PDA

View Full Version : Момчето...



blondyy121
02-13-2011, 15:12
Абе момчетата че са странни странни са.. ама до преди два месеца ходих с едно.. Аз съм на 13 а той на 12 и нш .. :D в началото ми беше кеф че съм по-голяма.. ама другия проблем е че сме от различни градове той е от асеновград а аз от пловдив .. :P ии се запознахме чрез фейсбук.. и мн се харесахме явно.. и решихме да излезем.. 1 път като го видях.. напрао щях да умра.. някъв спр як и приличащ на 15 годишен.. :D :shock: и мн се учудих.. и отидохме в някво си заведение.. странното е че той плати а момчетата рядко го правят.. и си говорихме.. него го беше ужасно срам а мен 10 пъти повече.. и той почна нещо да ме гъделичка и аз тъпата се дърпамм :дд той искал да ме прегърне :D :D :D и прегърна ме и почна да ме целува ама некъдърника - по бузката :D :D :-D и той тъкмо се опита да ме целуне и аз си врътна главата.. :-D и той горкия почна по бузката.. :lol: апе честно казано супер си беше.. и аз си тръгнах и той ме изпрати до влака и двамата супер доволни... :oops: ии на др ден ми писа сърца и някви глупости.. така 2-3 дни ама малко по малко спираше.. ии изведнъж спря напълно.. не знам какво да правя.. А причина няма.. Имате ли няква идея кво да правя.. Като кажа ай да поговорим той ми пише някви простотии : кво му има да говорим и тем подобни .. #-o

valiovr
02-13-2011, 16:19
Трябвало е да бъдеш малко по отворена ,като сте се видяли да се поцелувате тва онова :))) така щеше да го зарибиш хахаха

effikaa
02-13-2011, 16:31
Моят съвет е .. да си уговорите още една среща .. Излезте и се дръж по отпуснато .. Закачай го.. прегърни го .. целуни го.. така и момчето ще се отпусне. :)

Jus7DreamBoy
02-13-2011, 17:16
ее що не му пусна на момчето ... ако му беше пуснала още щеше да ти праща сърчица и подобни глупости по skype :-)