PDA

View Full Version : БИО козметика



ZaicheNaXeroin
02-13-2011, 22:58
напоследък съм се запалила и мисля да посетя смесения магазин на Зоя
http://www.zoya.bg/

ползвате ли подобна козметика ? кои марки харесвате ? какво мислите за цените ?

Rebirthing
02-13-2011, 23:18
Да, ползвам и до сега не съм останала недоволна :) цените са малко надути, особено Зоя слагат доста по-голяма надценка, но за някои продукти които не мога да намеря другаде си заслужава...

anonymous708973
02-14-2011, 06:10
Ъъъх, гланц за устни за 17 кинта... Много ми се виждат.

ZaicheNaXeroin
02-14-2011, 14:49
Да, ползвам и до сега не съм останала недоволна :) цените са малко надути, особено Зоя слагат доста по-голяма надценка, но за някои продукти които не мога да намеря другаде си заслужава...


а къде е по-евтино ?

koni
02-15-2011, 10:19
Зависи какво точно искаш да купиш. Пиши ако искаш и на лични, но за различните групи стоки на различни места е по-изгодно.

ParisHilton
02-15-2011, 11:37
Да, ползвам и до сега не съм останала недоволна :) цените са малко надути, особено Зоя слагат доста по-голяма надценка, но за някои продукти които не мога да намеря другаде си заслужава...

Rebirthing
02-15-2011, 15:48
Да, ползвам и до сега не съм останала недоволна :) цените са малко надути, особено Зоя слагат доста по-голяма надценка, но за някои продукти които не мога да намеря другаде си заслужава...


а къде е по-евтино ?

По-евтино е от сайта на iherb, но това е чуждестранен сайт, става само с карта.
Малко по-евтино е от Зелен Био и другите био магазини.

koni
02-16-2011, 06:47
Още по-евтино е като се свържеш с оторизирани дистрибутори на вносителя. Затова и питах кои продукти си е харесала - аз купувам някои от дистрибутори и е доста изгодно, но зависи какво се търси....

MeLikesPie
02-16-2011, 11:53
Да бе, и аз гледам тия 17 лева за гланц - той ще да е платинен бе джанам...

FuckingFreak
02-16-2011, 11:57
^ Да.. И аз подкрепям купуването от био магазини на храни, шампоани, мазила.. Ама чак пък козметиката да я заменя с билки ...

Rebirthing
02-16-2011, 16:36
Аз лично не купувам много декоративна био козметика поради малкия избор на цветове най-вече. Като се замисли човек цените всъщност не са чак толкова високи. Примерно купувала съм си гланцове на Bourjois, Max Factor и Revlon от порядъка на толкова пари, въпреки, че има също толкова хубави на Essence и то за едва няколко лева.