PDA

View Full Version : Трябва ми съвет..



effikaa
02-13-2011, 12:09
Здравейте! Точно преди една година.. се разделих с момчето, което обичах! Стана преди "Свети Валентин" и беше много гадно.. Все още го обичам и искам съвет как отново да го спечеля .. тъй като преди една седмица .. имахме състезание в София и спахме в хотел .. Бяхме в една стая .. и аз не се здържах и мъ се нахвърлих .. но той не ме отблъсна .. напротив .. отвърна ми по същич начин .. и сега незнам какво да правя . трябва ми съвет .. написах мъ едно стихче и ще му го дам утре (на свети валентин) и му купих едно плюшено сърце .. и смятам сриозно да поговоря с него .. какво друго мога да направя .. много го обичам ..

marcy
02-13-2011, 14:04
прекалено малко информация си ни дала ;]..нито каза защо сте скъсали,нито в кого е причината..незнам честно да ти кажа.хубаво си направила като си му купила подараче,би трябвало да се зарадва ;]..просто си поговори с него..кажи му,че не можеш да го забравиш,че го обичаш..че чувствата ти не са изстринали към негоо..ии би направила всичко за да си с него,защото няма да намериш човек като него ;]..това е общо взето.той ако наистина изпитва чувства все още към теб,ще се съберете..ще почнете наново всичко ии ще се поучите от грешките си от преди..ако ли не,здраве да е ;]] не е първият,нито последният.:) хайде успех,и после да кажеш как е минало ;]]

effikaa
02-13-2011, 14:19
Благодаря много :) ! Утре ще видим какво ще стане ..

niksana16
02-13-2011, 17:53
нз чоек ако бифшата ми се нахвърли няма да я отблъсна а на другия ден 6и и кажа че нищо няма да стане но успех при теб

effikaa
02-19-2011, 20:33
Нищо не се получи .. за нещастие .. :smt089 .. Каза ми, че ме обича много, но просто като сестра .. и, че никога не иска да ме губи ..

StolenBliss
02-19-2011, 20:48
Нищо не се получи .. за нещастие .. :smt089 .. Каза ми, че ме обича много, но просто като сестра .. и, че никога не иска да ме губи ..

Уоуу голяма дефиниция за 'сестра' има. Такива ли неща би вършил с нея :?