PDA

View Full Version : хаха wtf 91 feat 96 :lol:



TheTiger
02-13-2011, 07:39
0.o снощи на чашка набарах една компания момичета :D отделих се от мойта компания иии ударихме 1 лафче около час и половина ииии така и не се запознахме (то след като разбрах, че са 96, изобщо не ме интересуваше, кои са :D ама се прибирам иии какво да гледам 0.о във фейсбука ме намерили иии ми искат приятелство :D)
Стана въпрос за това, че са малки с големи възможности иии сега ми е чудно, колко ли големи възможности имат :lol: :lol: :lol:
Иначе симпатяги ... ама много малки ве 0.о
Не ви ли изглежда странно ?! та те са 8 клас :D

VaMpiRKaTaaa
02-13-2011, 07:47
Не се занимавай с малки кифли.
После ще те съдят за педофилство,a и бащите им ще те млатят. :o :D

Niakoitam
02-13-2011, 08:01
Малко трудно ще го съдят за педофилство като приемем факта че той е на 19, а те са на по 14 години. :D
Това са само 5 години разлика.
Иначе към автора. Ти си знаеш дали те устройва такава разлика. Проблеми може да имаш единствено ако решиш да правиш секс с някоя от тях, защото ти се водиш пълнолетен, а те даже и непълнолетни не се водят още. Водят се малолетни и при един такъв проблем ти като батко пълнолетен може да го отнесеш. :)

TheTiger
02-13-2011, 08:12
По-скоро за склоняване на непълнолетно лице към секс :)
Пак ще ям кура де ... :D

TooRareToDie
02-13-2011, 08:24
Малко трудно ще го съдят за педофилство като приемем факта че той е на 19, а те са на по 14 години. :D
Това са само 5 години разлика.

Няма значение колко години е разликата. Той е пълнолетен, те - НЕ. Естествено, че могат да те съдят... dumbass

Niakoitam
02-13-2011, 08:35
По-скоро за склоняване на непълнолетно лице към секс :)
Пак ще ям "мъжкия полов орган" де ... :D

По-скоро малко по лошо. Склонявате на малолетни лица към секс.
При непълнолетни може и да де носиш отговорност стига момичето да каже че е била съгласна, а да не реши да те обельоса тя или някой от семеството и, защото тогава носиш отговорност. Непълнолетните са от 16 до 18 годишни.
Малолетните са под 16 години и нямат право да решават такива въпроси. Няма били съгласни, били несъгласни. Ти поемаш цялата винаги, а това че си пълнолетен е още по лошо за теб в случая. :)

Niakoitam
02-13-2011, 08:39
Малко трудно ще го съдят за педофилство като приемем факта че той е на 19, а те са на по 14 години. :D
Това са само 5 години разлика.

Няма значение колко години е разликата. Той е пълнолетен, те - НЕ. Естествено, че могат да те съдят... dumbass


Е точно за педофилство няма как да го съдят. :D
Иначе педофили в днешно време много. Тръгнал ми някакъв 50-60 годишен чичка с някакво 19-20 годишни момиче. :-D

TooRareToDie
02-13-2011, 08:45
Абе какви са тези ПРОСТОТИИ дето ги говорите бе божееее :razz: Вие въобще наясно ли сте, какво е то ПЕДОФИЛИЯ?!?!?! И да Ви попитам аз Вас, Сашета бъгнати, защо сте я проснали тази тема в раздел Любов :razz: :razz: Няма значение дали той е на 20 или на 50години, ТЯ Е НЕПЪЛНОЛЕТНА. Ще го съдят! Ако им се занимава на техните. Абе я хванете да прочетете някоя друга книжка, вместо да ми спорите тука! Неграмотници !

VaMpiRKaTaaa
02-13-2011, 08:47
Малко трудно ще го съдят за педофилство като приемем факта че той е на 19, а те са на по 14 години.
Това са само 5 години разлика.
Напротив,имат право да го съдят.
Те не само,че са НЕпълнолетни,те са МАЛОЛЕТНИ.
Само една тяхна дума може да стан напечено положението :D

Niakoitam
02-13-2011, 08:56
Малко трудно ще го съдят за педофилство като приемем факта че той е на 19, а те са на по 14 години.
Това са само 5 години разлика.
Напротив,имат право да го съдят.
Те не само,че са НЕпълнолетни,те са МАЛОЛЕТНИ.
Само една тяхна дума може да стан напечено положението :D

И аз не съм казал че не могат. :)
Само че за педофилия трябва да има мноооого по-голяма възрастова разлика от 5 години, независимо кой на колко е.

П.П.TooRareToDie браво бе грамотнико, ти си наща гордост. :D

TooRareToDie
02-13-2011, 08:58
Малко трудно ще го съдят за педофилство като приемем факта че той е на 19, а те са на по 14 години. :D
Това са само 5 години разлика.

Няма значение колко години е разликата. Той е пълнолетен, те - НЕ. Естествено, че могат да те съдят... dumbass


Е точно за педофилство няма как да го съдят. :D
Иначе педофили в днешно време много. Тръгнал ми някакъв 50-60 годишен чичка с някакво 19-20 годишни момиче. :-D
Абе ти четеш ли какво пишеш?

Niakoitam
02-13-2011, 09:02
Малко трудно ще го съдят за педофилство като приемем факта че той е на 19, а те са на по 14 години. :D
Това са само 5 години разлика.

Няма значение колко години е разликата. Той е пълнолетен, те - НЕ. Естествено, че могат да те съдят... dumbass


Е точно за педофилство няма как да го съдят. :D
Иначе педофили в днешно време много. Тръгнал ми някакъв 50-60 годишен чичка с някакво 19-20 годишни момиче. :-D
Абе ти четеш ли какво пишеш?


Да аз чета много внимателно. Даже си го препрочитам и два пъти, но ти нещо май не четеш както трябва, наборе. :-D

FromAutumToAshes
02-13-2011, 09:10
Те са само 8ми клас, а ти си пълен пе-де-ра-ст :) Лек ден

TooRareToDie
02-13-2011, 09:12
Добре, живейте си във филмите и се спасявайте http://www.forumsextreme.com/images/sSig_censored2.gif

w0sh
02-13-2011, 09:12
The law says 14

Всъщност като за замислиш щом са ти интересни хора с 5 години по-малки от теб, значи хич те няма в главата.

Особено на тая възраст.

TooRareToDie
02-13-2011, 10:13
Точно тези въпросни 5 години, които според Вас са нищо, могат да ти костват свободата, ако родителите им разберат какви ги вършите. Всякакви родители има.

http://www.forumsextreme.com/images/sSig_thinking.gif

TooRareToDie
02-13-2011, 10:27
Да, те ще имат 2-3 годишна връзка без полов живот.... http://www.forumsextreme.com/images/sSig_lolhammer.gif

w0sh
02-13-2011, 10:33
Ами разликата е, че човешкият интелект се развива от самосебе си до към 18-тата година. След това си зависи от нас как го развиваме.

Което ще рече, че 15 годишните са интелектуално изостанали от 20 годишните. И то в значително отношение.

Това не е обида, това е факт.

ScarletBite
02-13-2011, 10:37
Авторе, нещо ти има #-o
Мисля, че тази тема е опит да покажеш к'ъв пич си и как ти се лепят малките кифли, обаче ти, понеже не си просто пич, ами си и баааси коравия и свестен пич, се възмущаваш от това. Пхахаха... :razz:

Съгласна съм с cranberry696 и останалите, изразили мнение в този стил. И да, законната възраст да правиш секс е 14 години. Също така на 14 ставаш непълнолетен (т.е. не си малолетен), не на 16.

Между другото, аз съм '95. И преди година, и преди две, че и преди три (колкото и скандално да ти звучи) момчета с 5 че и с повече години по-големи от мен са ме сваляли и са търсели компанията ми, дори когато съм давала да се разбере, че няма да бъдем повече от приятели. Повечето от типа "надути бройкаджии", признавам, но все пак готини и интересни хора, с които съм провеждала нормални разговори и, убедена съм, интригувала.
Защо подобни неща ви шокират толкова? :) За едни "пробуждането" - физическо, емоционално, чувствено, става още на 12, а за други - чак на 17. Кой когато се почувства готов.
Ако си стискаш краката до 18-годишна възраст, това няма да те направи по-зряла, нито пък ще окаже някакво влияние върху умствения ти капацитет. Важи и обратното.
И, ако си на 14, но си интелигентна и въобще точна, това не те прави по-лоша от 18-годишно посредствено момиче. Даже напротив!


w0sh, това е така, но защо не отчетеш факта, че хората достигат различно интелектуално ниво през живота си? И ако той е с IQ 120, тя може да има близко до неговото, но да може да го развива още.

w0sh
02-13-2011, 10:40
Аз знам, че това е научно доказано.

Мисля, че на база интелект и психично развитие съм достатъчно наясно с процесите и факторите, които имат влияние върху него.

ScarletBite: Аз не казвам, че момичетата са глупави, а че авторът е малко бавничък зад черепната кутия, щом му е интересно с толкова малки.

againstyou
02-13-2011, 10:49
Хаха филмари ! Щяли да го съдят .. могат да го съдят само ако онези се окажат кучки и наговорят някви глупости.Иначе брат .. да не ти пука,ако те кефят.Разликата не е толкова фрапираща.Голям проблем направихте от някакви си 4-5 години. :D

Niakoitam
02-13-2011, 11:00
Съгласна съм с cranberry696 и останалите, изразили мнение в този стил. И да, законната възраст да правиш секс е 14 години. Също така на 14 ставаш непълнолетен (т.е. не си малолетен), не на 16.

Кой както си му харесва, но мисля че преди да се изказваш така меко казано абсурдно трябва първо да прочетеш една книжка наречена "Конституция на Република България". :)



Между другото, аз съм '95. И преди година, и преди две, че и преди три (колкото и скандално да ти звучи) момчета с 5 че и с повече години по-големи от мен са ме сваляли и са търсели компанията ми, дори когато съм давала да се разбере, че няма да бъдем повече от приятели. Повечето от типа "надути бройкаджии", признавам, но все пак готини и интересни хора, с които съм провеждала нормални разговори и, убедена съм, интригувала.


Други си е да се чувстваш кака и по-голяма на интелектуално ниво от твоите набори нали? :-D
И не че тия момчета често не са искали да си легнат с едно наивно и младо момиче. :-D




Защо подобни неща ви шокират толкова? :) За едни "пробуждането" - физическо, емоционално, чувствено, става още на 12, а за други - чак на 17. Кой когато се почувства готов.
Ако си стискаш краката до 18-годишна възраст, това няма да те направи по-зряла, нито пък ще окаже някакво влияние върху умствения ти капацитет. Важи и обратното.
И, ако си на 14, но си интелигентна и въобще точна, това не те прави по-лоша от 18-годишно посредствено момиче. Даже напротив!

Съжалявам, но даже и да се окажа тесногръд не приемам "пробуждането" на 11 години ако става въпрос за секс. Това е просто една глупава постъпка на едно дете желаещо да се има за голямата кака и мислещо си че това ще го направи с по-голям капацитет от другите. Все още неосъзнаващо че някога горчиво може да съжалява за това. Затова и закона на стрната си казва-до 16 години малолетни-не могат да взимат решения за такава стъпка, защото още не са узрели достатъчно за да са им ясни последствията. Това че има и много по-големи, които още не са узряли достатъчно си е съвсем друг въпрос. :)




w0sh, това е така, но защо не отчетеш факта, че хората достигат различно интелектуално ниво през живота си? И ако той е с IQ 120, тя може да има близко до неговото, но да може да го развива още.

И това често идва с времето особено на по-млади години. Има и по интелигентни, но често не могат да се сравняват с интелекта на някой доста по-голям от тях. :)

w0sh
02-13-2011, 11:00
5 години може и да нямат значение в отношенията между 25 и 30 годишен, както и в такива между мен и 17 годишен,но 15-19 е почти толкова нелепо, колкото и 5-10 годишни.

WaterLilly
02-13-2011, 11:08
Толкова ли си загорял, че да налиташ на малки момиченца?

againstyou
02-13-2011, 11:16
5 години може и да нямат значение в отношенията между 25 и 30 годишен, както и в такива между мен и 17 годишен,но 15-19 е почти толкова нелепо, колкото и 5-10 годишни.
Оо не повярвай ми разликата е огромна,не знам въобще как можеш да правиш такова сравнение. :D

TheTiger
02-13-2011, 11:24
Време е да разбуля мистерията !
Първо, влезте малко в час, преди да коментирате беееее :@:@:@
МАЛОЛЕТНО ЛИЦЕ: Лице, което е на възраст от 8 до 13 години !
НЕПЪЛНОЛЕТНО ЛИЦЕ: Лице на възраст от 14 до 17 години !
И в 2та случая се сещате, че съответното лице става непълнолетно на 14стия си рожден ден :D

А сега другата мистерия !!!
Странното в случая е, че ми беше приятно с тях, а са само 96 т.е 8 клас, аз в 8 клас не съм имал съученички, които да се зарибяват с момчета 5 години по-големи от тях :shock: Може би аз съм расъл в саксия, но
все пак - хора сме :D

Идеята ми беше, дали да не изляза на кафе с тях, все пак странна ми се струва връзката на 20 годишен с 15 годишно момиче ... редовно ебаваме един колега за това, че излизал с 15 годишни, а то какво стана :D:D:D хахаха

>> ИИИИ все пак са ми симпатични, но не бих искал да ги "използвам" или нещо от сорта !

notlike
02-13-2011, 11:30
Авторе, ти трябва да си изтрещял напълно. Тука се прокраднаха мнения, че между 19 и 14 нямало кой знае каква разлика, което ВЪОБЩЕ не е така. cranberry696, моите уважения, но разликата си е разлика. Да, след 20-тата година не е толкова фрапантно, но в тийнейджърските години пет години са си много работа. Тигре, какъв можеш да си го вкараш, просто не е истина, стига да разберат техните дали имат и сексуални намерения, някой друг месец в затвора може и да влезеш, отделно досие в МВР, което значи отхвърляне от бъдещи работодатели, освен това 2-3 хиляди лева нанесена "повреда", съдилища, нерви и прочие и за какво? Не мисля, че една "тръпка" би си струвала подобни евентуални последствия. Скарлет, може и 120 IQ да имат и двамата, но в повечето случаи (винаги има и прости натури) пет години разлика в мисленето по време на тийнейджърска възраст са си огромна разлика...

TheTiger
02-13-2011, 11:41
Да е брат, прав си ! Знам, че 5 години са много време ...
И това е огромна разлика, ноо както казах не мисля да имам каквито и да е било сексуални отношения с тях :}
>> Иначее ако ме набарат -> могат да ме изгонят и от там където уча в момента (wait) стигне ли се до съдилища или нещо от сорта -> безпроблемно излитам :D

ScarletBite
02-13-2011, 13:35
...
Уважаеми, мислиш ли, че след като самата аз съм непълнолетна, има дори и малък шанс да не съм проверила как стоят нещата законно? :) Изказваш се неподготвен и отправяш смешни и неверни критики. Само с първите си изречения ме отказа да приемам мнението ти сериозно.

За пореден път изяснявам, че не се имам за нещо повече от връстничките си - просто, за разлика от повечето, осъзнавам стойността си, способностите си, границите си, слабостите си. И мисля, че всеки, отделил малко време да прецени, разбере и разгърне себе си, има право да прави или не каквото прецени, стига да не наранява никого с това. :) Въпросното себеоткриване може да стане на 12, на 20, а при някои жалки индивиди, за съжаление все повече напоследък, никога не се случва и до края на животите си се люшкат от един стереотип към друг.

Децата, тръгващи да се ебат, надрусани с няк'ви евтини отрови или пияни от още по-евтина водка, въобще не ги коментирам.

Niakoitam
02-13-2011, 14:12
Добре ScarletBite за това съм малко в грешка поради разликите с други държави. Ако не греша в Швеция е от толкова. В България от 14 ставаш непълнолетен. Само дето и като си непълнолетна не можеш да правиш точно каквото си искаш, защото утре ще дойде някой твои родител и ще каже: "Ама тя не е искала, той я е накарал". И ако човека с теб е пълнолетен ха познай от няколко пъти кой ще опере пешкира. Няма да си ти.
И понеже искаш хората да те приемат като по-голяма ако може без детски изпълнения тип:
"Само с първите си изречения ме отказа да приемам мнението ти сериозно."
Пък и голямо самоткриване става при някой твои наборки дето се напиват по дискотеките и се млатят за някое момче или се колят по училищата.
И повярвай ми....колкото и да си се самооткрила възгледите ти сега на 15 са едни пък на 25 ще са вече съвсем други. Както се казва там откъдето аз съм минал отдавна ти тепърва ще минаваш та затова го знам. Не ни е много голяма разликата само около 9 години и половина. :D

againstyou
02-13-2011, 14:28
Ейй голям спор,голямо нещо. :D Момчето каза,че няма намерение да има сексуален контакт с тях и вие продължавате да говорите за съдилища и глупости .. ;x

4o4ina
02-13-2011, 14:30
Те са само 8ми клас, а ти си пълен пе-де-ра-ст :) Лек ден
:D :D

FuckedUp
02-13-2011, 14:31
Не разбрах какъв е проблема в цЕлия филм?

ScarletBite
02-13-2011, 15:07
...
За промяната на възгледите съм съгласна, наблюдавала съм го в себе си. Но това не значи, че съм променяла или някога ще променя принципите си и онова далеч по-дълбоко пламъче, което ме побутва или ми пречи да направя нещо. :)
Побоищата и коленията нямат нищо общо със самооткриването и осъзнаването на собствената отговорност.

Niakoitam
02-13-2011, 15:28
...
За промяната на възгледите съм съгласна, наблюдавала съм го в себе си. Но това не значи, че съм променяла или някога ще променя принципите си и онова далеч по-дълбоко пламъче, което ме побутва или ми пречи да направя нещо. :)


Малко ще се отклоня от темата. И аз бях убеден напълно че никога няма да променя принципите си, но все повече започвам да се замислям дали ще удържа фронта ако ножа опре до кокала и трябва да наруша някой или някои мои принципи за да съм щастлив.

ScarletBite
02-13-2011, 15:37
Ако изневериш на принципите си, изневеряваш на себе си. Тоест не ти ще бъдеш "щастлив", а... сянката ти.

TooRareToDie
02-13-2011, 16:02
Айде, пак успяхме да превърнем форума в скайп.

Niakoitam
02-13-2011, 16:04
Ако изневериш на принципите си, изневеряваш на себе си. Тоест не ти ще бъдеш "щастлив", а... сянката ти.

А в обратният случай може дори и сянката ми да не е щастлива т.е. двойно нещастие. :)
А нарушаването им може да ме превърне в двуличник и лицемер правейки нещата, които най-много мразя и против, които съм най-много сега....

TooRareToDie кефи се на Слънцето както се казваше в една реклама.
Ако на модераторите не ми харесва винаги може да я поокастрят. :)

xinfamous
02-13-2011, 16:26
Те са само 8ми клас, а ти си пълен пе-де-ра-ст :) Лек ден

ааааааааахахахахахахаха МНОГО добро брат!!!!

по темата,да..наистина си пълен ташак,обаче и на мене ми се е случвало нещо такова.Искачам да пия с една компания в която има 3-4 момичета с които само се знаем ей тъй,даже и здрасти не си казваме..прибирам се и гледам оп веднага ми искат фр.. :lol:

djipsito
02-13-2011, 20:43
Братовчедка ми е на 15, гаджето й е на 20... като гледам са влюбени и щастливи, засега... от няколко месеца са заедно и се разбират. Разликата личи наистина, защото тя не е от най-опитните и се филмира за глупости, ама на всеки се е случвало, дори на мен, а съм на 19...

Леля ми е наясно с тази връзка, даже се познават с гаджето й и няма никакъв проблем.
Винаги МНОГО ЗАВИСИ, от момчето, от момичето и най-вече от родителите на момичето и от това как тя се разбира с тях.
Реално по-добре малката да е с гадже и да прави секс само с него, отколкото да е нощна птичка и да ги сменя като носни кърпички.

Пък и колко от 13-15 годишните признават на техните, че вече са правили секс.

SolemnityOfDeath
02-13-2011, 21:33
бате, по-добре недей..бих казал аз 8-)

за петте години...ало, как ще не са разлика бе. всяко протежение повече от година в тея години е ключово. едно е 24/20 друго е 20/16, съвсем пък трето е 18/14. тва е с 4, ма 'се тая, идеята е сходна. различно е.