PDA

View Full Version : Имам ранички.....



Krisi6901
02-13-2011, 09:04
Здравейте : ) Четох из интернет за раничка на маточната шийка, но всъщност незнам дали е точно това....в самата вагина имам рани и то доста..като топченца са.. и са гъсто разположени. Страшно много ме сърбии..не издържам понякога...но нямам бяло течение, а като гной..и после тече кръв на моменти... от 4 дни ми е така.. но тъй като наскоро ми беше първият път и не съм казвала на майка ми...а сега незнам как да го обесня това.. иии дали мога сама да отида на генеколог? Моля дайте вашето мнение : ) :(

darkPaladin
02-13-2011, 09:19
отивай веднага

момчето имало ли е здравословни проблеми?

Krisi6901
02-13-2011, 09:53
отивай веднага

момчето имало ли е здравословни проблеми?

Не, наскоро са му вземали кръв, на изследвания е бил, нищо му няма. Ще отида на генеколог, но много се притеснявам как ще кажа на майка...но ако не успея.. ще кажа на леля ми да ме придружи..

ThisIsMe
02-13-2011, 11:01
На гинеколог може да отидеш и сама без да казваш нито на майка си ,нито на някой друг.Може да те придружи някоя приятелка,а може и сама да идеш.Това не е проблем.Възможно е да си лепнала някоя инфекция или нещо по-опасно,така че тичай бързичко на лекар!
И как разбра,че във вагината ти има топчета или рани?
Във вагината няма как сама да видиш какво има.Може би имаш предвид на входа на влагалището или по срамните устни.Възможно е да са и гъбички,а ако сте имали полов акт без презерватив,е възможна влагалищна инфекция или нещо по-сериозно.Иди на гинеколог !
Ако трябва сама,но не отлагай!