PDA

View Full Version : Пълна мъгла!



Ne_Znaesh
02-14-2011, 01:56
Здравейте :))

Абе от много време не съм писала в тоя форум, защото мислех, че съм достатъчно голяма да си решавам сама проблемите ама уви...явно не е така.

Накратко казано: Събрах се с моята голяма любов след 1 god раздяла. По точно той се върна при мен като и двамата очаквахме нещата да са по-добре от преди.И те наистина бяха по-добри, и двамата се разбирахме чудесно, нямаше ги проблемите от предишната година, всичко вървеше супер! И така 2 месеца докато майка му не загуби работата си. От този момент нещата се обърнаха в обратна посока за нас. Той започна да работи повече, защото всичките сметки висяха на него, а времето през, което беше свободен- прекарваше с приятели или в повечето случеи си стоеше в къщи поради недостига на пари да излезне.
Това се отрази на връзката ни, по точно на мен. На него сякаш не му правеше впечетление, че се виждахме само 1 път в седмицата. Извинието беше "Аз нямам пари!". Добре. Уж се опитах да му влезна в положение, да проявя разбиране, но разберете, когато обичате някого 1 път в седмицата не е достатъчно... или поне за мен не е. Та последваха поредици от скандали, спорове, сплетни от моя страна, а той проявяваше някакво търпение и изчакваше да се успокоя до следващият мой скандал. А аз приемах нещата по съвсем различен начин, че няма желание да ме вижда, а не че няма толкова пари.
Преди две седмици пак се бяхме скарали много гадно заради същата причина (че не се виждаме), но нешата още се крепяха до петък вечер (вечерта, която по принцип се виждахме). Уж нямаше да ходим на кино, но щом неговите приятели му звъннаха веднага си промени решението и решихме да ходим на кино. Аз му бях все още много ядосана от предишният ден, в който се бяхме карали, а и това, че той се повлия от неговите приятели ми дойде в повече и напълно ми бяха потънали гимиите. :booooomb: Нито му говорех, нито го поглеждах, нито му обеснuх какво ми има...НИЩО! А за сметка на това си тръгнах и го оставих в киното сам, с неговите приятели. Той се опита да ме потърси, но аз не отговорих. И така след 2 дни размисъл над постъпката ми, аз сама реших да му звънна. Не ми вдигна на първият път, но все пак вдигна на вторият. :D Разговор не се състоя, а за сметка на нова имаше един безкрайно болезнен монолог, който аз водех със себе си обеснявайки се как се чуствам, и защо постъпвам така. Той мълчеше и ме слушаше цял 1 час. Само ми каза, че няма какво да ми каже, че нешататата между нас явно няма да потръгнат, защото "Се караме мнoгo". На въпроса: "Това официална раздяла ли е?", не отговори.
След този разговор нито той, нито аз го потърсих. Но няколко дни след това му беше рожденият ден, та аз реших да му се обад просто да му честитя, не да се обясняваме пак. Обадих се, той много се зарадва...протече един къс разговор от сорта на как си, какво правиш и накрая завършихме с думите "Ами добре ПРИЯТЕЛЧЕ, ще се чуваме!". WTF?! :shock: И как го каза само...самата дума я каза по много странен начин, усетих извесна доза сарказъм. Последва Затишие докато няолкото дни след това той ми писа на facebook...попита как съм , какво правя, ала бала..изпрати ми една много яка песен, но аз трябваше да тръгвам и го оставих. От тогава пак затишие...не сме се чували, не сме си писали (то не че и аз съм сядала на skype, или на fb де). И така.

Тааа заключението е, че ми е много мъчно, болно без него. Едва 2 седмици са минали, а аз вече чуствам някаква огромна празнина. Не знам какво да направя, не знам той какво иска, какво изпитва. Дали наистина иска да го оставя и да си бъдем "приятелчетата" или какво?! Щях да приема факта, че сме разделени, но това че ми писа на fb ме обърка. И сега съм в някакво пълно неведение. Аз да му звъня пак, не виждам смисъл, и да му звънна, какво да му кажа?! Незнам, незнам какво да правя.

djipsito
02-14-2011, 02:25
Пълен филм. Моят съвет е да не го търсиш и да ти пише, не му отговаряй. Или му отговаряй кратко с "да", "не", "добре", "не знам", без да му се обесняваш. Не знам, не мисля, че си заслужава. Това ти да си изливаш душата пред него и да се опитваш да се разберете, той "нямал кво да ти каже"..
Някак си личи, че не си дава много зор да се оправят нещата. А и мисля, че един вид прехвърля вината на теб, като се оправдава с "караниците".
Възможно е да си прекалила, ама е разбираемо, а той явно не си прави труда дори да те разбере...Може поне да си направи труда да поговори с теб, да каже как се чувства, какво иска...ама той- не.

Не си заслужава според мен, не се измъчвай, че не те е дооценил и че се оставя да те загуби с лека ръка. Няма смисъл.

modjodjodjo
02-14-2011, 02:55
Ами да, недей да търсиш вината в себе си. Похвално, че работи и помага на семейството си в труден момент, но ако имаше силни чувства към теб винаги щеше да намери сили да се видите поне за 10 минути след тежък работен ден. А нали знаеш, какво по - хубаво от това да целунеш и прегърнеш любимия си човек след работа. Всичко това не го оправдава, а по скоро си е намирал извинение и още повече, че не полага никакви усилия да запазите връзката си.
Затова се опитай да го забравиш напълно, иначе той ще ти се обади пак след няколко месеца, пак ще се съберете и пак същата работа, а както виждаш се получава един безкраен кръговрат.
Всички изпитваме някаква празнота понякога дори и аз колкото и да не го показвам пред други хора. И когато нахлуят тези чувства и емоции почвам да намирам утеха и в най-малките неща. Примерно вечерта си казвам "Ех, да става по-бързо утре, че да мога сутринта да си направя едно кафе с два пръста каймак и да изпафкам 2 3 цигари" и незнайно защо почвам да се кефя като малко детенце.
Така, че никога не позволявай всички тези лоши и тъжни чувства да превземат крепостта на душата ти, още повече заради някой на който явно хич не му пука за теб.

BlindedAngel
02-14-2011, 04:23
Просто излез и поговори с него.Ние не можем да ти кажем какво чувства и иска.Но задължително face 2 face на скайп, фб...

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 05:57
Излезте и поговорете.
Нищо не се изяснява без разговори.
Мое мнени.

umri
02-14-2011, 11:38
Тая на снимката ти ли си?

Нарушила си основното правило да не се събираш с бивши. И все пак кат няма пари ходи в тях от време на време да са виждате... защо треа са пилеят пари непременно.

Тва с говоренето е е&ати шибаното клише. Само да говорите искате, бе, деаба.

ПП. Оправете го тоя форум, щото замяса на кенеф. Пълно е с бременни, 13 годишни майки на тризнаци, 12 годишни свиркаджийки, има раздел Секс, а пък сте ЗАБРАНИЛИ КУР, ПУТКА, ЕБАНЕ. Излизат ми постоянно някакви отвратителни реклами на глобул. Трагедия пълна.

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 11:45
Тва с говоренето е е&ати шибаното клише. Само да говорите искате, бе, деаба.
3а секи случай с мълчане като риби,няма да стане нищо.

WrongLife
02-14-2011, 13:11
Пълен филм. Моят съвет е да не го търсиш и да ти пише, не му отговаряй. Или му отговаряй кратко с "да", "не", "добре", "не знам", без да му се обесняваш. Не знам, не мисля, че си заслужава. Това ти да си изливаш душата пред него и да се опитваш да се разберете, той "нямал кво да ти каже"..
Някак си личи, че не си дава много зор да се оправят нещата. А и мисля, че един вид прехвърля вината на теб, като се оправдава с "караниците".
Възможно е да си прекалила, ама е разбираемо, а той явно не си прави труда дори да те разбере...Може поне да си направи труда да поговори с теб, да каже как се чувства, какво иска...ама той- не.

Не си заслужава според мен, не се измъчвай, че не те е дооценил и че се оставя да те загуби с лека ръка. Няма смисъл.
Затова такива като тебе висят тука!!! ТЯ САМА СИ Е ВИНОВНА!!!! Горкото момче се смазва от работа, че недай си боже и наем да плаща и неква лигла да му крещи всеки път!!!! И не си давал зор?!-какъв зор би си дал/а ти ако на теб човека който те "обича" ти креще всеки път когато се видите?!
Моджо: работи ти примерно по 10-11 часа и после излизай! Хаха личи си, че сте на 12-15 и живеете на гърба на ваще!
Ако момчето чете това: ЕВАЛА!!! НЕ се занимавай с нея!

FuckedUp
02-14-2011, 16:03
Пълен филм. Моят съвет е да не го търсиш и да ти пише, не му отговаряй. Или му отговаряй кратко с "да", "не", "добре", "не знам", без да му се обесняваш. Не знам, не мисля, че си заслужава. Това ти да си изливаш душата пред него и да се опитваш да се разберете, той "нямал кво да ти каже"..
Някак си личи, че не си дава много зор да се оправят нещата. А и мисля, че един вид прехвърля вината на теб, като се оправдава с "караниците".
Възможно е да си прекалила, ама е разбираемо, а той явно не си прави труда дори да те разбере...Може поне да си направи труда да поговори с теб, да каже как се чувства, какво иска...ама той- не.

Не си заслужава според мен, не се измъчвай, че не те е дооценил и че се оставя да те загуби с лека ръка. Няма смисъл.
Затова такива като тебе висят тука!!! ТЯ САМА СИ Е ВИНОВНА!!!! Горкото момче се смазва от работа, че недай си боже и наем да плаща и неква лигла да му крещи всеки път!!!! И не си давал зор?!-какъв зор би си дал/а ти ако на теб човека който те "обича" ти креще всеки път когато се видите?!
Моджо: работи ти примерно по 10-11 часа и после излизай! Хаха личи си, че сте на 12-15 и живеете на гърба на ваще!
Ако момчето чете това: ЕВАЛА!!! НЕ се занимавай с нея!

Съгласен съм с теб, брат. 8)

Stan4o123
02-14-2011, 16:29
ами,не те иска пича,но това ти е ясно и на теб,какво искаш от нас...да ти кажем "бори се,бла-бла-бла",еми не - остави го,търси си друг,тоя не те иска.

Ne_Znaesh
02-14-2011, 19:58
"Горкото момче" не работи по 10-11 часа, а напротив даже. Има си съвсем нормално, работно време с почивни дни. И всеки път се чуваше само едно "аз нямам пари", или "нямам време". Както каза умри, можеше да стоим в тях като няма, на мен не ми е проблем. Но друг е въпроса, че не ме е питал дали искам да стоим в тях. За времето, което уж нямаше той прекарваше в фитнеса, или играеше playstation с приятелите му. Е за това ме беше яд! Заради това съм се карала с него, не за друго. Защото за мен това означава, че този човек няма абсулутно никакво желание да ме види, а да не говорим, че и като се виждахме 1 път в седмицата и секс понякога не правихме...странно, нали? :)
Та какво повече да направя по въпроса?! Да му се обадя?! Какъв е смисъла? Аз вече му се обадих след киното, обадих му се за рожденият му ден , а той имаше дързостта да ме нарече "приятелче". Вярно, писа ми на facebook 1 път, и аз не знам защо ми писа. Писа ми и днес за Свети Валентин, но това е. Според мен той ако имаше нещо към мен щеше да ми се обади, да опита да говори с мен. Но не, явно няма. Колкото и да ме боли, и колкото и да искам пак да му се обадя, трябва да го пусна да си върви колкото и трудно да ми е. А толкова много го обичам.. . :)

Честит Свети Валентин на всички влюбени!

SweetHeartache
02-15-2011, 07:46
Пии един Заебин и не го взимай толкова присърце 8-)