PDA

View Full Version : На горещият стол е StolenBliss



Takova
02-13-2011, 21:01
Айде, слънце, сложих ти го :-)


Тя е нова сред нас, така че се надявам да се получи по активен стол :)

Takova
02-13-2011, 21:14
Име ?
Години ?
От къде си ?
Сниииимка ?
Интересиии ?

StolenBliss
02-13-2011, 21:34
Хъм.. :D

w0sh
02-13-2011, 21:38
Опиши се?


Какво интересно вършиш?

StolenBliss
02-13-2011, 21:42
Име ? Лора
Години ? 18
От къде си ? Плевен, но живея в Белгия.
Сниииимка ? Ох, пускала съм вече :Д http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/40753_1192050338027_1731471341_385229_5926802_n.jp g
Интересиии ? Амии...Когато някой ме пита какви са ми интересите, винаги изброявам спортовете, които харесвам. So -> Волейбол, тенис и тенис на маса.

Takova
02-15-2011, 00:04
up

realantisocial
02-15-2011, 08:28
Ако ти си Ин, какъв е твоят Ян ?

2 + 2 винаги ли е 4 ?

Какво е "далече" и какво е "отдавна" ?

semantics
02-15-2011, 08:36
По каква причина в Белгия (ако си ок да кажеш, разбира се)?

Принципен въпрос (т.е. не толкова съобразен с твоето положение в момента): житейска панацея ли е емиграцията?

NomNomNom
02-15-2011, 09:34
Пееш ли под душа?
Послушно дете ли беше?
За какво беше най-сериозният скандал който си яла?
Точни или хуманитарни (науки) ?
Религиозна принадлежност ?
Някоя поставена от теб граница, която все пак си прекрачила, въпреки, че не си вярвала, че ще го направиш?
Какво би предпочела - да убиеш най-близкият ти приятел с вилица, или да се самоубиеш със свръх доза нещо си (примерно морфин) . Имаш право да избираш едно от двете, надявам се да не е твърде грубо.

StolenBliss
02-15-2011, 12:41
Опиши се? - Ами, не обичам сама да се описвам, но мога да си кажа лошите черти от характера хах или поне няколко. Та, наивна съм първо. Второ, много лесно се паля и съм много раздразнителна понякога, но в последно време доста съм се 'успокоила' в тва отношение. Много бързо се доверявам понякога, което спада малко към наивността. За сега толкова


Какво интересно вършиш? - Итересно, всеки има различна дефиниция за 'интересно', но аз в последно време съм почнала много скучен живот да живея хах. Иначе преди се занимавах аматьорски да си рисувам, писала съм стихотворения, но тва пак не знам дали ще се приеме за интересно. И така.

По-късно ще отгороря на другите въпроси, защото трябва да бързам за даскало 8-)

StolenBliss
02-15-2011, 18:06
Ако ти си Ин, какъв е твоят Ян ? - Наполовина противополжност на мен, наполовина като мен. Някой, който може да ми отговори на въпроси породили се в мен и аз да мога да направя същото, за да постигнем баланса.

2 + 2 винаги ли е 4 ? - И да и не. Зависи по кой начин погледнеш над нещата.

Какво е "далече" и какво е "отдавна" ?-Хах някои въпроси са като гатанки направо. 'Далече' очаквам 'хубавото време' и 'отдавна' беше 'хубавото време'

StolenBliss
02-15-2011, 18:24
По каква причина в Белгия (ако си ок да кажеш, разбира се)? - Преди Белгия, живях 2 години и половина в Холандия. Белгия не ми харесва особено, не може да стъпи и на малкия пръст на Холандия, но и по ценова листа на всичко, също. Почти всичко там е по-скъпо, по-трудно е да си извадиш документи. Следователно всичко става по трудно - разболявам се, карам си болестите 'на крак', не мога да си намеря нормална работа и т.н. В Белгия все още ги нямам 'екстрите', но все пак по-лесно се преживява.

Принципен въпрос (т.е. не толкова съобразен с твоето положение в момента): житейска панацея ли е емиграцията?- Относително е. Според мен никой няма гаранция, че отиде ли в чужбина всичко ще му е ок. Тая гаранция никъде я няма. Много голям фактор е и късмета и в чужбина също всичко е много трудно, а много хора си мислят 'о тоя/тая сега е на гурбет, ще се връща с Ферари догодина'. Вече ако примерно някой реши да се махне от България поради проблеми вкъщи или нещо от сорта, то тогава този човек може да намери панацея в бягството от България. Затова може да бъде относително според различните ситуации.

StolenBliss
02-15-2011, 18:43
Пееш ли под душа? - Случвало се е, но рядко.
Послушно дете ли беше? - Ами не мога да кажа, че съм правила някви бели. Не съм била и цвете so нещо по средата 8-)
За какво беше най-сериозният скандал който си яла? - Ами не е имало някви супер разправии, спрямо мен не. Сега се сещам само за една случка с баба ми. Бях, не знам, сигурно около 10-11 годишна и реших да отида до един магазин, който е на 200 метра от нашия блок. Като се връщам, гледам баба ми насреща и почва да крещи, що не съм и се обадила, погледнала и не ме видяла пред блока. Тогава и ме перна с една жилава пръчка по крака и 2 години ми седя белег после. Гхх
Точни или хуманитарни (науки) ? - Сякаш повече клоня към точните.
Религиозна принадлежност ? - Православно християнство
Някоя поставена от теб граница, която все пак си прекрачила, въпреки, че не си вярвала, че ще го направиш? - Ами поставяла съм си доста граници, които после съм прекрачвала, най-често свързани с доверието. Понякога много бързо се доверявам и все си казвам, че няма да го правя, но често се случва да падам в капана на собствения си характер.
Какво би предпочела - да убиеш най-близкият ти приятел с вилица, или да се самоубиеш със свръх доза нещо си (примерно морфин) . Имаш право да избираш едно от двете, надявам се да не е твърде грубо. - Аз бих се самоубила. Не бих могла да живея с мисълта, че нечия смърт ще тежи на моята съвест, какво остава за тази на най-близкият ми приятел.

realantisocial
02-15-2011, 20:33
2 + 2 винаги ли е 4 ? - И да и не. Зависи по кой начин погледнеш над нещата.



Това е ясно. За да опростя въпроса ще го задам по друг начин - Има ли константи в живота ?

CanisDirus
02-15-2011, 20:37
Имаш ли си гадже ? :oops:

Takova
02-15-2011, 20:40
Имаш ли си гадже ? :oops:


http://www.gamblinghabit.com/_products/images/10-RESR.jpg

StolenBliss
02-15-2011, 20:49
2 + 2 винаги ли е 4 ? - И да и не. Зависи по кой начин погледнеш над нещата.



Това е ясно. За да опростя въпроса ще го задам по друг начин - Има ли константи в живота ? - В моят живот има. Определени неща, от които не бих се отказала и не бих искала да променя никога.От друга страна нищо не е вечно, но говоря за неща зависещи от мен. Предполагам при много хора има, но тва пак зависи от самият човек и характера му.

StolenBliss
02-15-2011, 20:50
Имаш ли си гадже ? :oops:


http://www.gamblinghabit.com/_products/images/10-RESR.jpg

Хахаха :razz:
Иначе, Канис, нямам си, но не си и търся ;)

jghgh
02-16-2011, 16:47
Не отговори по каква причина си в Белгия, всичко, което каза беше за Холандия и Белгия и разликата между тях.

Каква музика слушаш?

Любими изпълнители съответно?

Рак ли си? 8-)

Защо като трябваше да се описваш почна с лошите черти?

Харесваш ли себе си?

Сподели най-добрите ти черти според самата теб.

Какво те накара да започнеш да пишеш стихотворения?

Би ли споделила някое тук сега? Или повече де, което/които си харесваш.

От колко време си в Белгия?

Кое е най-хубавото място за теб в Плевен? /аз родом съм оттам :-D/

StolenBliss
02-16-2011, 18:50
Не отговори по каква причина си в Белгия, всичко, което каза беше за Холандия и Белгия и разликата между тях. - Споменах, че тук е по-евтино от Холандия и като цяло някак си изглежда всичко по-лесно. Далеч не може да се дефинира 'лесно', но пак по възможно е да се оправиш, да станеш бял човек, както се казва. Тва е причината, но все пак както и преди казах Белгия не може да стъпи на малкия пръст на Холандия и може би(да не кажа със сигурност) си го отчитам като грешка, че се съгласих да дойда в Белгия, нооо ако преди да направим грешка знаем, че ще бъде грешка, то ще има ли грешки въобще..А защо не останах в България.. Там имах доста проблеми вкъщи, накратко. Плюс това в чужбина имам чувството, че ще получа шанс за по-добра реализация, образование, работа, живот..

Каква музика слушаш? - Всякаква почти, според настроението, но най-често рок, alternative и всичките му там разновидности.

Любими изпълнители съответно? - Охх, нямам любими.. Но харесвам много Adam Lazzara, Gerard Way и после вече идват групите. Слушам от много групи по няколко песни най-често, но и аз съм се замисляла коя примерно група все пак по-изпъква пред останалите и си отговорих с Trapt 8-)

Рак ли си? 8-) Nope. Близнаци.

Защо като трябваше да се описваш почна с лошите черти? - По принцип съм критична към себе си и плюс това не ми е присъщо да почна да казвам някви 'аз съм еди ква си еди що си', за мен тва е сякаш се възхвалявам. На мен лично така би ми изглеждало.

Харесваш ли себе си? - Хах, айде да не казвам, че не се харесвам, но имам неща в/у които трябва да се работи.

Сподели най-добрите ти черти според самата теб. - Ах.. 8-) Избягвам да си давам самооценки, но според мен добра черта ми е, че съм добър приятел. Винаги бих изслушала почти всеки, когато има нужда да сподели нещо, без да ми е проблем или да чувствам досада. Опитвам се да давам добър съвет и наистина се надявам даденият проблем да се разреши. Ако това се случи, се чувствам много хубаво. Наскоро също забелязах, че мога да дам обективна преценка за виновния в дадена ситуация, дори и аз самата да съм пряко замесена. Гледам напълно като страничен наблюдател(и все пак, не винаги)Много хора гледат само грешките на другите без да се опитат да осъзнаят своите. Та това скорошно ми откритие ми хареса.

Какво те накара да започнеш да пишеш стихотворения? - Мога да напиша нещо само когато съм в депресия, гхх. Само тогава ми идва муза и пак имам чувството, че не мога да изкажа всичко, което искам. Не мога да кажа, че ме бива.

Би ли споделила някое тук сега? Или повече де, което/които си харесваш. - Ще покажа едно, което не е лично. Обаче пък е черногледо, за съжаление хах.

Ангелче
Малко ангелче, нима не знаеш,
че и ти като други ще пораснеш,
че и ти от глупостта човешка,
целият свят ще намразиш.
Ти още го не знаеш, но нека ти го кажа аз отрано,
демони витаят по земята страшна,
демони с човешки имена и тяло.
Ада тук те е посрещнал със разперени ръце
и да си идеш, няма да допусне,
защото ангелче, това е твоята съдба - на погубено сърце.



От колко време си в Белгия? - От година.

Кое е най-хубавото място за теб в Плевен? /аз родом съм оттам :-D/ - Преди малко даже го споменах на Takova 8-) Скалите в Kайлъка. Много обичам да се качвам там, за да си почина от всичкия градски шум и хаос, от говор и от всичко като цяло.

Rowdy
02-16-2011, 19:12
имаш ли село :-o

StolenBliss
02-16-2011, 19:43
^ :D Имам. Драгаш Войвода. Едва ли си го чувал.

realantisocial
02-16-2011, 22:47
В кой град в Белгия живееш ?

StolenBliss
02-17-2011, 14:52
^ Антверпен.

StolenBliss
02-17-2011, 21:07
Кандидат за стола след мен има ли ?

SemperArdens
02-20-2011, 10:20
Кандидат за стола след мен има ли ?