PDA

View Full Version : Удар в носа



HeiNouS
02-13-2011, 05:17
Здравейте. Днес на състезание се сблъсках лице в лице и ме удариха в носа, не съм много сигурен, но мисля, че беше с брада, но както и да е. Болеше ме, стоях с лед и постепенно спря да ме боли освен ако не го натискам. Като се върнах вкъщи видях, че носът ми е малко крив, нещо подобно на " ( " , но не чак толкова изкривен. Баща ми каза, че от удара се е подул и като спадне ще се оправи, но... какво ли разбира той. Искам да ме види лекар, но в неделя не работи болницата и затова се обръщам към вас.

P.S. Не е имало кръв

GLaDOS
02-13-2011, 07:55
Мдааа ,в неделя като не работи болницата ,питай тука :lol:
Баща ти нищо не знае !!!
Трябва веднага да отидеш да ти го изправят ! Днеска нищо не работи ,за това можеш и сам . Слагаш зурлата на менгемето и стягаш колкото можеш ''|'' ... :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-)

darkPaladin
02-13-2011, 08:36
ква тая болница дето не работи в неделя?

пациентите там в неделя и те ли почиват?

ImmortalSportFreak
02-13-2011, 10:07
ОМГ ква е тая болница,неделя гонят пациентите и затваря,защото всичко живо почива... :lol: Спешните центрове са 24/7. Откъде си? 8-)

britzy
02-13-2011, 10:27
Пращате го в спешното заради ударен нос?!!?!?!!?! Моля ви се-пхахахахахахахахахахаха.Н мен са ми го удряли с баскетболна топка и е кървял даже на струйка ,а никъде не отидох. Наистина като спадне отока всичко ще е 6.Спрете да занимавате лекарите с хипохондрични глупости пф

ThisIsMe
02-13-2011, 10:50
Предполагам ще мине,но ако искаш за всеки случай утре иди да те види лекар!Щом за сега не те боли,едва ли е толкова спешно.Следователно няма да умреш,ако идеш утре.

van1
02-13-2011, 11:56
На бокса ми счупиха носа. Болката не отмина само със слагане на лед. При теб сигурно е 'натъртване' :D

maksimal
02-13-2011, 12:02
ThisIsMe много здрав подпис :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ThisIsMe
02-13-2011, 12:22
ThisIsMe много здрав подпис :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

8-) :lol: Thanks man 8-)

kalpazanka
02-13-2011, 12:24
Откъде си? Няма ли болница в радиус от 50-60 км? Не може ли да намерите транспорт? Ако носът ти е счупен, трябва да те види оториноларинголог и да го намести, докато не са започнали репаративните процеси! Стигне ли се до зарастване с изкривена носна преграда, ще береш ядове заради смутения дренаж!


Пращате го в спешното заради ударен нос?!!?!?!!?! Моля ви се-пхахахахахахахахахахаха.Н мен са ми го удряли с баскетболна топка и е кървял даже на струйка ,а никъде не отидох. Наистина като спадне отока всичко ще е 6.Спрете да занимавате лекарите с хипохондрични глупости пф
Това не са хипохондрични глупости. От епистаксис се умира.

RageAgainstTheMachine
02-13-2011, 17:27
[quote="kalpazanka"]Откъде си? Няма ли болница в радиус от 50-60 км? Не може ли да намерите транспорт? Ако носът ти е счупен, трябва да те види оториноларинголог и да го намести, докато не са започнали репаративните процеси! Стигне ли се до зарастване с изкривена носна преграда, ще береш ядове заради смутения дренаж!


Калпазанка ти каза каза всичко. Хващай най - близкото колело и почвай да въртиш педали , само внимавай да не паднеш , че ако още един път го удариш може да падне... :D

HandOFDooM
02-14-2011, 16:44
баце ходи да ти го изправят щото като се бих един път стана подобно като твойто и ся си ходя с кривия нос ..
П.П. има ли шанс за изправяне сега след 1г. ? :Д

MakeMeHappy
02-14-2011, 17:03
Ние няма с какво да ти помогнем-иди на лекар,за да разбереш все пак дали има нещо по сериозно :)

Greennight
02-14-2011, 18:46
По-добре отиди на лекар,въпреки че едва ли ти има нещо,щом няма кръв.Сигурно като спадне удареното ще се оправи...

HeiNouS
02-19-2011, 19:32
HandOfDoom, моя беше зараснал - пълна упойка, доктора го чупи наново и го намества.