PDA

View Full Version : срещаме си погледите



krisdimi
02-13-2011, 16:53
Според вас да си срещаш погледите с някой от противоположния пол всеки ден ( с 1 и същ човек, по повече от 5 пъти) значи ли нещо? Макар че с въпросния човек дори да не си говорим..

SmilezZz
02-13-2011, 16:54
Не,не значи нищо..

nezabelejimata96
02-13-2011, 17:12
При мен е абсолютно същото! Всеки ден с един и същи човек. И аз съм си мислила дали не ме харесва щом постоянно като го погледна и той ме гледа но едва ли. Може би просто той е забелязал че го гледаш и той те гледа да види дали го гледаш и така става както е и в моя случай. :D

bebchence
02-13-2011, 17:24
Аз пък мисля че може и да значи нещо, като имаме предвид че двамата не се познавате, а и нито един няма смелост да се запознае с другия, но аз съм имала моменти в които като си харесам някой ей така си го гледам и той ме гледа ама дали той има нещо към мен не се знае :lol: странна работа 8-)

TooRareToDie
02-13-2011, 17:51
Според вас да си срещаш погледите с някой от противоположния пол всеки ден ( с 1 и същ човек, по повече от 5 пъти) значи ли нещо? Макар че с въпросния човек дори да не си говорим..
Ами ако те “цикли“ по цял ден в очите (или ти него/нея), нормално е да Ви се срещат погледите...

britzy
02-13-2011, 17:55
:lol: :lol: И аз преди 2 години в автобуса всеки Божи ден си засичах погледа с един адски готин пич иии накрая само си вдигна ръката и имаше халка :razz: :razz: :razz:

Сори за отклонението-но нищо не значи засичането-може да се е зазяпал или просто не знам-заговори го ,та от реакциите му прецени ,защото само с един поглед не може на сто про да разбереш .

FATALITY
02-13-2011, 18:09
Зависи, но в повечето случаи не. Аз по едно време се бях вманиачила, че едно момче от даскало, което ми беше доста симпатично, ме харесва, защото погледите ни постоянно се засичаха :lol: , но после осъзнах, че това което си мисля, е доста тъпичко :D

ivcheto0o
02-13-2011, 18:20
В повечето случаи не означава нищо

againstyou
02-13-2011, 19:06
Ми той погледа е важен,може да каже много неща .. но не мисля,че щом някой те гледа значи те харесва.

kombarka
02-13-2011, 19:55
Не,не значи нищо..

axhxahxha.. IN YOUR FACE! 8-)

ri41
02-13-2011, 20:09
аз имам един съученик дето все ме гледа, а аз като го погледна и си извърта погледа, няколко пъти сме се усмихвали един на друг, прави ми намеци от време на време :D :D ама само това, просто привличане, а познавам и такива дето от злоба те гледат

DiabolicalSoul
02-13-2011, 20:45
не бе нищо не значи :D :D :D

според теб, кво точно може да значи?!??!?!?!?! осввен ако не сте някакви музейни експонати де - тога обяснението е различноае вземи ти инициативата - момчета са некви по-стеснителни... от тва по ясно няма накъде (да знаеш, ако не направиш първата крачка, просто не е възможно да стигнеш до втората)

пиши после 1-2 реда да разкажеш :)

BlindedAngel
02-14-2011, 04:43
Ама как бе...Щом си засичате погледите по повече от 5 пъти на един ден, то значи вие се обичате. 8)

modjodjodjo
02-14-2011, 05:19
Когато с една жена се загледате в очите за повече от пет секунди, тя ти дава знак, че имаш известен шанс с нея

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 06:14
Ми той погледа е важен,може да каже много неща .. но не мисля,че щом някой те гледа значи те харесва.
На същото мнение съм.

againstyou
02-14-2011, 14:18
Когато с една жена се загледате в очите за повече от пет секунди, тя ти дава знак, че имаш известен шанс с нея
Въобще не е вярно това !

MakeMeHappy
02-14-2011, 14:44
Откога да гледаш някой човек значи,че те харесва,дори без да сте говорили??Тези стандарти са малко страннички в интерес на истината!Това дали те харесва можеш да разбереш само и единствено ТИ!Просто,вие даже не сте си говорили,не сте направили първата крачка,това е едва началото...

krisdimi
02-14-2011, 15:31
Мерси за всичките отговори.. Реших наистина да опитам да го заговоря пък каквото ще да става.. 8)

RageAgainstTheMachine
02-14-2011, 15:37
Ако едно момиче ми се храчи в чашата по 5 пъти на ден това значи ли , че скоро ще яде халва ? :?

MakeMeHappy
02-14-2011, 15:43
Ако едно момиче ми се храчи в чашата по 5 пъти на ден това значи ли , че скоро ще яде халва ? :?

Повярвай,хумора не ти се получава.. в дооста от темите напуска такива "смешки",че... :-x

RageAgainstTheMachine
02-14-2011, 16:26
Е той не радва инфантилните 85-ти набор , които посещават този сайт , а само по-младите поколения след 95 :)

modjodjodjo
02-14-2011, 18:54
Когато с една жена се загледате в очите за повече от пет секунди, тя ти дава знак, че имаш известен шанс с нея
Въобще не е вярно това !
Е аз не казвам, че вече ти е в кърпа вързана, но има поне минимален шанс да се получи нещо. Ако някое момиче си задържи погледа на мен, поради каква причина ще го прави, говоря ако всичко на мен си е нормално и не предизвиквам интерес към всички хора, с какво да съм и толкова любопитен. Аз си го обяснявам, че е малко на подсъзнателно ниво, но естествено си има и изключение, доста момичета се срамуват да те погледнат в очите при положение, че те харесват.
Защо мислиш така?
п.с. не споря и не се заяждам, просто ми е любопитно :)

Mooo6no
02-14-2011, 19:59
Да разбирам, че не си говорите много... Може и да значи нещо... особено и ако двете личности сте по-срамежливи.

Иначе аз принципно си гледам това, което е по-хубаво, ама изобщо не означава, че трябва да имам нещо към него.

againstyou
02-16-2011, 19:58
Когато с една жена се загледате в очите за повече от пет секунди, тя ти дава знак, че имаш известен шанс с нея
Въобще не е вярно това !
Е аз не казвам, че вече ти е в кърпа вързана, но има поне минимален шанс да се получи нещо. Ако някое момиче си задържи погледа на мен, поради каква причина ще го прави, говоря ако всичко на мен си е нормално и не предизвиквам интерес към всички хора, с какво да съм и толкова любопитен. Аз си го обяснявам, че е малко на подсъзнателно ниво, но естествено си има и изключение, доста момичета се срамуват да те погледнат в очите при положение, че те харесват.
Защо мислиш така?
п.с. не споря и не се заяждам, просто ми е любопитно :)
Е естествено и аз не споря.Ами виж сега аз коментирам от своя гледна точка,защото аз доста често гледам различни момчета по доста време в очите,но съм убедена,че абсолютно никакъв шанс нямат с мен.За другите момичета вече не знам,всеки си отговаря за себе си.И това което каза за това,че има доста момичета,които се срамуват да погледнат този когото харесват в очите.Аз май спадам към тези.Аа до въпроса ти защо те гледат ако нямаш шанс с тях ? Ми просто да те провокират.Нашата силна страна е погледа. :D

tanch3t093
02-16-2011, 21:29
Споко и аз съм така .. Всеки ден с едно момче по няколко пъти, взех та си помислих, че ме харесва, докато не разбрах, че си има гадже ... Хм

Maxa94
02-17-2011, 18:37
Преди една година в автобуса ми често се засичахме с едно момиче горе-долу мой набор.Чудел съм се дали това,че си засичаме погледите означава нещо.Един ден бях в по-добро настроение (въпреки дъждовното време) и реших да и се усмихна.Тя също откликна с усмивка и разбрах,че това засичане с поглед не е било "случайно.След това слязох на нейната спирка и и предложих да се скрие под моя чадър ,но това не е към темата.Мисълта ми е че всеки ден да се засичат погледи по няколко пъти не е плод на случаеността.

TheNewReligion
02-17-2011, 22:48
Не. Вие докато си ги срещате, 2012 идва с пълна газ.

DiabolicalSoul
02-17-2011, 23:29
Когато с една жена се загледате в очите за повече от пет секунди, тя ти дава знак, че имаш известен шанс с нея
Въобще не е вярно това !вярно е ;)

againstyou
02-18-2011, 13:56
Когато с една жена се загледате в очите за повече от пет секунди, тя ти дава знак, че имаш известен шанс с нея
Въобще не е вярно това !вярно е ;)
:lol: :lol:

MaLkaTa_LaDy
02-18-2011, 15:28
Когато с една жена се загледате в очите за повече от пет секунди, тя ти дава знак, че имаш известен шанс с нея
Въобще не е вярно това !вярно е ;)
+1
Погледа може да е много силен и винаги значи нещо. Трябва да можеш да кажеш много с поглед. Към авторката - че те харесва не значи, но според мен има интерес.

againstyou
02-18-2011, 16:00
Хах добре ве философи ! Аз говорих за себе си,щото гледам много момчета,но тва не значи че имат некъф шанс. :D

nerwna
02-18-2011, 21:38
Когато с една жена се загледате в очите за повече от пет секунди, тя ти дава знак, че имаш известен шанс с нея


Лелее.. ей тва исках да чуя..Точно така е 10х от мене ; )

sweetyYyY
02-18-2011, 21:40
Аз пък мисля че може и да значи нещо, като имаме предвид че двамата не се познавате, а и нито един няма смелост да се запознае с другия, но аз съм имала моменти в които като си харесам някой ей така си го гледам и той ме гледа ама дали той има нещо към мен не се знае :lol: странна работа 8-) :lol: :razz: :D има два варианта 1. да те оглежда защото си му симпатична и да те харесва и 2. да му е странно ,че го гледаш или просто да проверя дали всеки момент е център на внимание :P най-доброто решение- запознайте се, опознайте се и чак тогава разбери :-D :)

DiabolicalSoul
02-18-2011, 23:42
Когато с една жена се загледате в очите за повече от пет секунди, тя ти дава знак, че имаш известен шанс с нея
Въобще не е вярно това !вярно е ;)
:lol: :lol:Ако накараш едно момиче да се засмее, половината работа вече е свършена ;)

http://www.vbox7.com/play:90b15620 (към 5-тата минута на клипчето е обяснено подробно :D :D :D )

freebee
03-21-2011, 15:58
Ами виж сега,, аз също съм така с едно момче, ама в днешно време момчетата са доста особени и не знаят как да покажат чувствата/симпатиите си.. така че, зависи.. понякога значи нещо, а понякога простоо.. не знам, уцелвате момента :D

qgodinka
03-21-2011, 17:22
според мен до известна степен има възможност да те е забелязал :)

sasuke666
03-21-2011, 18:44
Де да знам..попринцип е нормално когато гледаш някой и той да те погледне -.-

Paramour
03-21-2011, 19:56
според мен нищо не значи...

modjodjodjo , когато говоря с някого, независимо момче или момиче, аз го гледам в очите. По твоята логика аз би трябвало да 'давам знаци' на всички..
а и честно казано има доста хора, които се заглеждат в очите ми не защото искат да ми дадат някакъв знак, а защото искат да разберат точно какъв цвят са ;д

DamnHot
03-22-2011, 14:12
При мен е абсолютно същото! Всеки ден с един и същи човек. И аз съм си мислила дали не ме харесва щом постоянно като го погледна и той ме гледа но едва ли. Може би просто той е забелязал че го гледаш и той те гледа да види дали го гледаш и така става както е и в моя случай. :D