти ходи по свирката.
3а да се убедиш,че наистина държи на теб.

TooRareToDie
02-13-2011, 08:27
Прати я на луната да ти донесе едно “ Стилизирано Паве “ и тогава тръгвай с нея!