PDA

View Full Version : Много силни крака.



webmastera
02-13-2011, 17:40
Здравейте. Може ли да ми кажете някакви упражнения за заздравяване на краката. Искам като застана на едно място и като вържат 3 бика за мене, да не могат да ме помръднат.

awerw
02-13-2011, 17:57
ебаси яката ебавкааа :razz: :razz: :razz: :razz: нз що си мисля че си васето той не е писал отдавна :D

webmastera
02-13-2011, 18:34
Ебавка, ебавка, ама май вия се ебавате с мен.

Greennight
02-13-2011, 18:49
Клякания с щанга на врата.

Nebezizvestniq
02-13-2011, 20:00
значи връзваш тежести (20+ кг) за двата крака и скачаш в най-близкия язовир или по дълбок вир

DownloadVirus
02-13-2011, 20:09
Отиваш в близката фитнес зала,виждаш 5-6 човека дето да са като културисти и им биеш един в топките.Най-малкият ти проблем тогава ще е колко бика ще са нужни да те помръднат.

webmastera
02-13-2011, 20:25
Може, да. Вижте как хората ми помагат, а не се ебават с мен... Значи ето най-добрия метод за закаляване на краката. Връзвате 20 кг тежести за краката и влизате под вода. Дишате със шнорхел или кислородна маска. При допълнителното усилие от водата, от начало трудно ще седите без да мърдате. С времето ще можете да седите във водата без да мърдате дори и при най-голямата вълна. След като усвоите това, преминавате към следващия етап. Махате тежестите от краката си и се пробвате да седите под водата без да помръдвате дори и при най-големите вълни. Веднъж усвоили това, вия ще имате огромна сила и баланс в краката. Цяла редица от хора няма да могат да ви поместят дори и милиметър. Ако застанете на лед, ще приличате на бронзова фигура, ще сте сигурни че няма да има нещо на този свят, което да ви поклати или премести.