PDA

View Full Version : Момче в болница след употреба на анабол.



DownloadVirus
02-13-2011, 19:01
Както знаете и доста нашумя едно момче след 4-5 пъти употреба на анабол постъпи в болница с опастност за живота си.
Пускам тази тема за хора,които знаят повече за случая.

Аз знам едиствено каквото казват по телевизията.

Коментирайте.

fatrat
02-13-2011, 19:09
зависи и от дозите разбира се ! И аз съм любопитен за случая, но най-вероятно става въпрос за начинаещ почнал с конска доза !

king95
02-13-2011, 19:11
Най-вероятно пича е взел голяма доза, а е още начинаещ. :)

DownloadVirus
02-13-2011, 19:49
Казват по телевизията,че е зел препоръчителната доза,но била някакво менте и след 4-5 дози имал огромни,непоносими болки в обастта на стомаха и се окажа,че му е пробито едното черво и му отрязали 1.5 m

slicky
02-14-2011, 06:13
с 1 дума-не се тъпчете с хапове и подобни,а тренирайте за удоволствие

hamilcar
02-14-2011, 10:48
Дам, неприятна работа. Момчето е взело някакъв "анавар". За жалост в България са големи ментаци стероидите.

brunder
02-14-2011, 12:52
Абе хора няма ли да разберете тея (анаболи,креатини и сякви подобни глупости ви правят на г*з с извинения.Ето това е приерен случаи,както каза човека по горе тренираите за удоволствие мускули релеф и маса могат да се направят и без такива тапотии и химия,но ще трябва много да се трудите.Затова аз лично ви препоръвам спортуваиите за удоволствие и да си подържате формата:)успехи

slicky
02-14-2011, 12:52
По Бтв Актион правиха репортаж за случая.

DownloadVirus
02-14-2011, 13:00
И аз това гледах.Иначе аз самият зимам протеин и това е добавка,обаче анабола си е друго нещо.

fatrat
02-14-2011, 13:42
Абе хора няма ли да разберете тея (анаболи,креатини и сякви подобни глупости ви правят на г*з с извинения.Ето това е приерен случаи,както каза човека по горе тренираите за удоволствие мускули релеф и маса могат да се направят и без такива тапотии и химия,но ще трябва много да се трудите.Затова аз лично ви препоръвам спортуваиите за удоволствие и да си подържате формата:)успехи
добре велики повелителю на силата!

awerw
02-14-2011, 14:24
Аз като видях вчера репортажа ме отказаха и от добавките :(

fatrat
02-14-2011, 14:30
ХАха ти ако вярваш на всичко от телевизията ....
Събрали там некви от кол и въже да ми говорят за дълги естери.

HHristov
02-14-2011, 14:54
Пълна глупост

vankata5555555
02-14-2011, 15:44
Първо не е пил анабол а анавар.Истинскис анавар във България НЯМА освен ако не идеш да си го купиш от друга страна и той е безбожно скъп.Просто анавара не е бил анавар а нещо друго.

fatrat
02-14-2011, 16:04
Аз за това до сега цикъл с анавар не съм правил! Ако искаш релеф-доста по-добри препарати могат да се намерят, а за мускул има толкова много дори 4 седмични блиц цикли! Ако ви интересува пак казвам мога да помогна :D

DownloadVirus
02-14-2011, 16:27
Аз като видях вчера репортажа ме отказаха и от добавките :(

Е къде е тоя анавар ли там кво е и къде са добавките с вкус на ягодка и бананче :D

fatrat
02-14-2011, 16:33
Абе зависи... един приятел от тоя аспатрам го приеха в боолница

radeberger
02-14-2011, 16:58
Абе зависи... един приятел от тоя аспатрам го приеха в боолница

То не във всички има аспартам. Този протеин, който аз пия, няма (или поне така пише :-D ).

fatrat
02-14-2011, 17:00
става въпрос за тези които имат :)

DownloadVirus
02-14-2011, 17:30
И аз гледам да няма аспартам по принцип..

fatrat за ко са ти тези анаболи-стероиди?Да не мислиш да ставаш Mr.Olympia ? :-P

fatrat
02-14-2011, 18:01
не.първия цикъл чисто любопитство, следващите чиста нужда. Надявам се вече да се пусна и по състезания :) 8)

DownloadVirus
02-14-2011, 18:11
Кажи име и фамилия да те следя по нета :D

ПП: Що не качиш една снимка?

fatrat
02-14-2011, 18:17
кик бокс шампионат :razz:
не съм културист,макар че скоро обмислям преориентиране ама ще видим!
Ако очакваш някаква нацепена физика едва ли! Снимки не ми е удобно да давам в форуми ако искаш на лична конверсация. Главно болденон зобкам и ако има парички тест +стромба!

DownloadVirus
02-14-2011, 18:23
Пиши на лично или аз ще ти пиша.

navar
02-24-2011, 15:16
оксандролон( или анавар ) както е известен в Бг си има колкото искаш..това е един от най меките стероиди ,с най малко странични ефекти..
това което казаха че от анавара му са се пробили червата,малко мирише на боза с лимонтозу-дори тези които правят ментета на стероиди не слагат нищо опасно..колко по лесно е да боядисаш някакви безвредни хапченца в съответния цвят и да ги сложиш в шише с надпис анавар,отколкото да бъркаш някв тайни съставки ,които пробиват черва?? да не говорим че продаващия има далавера,да се търсят неговите продукти и да не влиза в пандиза...
да не говорим че анавар-а не е бог знае колко скъп препарат,има къде къде по скъпи неща..
та кой знае какво е праскал малкия,и дали изобщо има някаква връзка с анавара..

DownloadVirus
02-24-2011, 17:13
Всичко това хипотетично.И пак зависи от качеството цената!

Everytime
02-25-2011, 09:33
Абе хора няма ли да разберете тея (анаболи,креатини и сякви подобни глупости ви правят на г*з с извинения.Ето това е приерен случаи,както каза човека по горе тренираите за удоволствие мускули релеф и маса могат да се направят и без такива тапотии и химия,но ще трябва много да се трудите.Затова аз лично ви препоръвам спортуваиите за удоволствие и да си подържате формата:)успехи

като изключим правописа нищо не каза

LastFN
02-25-2011, 19:34
Абсолютно никакъв шанс според мен да му стане така от анавара неговите странични ефекти са доста различни от това,което се е случило с момчето...

DownloadVirus
02-25-2011, 20:20
Червото му се пробило :smt019

fenastz
02-26-2011, 11:30
Така става от химиите. :?

HHristov
02-26-2011, 12:12
Охх, още един :(

vector2211
02-27-2011, 12:16
пиеш 5 кила гейнър, после 1 месец креатин после НО експлод и чистиш с Л-карнитенин...и цепиш мрака на плажа лятото...

navar
02-27-2011, 16:53
Така става от химиите. :?
а от физиките,биологиите и математиките как става..всъщност най зле е българския език :)

georgi8888
03-01-2011, 17:18
За съжаление все повече хора започват да използват стероиди без мярка и без да мислят и все по-често започва да се стига до такива случаи!

fenastz
03-01-2011, 18:41
Така става от химиите. :?
а от физиките,биологиите и математиките как става..всъщност най зле е българския език :)

Нямах предвид учебния предмет химия ? Нещо не ти се получи шегата.

fatrat
03-02-2011, 12:12
шегата му беше точно на място!

DownloadVirus
03-02-2011, 20:39
пиеш 5 кила гейнър, после 1 месец креатин после НО експлод и чистиш с Л-карнитенин...и цепиш мрака на плажа лятото...

Доста интересно 8-)

navar
03-08-2011, 14:35
[quote="fenastz

Нямах предвид учебния предмет химия ? Нещо не ти се получи шегата.[/quote]
а аз имах предвид неграмотното писане,неспазване на елементарните правила на Българския език и пунктоацията..това нещо,комбинирано с липсата на каквато и да е представа за стероидите и хормоните ,ми идва малко в повече..
та след като нямаше предвид учебния предмет "химия" може би си имал предвид науката химия ??
защото стероидите и хормоните са продукт на фармацевтиката-но кой забелязва такива неща...
и след като изяснихме кое какво е ,би ли ми обяснил как става и какво става,всъщност като за начало обясни на простолюдието от базата на какъв опит изказваш такива мнения,че ми е особено интересно...
а аз ще ти обясня защо те смятам за некомпетентен( то всъщност май е ясно)

fenastz
03-08-2011, 15:55
Нямах предвид учебния предмет химия ? Нещо не ти се получи шегата.
а аз имах предвид неграмотното писане,неспазване на елементарните правила на Българския език и пунктоацията..това нещо,комбинирано с липсата на каквато и да е представа за стероидите и хормоните ,ми идва малко в повече..
та след като нямаше предвид учебния предмет "химия" може би си имал предвид науката химия ??
защото стероидите и хормоните са продукт на фармацевтиката-но кой забелязва такива неща...
и след като изяснихме кое какво е ,би ли ми обяснил как става и какво става,всъщност като за начало обясни на простолюдието от базата на какъв опит изказваш такива мнения,че ми е особено интересно...
а аз ще ти обясня защо те смятам за некомпетентен( то всъщност май е ясно)

Не смятам, че си достоен за каквато и да е дискусия, щом дори не можеш да цитираш адекватно :wink:

HHristov
03-08-2011, 18:50
Много ясно той само се прави, че разбира тоя :Д Пунта мара е :-D

DownloadVirus
03-08-2011, 18:52
[quote="fenastz

Нямах предвид учебния предмет химия ? Нещо не ти се получи шегата.
а аз имах предвид неграмотното писане,неспазване на елементарните правила на Българския език и пунктоацията..това нещо,комбинирано с липсата на каквато и да е представа за стероидите и хормоните ,ми идва малко в повече..
та след като нямаше предвид учебния предмет "химия" може би си имал предвид науката химия ??
защото стероидите и хормоните са продукт на фармацевтиката-но кой забелязва такива неща...
и след като изяснихме кое какво е ,би ли ми обяснил как става и какво става,всъщност като за начало обясни на простолюдието от базата на какъв опит изказваш такива мнения,че ми е особено интересно...
а аз ще ти обясня защо те смятам за некомпетентен( то всъщност май е ясно)[/quote]




Да не би да има някво контролнo,че пък чак вече пунктоация да спазва..Ставате смешни тука.Не се излагайте.Това,че ни ви познават,не означава,че трябва да се правете тука на гъзари (зад комюпъра винаги и лесно ;) )

HHristov
03-08-2011, 18:54
Aбе казах ви аз, че тоя е "пунта мара", а вие не слушате :Д
п.п. големи сте бауши хаха :Д Прочетете малко мненията на navar и ще разберете кой е и, че си разбира от работата :)

DownloadVirus
03-08-2011, 19:22
Престанете да спамите бе.

Saphire
03-08-2011, 19:46
Когато застоя те разклати и цяла година не мръднеш, тогава трябва да си силен и да не опреш до тия препарати. Ако не успееш, носиш последствията си. Всяко действие има противодействие.

navar
03-09-2011, 11:35
всеки стероид,употребяван грамотно-разбирайте ,след консултация с лекар и съответните прегледи,защото това е правилния начин,а не "един як пич от фитнеса ми каза да взимам това ,и да си го купя от него" е не по опасен от аналгин или парацетамол..
проблемът ,драги господа не е само в неграмотното писане,а в тоталната неграмотност,която е модерна напоследък,и с която доста от младите хора се гордеят.
чул недочул,прочел недопрочел и някой става "компетентен" ..
кой знае какво е праскал младежа,пък казал на майка си че е взел анавар..
но да ,прав си вирус-чо,по лесно е да прочетеш няколко неграмотно написани поста,в някакъв форум,и да вземеш насериозно мнението на човек,който не знае къде се слагат запетайки..нали не смяташ ,че някой ,който не може да пише грамотно ,може да даде адекватен съвет за употреба на "химии",или мнението му да бъде стойностно??

веднага мога да ти дам пример,как неща които употребявате всеки ден нанасят много повече поражения от стероидите,но на кой му пука..
някой ,написал някъде че младеж умрял от употреба на стероиди..имаш ли представа,колко млади хора умират от употреба на хапчета,от алкохол,за наркотиците въобще не говоря...и защо?? поради една и съща причина-неправилна употреба,неправилни дози,и купуване от съмнителни места...
а говорейки за професионален спорт-там не може без стероид и хормони-нали не смятате че щангистите вдигат тези килограми заради киселото мляко ,което ядат...
но ,вместо да се рови във форумите,добре е да се чете и малко по сериозна литература...
айде със здраве

DownloadVirus
03-09-2011, 12:12
всеки стероид,употребяван грамотно-разбирайте ,след консултация с лекар и съответните прегледи,защото това е правилния начин,а не "един як пич от фитнеса ми каза да взимам това ,и да си го купя от него" е не по опасен от аналгин или парацетамол..
проблемът ,драги господа не е само в неграмотното писане,а в тоталната неграмотност,която е модерна напоследък,и с която доста от младите хора се гордеят.
чул недочул,прочел недопрочел и някой става "компетентен" ..
кой знае какво е праскал младежа,пък казал на майка си че е взел анавар..
но да ,прав си вирус-чо,по лесно е да прочетеш няколко неграмотно написани поста,в някакъв форум,и да вземеш насериозно мнението на човек,който не знае къде се слагат запетайки..нали не смяташ ,че някой ,който не може да пише грамотно ,може да даде адекватен съвет за употреба на "химии",или мнението му да бъде стойностно??

веднага мога да ти дам пример,как неща които употребявате всеки ден нанасят много повече поражения от стероидите,но на кой му пука..
някой ,написал някъде че младеж умрял от употреба на стероиди..имаш ли представа,колко млади хора умират от употреба на хапчета,от алкохол,за наркотиците въобще не говоря...и защо?? поради една и съща причина-неправилна употреба,неправилни дози,и купуване от съмнителни места...
а говорейки за професионален спорт-там не може без стероид и хормони-нали не смятате че щангистите вдигат тези килограми заради киселото мляко ,което ядат...
но ,вместо да се рови във форумите,добре е да се чете и малко по сериозна литература...
айде със здраве

До някъде съм съгласен с тебе,но виж сега.Да сравняваш анаболи с парацетамол и аналгин,просто мисля,че не е нужен коментар..А и момчето както разбрах не е бил професионалист,на 17 години е бил и "някакъв познат от залата му казал,че нищо няма да му стане,да взима" и резултата на лице.Какво е зимал (освен анавар) само можем да гадаем.Ако е било само анавара след 4-5 пъти не може да му се пробие червото 1.5 m .

fatrat
03-09-2011, 14:32
абсолютно подкрепям (а)навар :D
Стероидни цикли се правят след 20 години! Ако са преди това трябва редовно да се пускат изследвания -кръв урина бъбреци дробове сърце и т.н

navar
03-09-2011, 20:05
хахаха,що ли всички свързват името на кучето ми с (а)навар а никой не го свързва с (н)авар или с Ниссан Навара да речем..
всъщност ,преди 25 години( ако не си професионален спортист) нямаш нужда от стероиди,а само от правилно хранене,правилни тренировки и витамини...
принципно НЕГРАМОТНОСТТА е в основата на всичко,затова и обърнах внимание..
да ,бил е на 17 ,значи може да чете,да беше попрочел това онова,тогава щеше да знае откъде какво да купи..
и само за справка-в нашата мила страна от метамизол натрий ( аналгин ) има повече увредени отколкото от стероиди ..затова и е забранен в голяма част от света