PDA

View Full Version : Сутрешни упражнения



SlowDownBaby
02-13-2011, 20:16
Такам..от месец някъде правя едни упражнения през ден,но за жалост ги прекъснах.
http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/
Ето тези.Найстина имат голям ефект,защото миналото лято пак ги правих и бях свалила доста от паласките си,а те са ми най големият проблем.Та въпросът ми е,тъй като те са през ден,а аз ще ги почвам отново,по сериозно,искам да запълня другите дни през седмицата с някакви леки упражнения като тези.
По принцип ми препоръчаха някакви кардио упражнения,но на тях не мога да издържам.Миналато лято отново играх тае бо няколко месеца,но от него нямаше и грам ефект,само дето се потих като не знам какво.. :(
Е ако знаете някакви леки упражнениица,които мога да си правя у дома споделяйте.И по възможност да са корема / сваляне на корема,а не плочки и тн. / и паласки.
Благодаря предварително . :)

02-14-2011, 11:57
Мен сутрин ми се спи толкоова мннннн че ми е само до упражения :razz: :?

DesireToFire
02-14-2011, 13:03
Мен сутрин ми се спи толкоова мннннн че ми е само до упражения :razz: :? Е да, но нито авторката, нито някой друг се интересува от това.

Иначе може просто да се разтегаш примерно, или някакви чисто и просто упражнения за загрявка. Щом онези са през ден, значи са прекалено натоварващи.

02-14-2011, 13:11
^ а твоето мнение пък кой го интересува бе!! ?????
смешна

britzy
02-14-2011, 13:49
Кифльок,тиха те искам :)

Никой не го е*е кво правиш и кво не сутрин
ПТ-може да си дръпнеш пилатес приммерно-идеално е за сутринта пък и за тялото :-D .20 минути някъде са достатъчни сутрин ,може и преси или ако си 2ра смяна тичане-въпреки че сега времето не е много добро :) Та това е -успех :)

02-14-2011, 15:48
Кифльок,тиха те искам :)

Никой не го е*е кво правиш и кво не сутрин

ama мършоо грозна бе я внимавай как ми пишеш!!!! тиха ме иска :mad:
ще правя каквото искам! Ясно е нали ?
айде

britzy
02-14-2011, 16:00
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Е ,не-хич няма да ти падам на нивото,детенце в цикълче :-) :-) :-)

FuckingFreak
02-14-2011, 17:54
^ извинявай че се обръщам към теб но едва ли е в цикъл, ако наистина и беше дошло поне 1 път щеше да спазва елементарни навици не за някой друг ами за ЛИЧНАТА й хигиена, нека не задълбаваме 8-)

По принцип защо наистина не пробваш кардио? То доста топи мазнините, поне според това което съм чела. Пилатес, да определено. Не са много натоварващи, нямам за корем но за това пък имам за крака и ми харесват доста.. Не се потиш като прасе, обаче не бях много редовна.. Просто съм със много слаб стимул и винаги когато започна нещо искам да стане много бързо, това е най-ужасното нещо в мен ..

MakeMeHappy
02-14-2011, 17:58
Пробвай тези-има ефект,лично доказано :)


Люлката на издръжливостта

1. Застани права със събрани крака и успоредни стъпала. Отпусни дясната си ръка на стол за баланс.

2. Прехвърли тежестта на десни си крак, след това се наклони напред и докосни пода с дясната ръка като едновременно с това изпъни назад левия си крак със стегнато стъпало. Фокусирай се върху точка на пода, за да не ти се завива свят. Върни се в изходна позиция и повтори 15 пъти. След това смени краката и направи още 15 повторения.

Клякане на един крак

1. Подпри едната си ръка на стената за баланс, кръстосай десния си крак върху левия така, че десният ти глезен да се пада точно върху коляното.

2. Дай дупето назад и приклекни докато лявото ти бедро стане успоредно на пода. Дръж горната част на тялото изправена (трябва да се получи нещо като формата на буквата L). Направи по 15 пъти на крак.

Най-добрите упражнения за стегнато и секси дупеСумо клек със страничен удар

1. Застани права с леко разкрачени крака, нека стъпалата ти са леко под ъгъл, ръцете ти са на ханша, дупето ти е издадено назад.

2. Дръж гърба си изправен, клекни и задръж за няколко секунди.

3. Изправи се бавно, пренеси тежестта на десния си крак и направи ритник с левия настрани. Стегни горната част на тялото си и насочи стъпалото си по посока на ритника – това ще ти помогне да балансираш. Върни се в изходна позиция. Повтори по 10 пъти на крак.

Ножици

1. Легни по корем, разтвори краката си (V- позиция) и отпусни главата си върху ръцете. Постави стъпалата си така, че пръстите ти да докосват пода.

2. Стегни дупето и повдигай краката си на около 45 градуса от пода като събираш петите си във въздуха. Задръж в тази позиция около 5 секунди, след това отпусни отново на пода. Задръж горната част на тялото си неподвижна, така че да не напрягаш врата или гърба си. Повтори 15 пъти.

Патешко ходене

1. Застани с разкрачени крака на ширината на раменете като насочиш стъпалата си настрани. След това приклекни така, че бедрата ти да са успоредни на пода. Дръж корема си стегнат, дай дупето назад и сложи ръцете си зад главата.

2. В тази позиция направи крачка напред, като водеща трябва да е петата. Първо с десния, после с левия крак, като това се брои за едно повторение. Направи го 4 пъти, с по половин минута почивка между всяко.

krasiveli
02-14-2011, 17:59
http://www.youtube.com/watch?v=WmAhOKKEUZI&feature=related

^може да изглеждат лесни, но са всъщност мн натоварващи

02-14-2011, 22:15
^ извинявай че се обръщам към теб но едва ли е в цикъл, ако наистина и беше дошло поне 1 път щеше да спазва елементарни навици не за някой друг ами за ЛИЧНАТА й хигиена, нека не задълбаваме 8-) ]

Имам цикъл от 12 годишна бе смешки такива !!!!!
И да..в момента съм в цикъл познахте случайно :razz: така че не ме занимавайте..
И хигиената си е лично мой проблем..дали спазвам или не! :?
Под мен сте мнннн за да ме описвате!
айде

stelit0
02-15-2011, 05:30
Я млъквай ма кифло тъпа.На никой не му пука за тебе,нито във форума, нито в реалния живот.Толкова си комплексирана,че си мислиш,че като са напрайш на велика с репликата "под мен сте" ще си вдигнеш самочувствието.Е,изненада, не става.Ще си останеш комплексирана,тъпа кифла без никаква лична хигиена.И когато всички са под тебе защо влизаш във форума?Никого не го е*е от колко годишна и по кое време от месеца ти е цикала,ясно?На всичкото отгоре ти си смешката.

SlowDownBaby
02-15-2011, 18:25
А пилатес пак ли се прави през ден или може и всеки ден ? Найстина ми изглежда приятен и мисля да пробвам. :)

FuckingFreak
02-15-2011, 19:02
Упражненията са много леки и според мен стават и ежедневно + съчетани с нещо друго например..

britzy
02-16-2011, 11:21
Ами аз например правя 15 мин пилатес и после примерно преси,клекове,ти си прецени дали само пилатес или комбинирано,въпреки че сутрин няма толкова време. :-D :) :)

SlowDownBaby
02-16-2011, 18:57
Ами аз неска правих пилатес 20 минути,и след това направих тези упражнения на които съм ви дала линк.Надявам се да има някакъв ефект,не искам стягане или нещо такова,а отслабване.Ще ги правя поне 2 месеца (надявам се :D ) и ще видим дали има резултат.

ri41
02-16-2011, 19:14
мисля, че коремните преси не са добра идея сутрин, вие ми се свят от тях, най-добре нещо за разстягане и подскоци за събуждане :-D

tanch3t093
02-16-2011, 22:05
Аз лично сутрин все още на гладно правя разтягания, след това коремни. Поне 15-30 мин