PDA

View Full Version : След 3години....дойде време за раздяла!...:X



tansiii
02-14-2011, 06:56
Здравейте....Запо4вам направо с моята история..Знам 4е няма как да ми помогнете просто искам да споделя с някого.С моя ве4е бивш приятел в4ера се разделихме окон4ателно след 3-год враска.Той живееше при мен последната 1 год.Но не6тата по4наха да стават непоносими за него вси4ко се вартеше около приятелите му и мотора му.Аз тарпях закаснения не ми се обаждаше,но вапреки вси4ко аз го оби4ах и все оште го оби4ам...Знам 4е имахме нужда от тази раздяла,знам 4е сме прекалено малки за такава сериозна враска но не6тата се задалбо4иха без да сме го планирали-Аз съм на 20,а той на 22-аз рак той водолей :( Сега незнам какво да правя...от каде да запо4на новото на4ало без него!Много съм свикнала с него...липсвами вси4ко негово,няма кой да ме ядоса дори...Незнам искам да му се обадя просто зада го 4уя как е какво прави...Постоянно мисля дали 6те ме потарси някой ден...ужасявам се от мисълта 4е може да има друга.Трудно ми е да повярвам 4е просто го няма и 4е вси4ко свърши.Знам времето лекува...но е много трудно.Чудя се дали и той се чувства зле дали пак 6те ме потарси...аз на този етап нямам намерение да го правя.Когато той дойде да си вземе не6тата от вкашти беше като неадикватен незнаеше изобшто какво става..повтаряше едно и сашто само...да не забравил не6то...Помо ли ме да му помогна да си свали нештата доло...това беше най тежкото за мен Той винаги се е правил на железен никаква слабост не е показвал пред мен не ми е казвал колко ме оби4а и тн.,но винаги го е показвал...стра6но ме ревнуваше през цялото време.Как мислите ще ме потарси ли пак дали и той като мен се 4уди и не осазнава какво се е слъчило :(..Извинявай те за глупавата тема,Но просто имах нужда да споделя! : )Благодаря ви!

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 07:03
Щом е постъпвал така...
3акъснения...
Мотора...
Приятелите...
Те е заебавал заради всичко това,значин не те е обичал,поне не и много.
Правилно си направила,че си се разделила с него.
Той не те е оценявал достатъчно.
И аз съм рак,и знам ние раците колко сме чувствителни..
С душа на дете са повечето раци..те са затворени,не позволяват на никой да разбере,че те страдат,лесно се привързват..но сме и злопаметни :D
Докато водолеите са по живота..те не се задържат вкъщи почти никога,за тях живота и приятелите са на първо място.
Купон да има за тях. :)

tansiii
02-14-2011, 07:13
Да така е...но той в началото не беше така просто нещата се промениха.Знам че съм постапила правилно,но се чувствам доста зле...винаги е бил на парво място за мен.Той не го оцени когато ме имаше,но рано или касно ще осазнае грешката си..е поне се надявам... :D

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 07:22
Той за теб е бил на първо място,преди теб самата??
Wth??
Това ти е грешката.
Винаги бъди малко егоист.
Иначе още много ще страдаш..

tansiii
02-14-2011, 07:25
Преди мен не...но преди вси4ки други е бил...

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 07:28
3анимавай се с нещо...
Прави нещо..
Не бездействай..това убива човека.
Бавно,но сигурно.

TheBeliever
02-14-2011, 07:30
Нормално е на тази възраст момчето да излиза и да се забавлява с приятели. Както е нормално и за момичето. И моя излиза всяка вечер и понякога се прибира рано сутрин, като забравя да звънне. Имали сме сдърпвания за това, но стигнахме до компромис.

Според мен грешката ви е, че не сте подходили правилно към проблема. Ти трябва да разбереш, че момче на 22 няма как да се затвори вкъщи при теб. Все пак сега му е времето да купонясва. И той е трябвало да прояви повече уважение към връзката ви и да не се държи толкова егоистично спрямо теб.

Мисля, че ако се обичате и имате желание ще намерите сили да изгладите нещата. Но първо трябва да осъзнаете и уважавате потребностите на другия.

ludata90
02-14-2011, 08:23
Все едно слушам себе си. Само, че нашата връзка продължи близо 2г. Разделихме се преди 3 седмици. И аз го обичам страшно много и съм привързана към него, но аз взех това решение. Мога да си представя как се чувстваш.

BlindedAngel
02-14-2011, 08:41
Щом е постъпвал така...
3акъснения...
Мотора...
Приятелите...
Те е заебавал заради всичко това,значин не те е обичал,поне не и много.
Правилно си направила,че си се разделила с него.
Той не те е оценявал достатъчно.
И аз съм рак,и знам ние раците колко сме чувствителни..
С душа на дете са повечето раци..те са затворени,не позволяват на никой да разбере,че те страдат,лесно се привързват..но сме и злопаметни :D
Докато водолеите са по живота..те не се задържат вкъщи почти никога,за тях живота и приятелите са на първо място.
Купон да има за тях. :)
Тука не съм съгласен.Аз също съм моторджия и мога да кажа че бившия приятел на авторката го разбирам.Само дай пари и мога да не се прибирам със седмици, но това не означава че не я е обичал много.В момента съм на 21, карам 22 и смея да твърдя че аз съм г/д на същия принцип - купон, дискотеки, алкохол да има ( само че съм везни).Просто на момчето му се живее и дивее и по този начин те пренебрегва, но не означава че не държи на тебе !!!Според мене още не осъзнава какво е станало и ще те потърси след време,а може и ти да го потърсиш след 2-3 седмици.Надали ще е станал безразличен за толкова малко време :)

GossipGirl89
02-14-2011, 09:20
Като кажете "Ама преди не беше така", "Ама в началото беше друго" и .т.н. Ами разбира се, че преди е било едно, а сега е друго и това е напълно нормално. Всяка връзка с течение на времето се развива в някаква насока и търпи промени - така е и с хората. Просто,авторке, вие сте още млади и може би не сте готови за по-сериозна връзка, още повече, че и сте живели заедно... Това са сериозни крачки и не всеки може да се справи с тях. Момчето може и много да те обича, но на тоя етап повече му се живее - излиза му се, купонясва му се и т.н. и явно още не е готов да се раздели с тези неща. Според мен има шанс да се съберете, но може би трябва да я карате малко по-полека и да правите взаимно компромиси

TheBeliever
02-14-2011, 09:31
Той и да осъзнае грешката си всичко ще се повтори ако ти не осъзнаеш своята. Да, неприятно е ти да си стоиш сама вкъщи докато той вилнее някъде с приятели. Но не е правилно да го караш да избира между теб и приятелите/хобито си. Има време - ще се наживее и ще кротне. Въпроса е дали ще успеете да постигнете компромис докато дойде това време.

И както се казва в една мисъл "Това, че не те обича както на теб ти се иска, не значи, че не те обича с цялото си сърце". Не измервай чувствата му към теб според това в колко часа се прибира вечер.

BlindedAngel - все едно описа моя приятел, като изключим моторите и дискотеките. Че и същата зодия :lol:

jghgh
02-14-2011, 09:36
Просто на момчето му се живее и дивее и по този начин те пренебрегва, но не означава че не държи на тебе !!!
рофл

Аз пък не мисля, че ако обичаш някого, ще го пренебрегваш.
Не и постоянно.

Да поставяш своя кеф, забавления и т.н.(да живееш егоистично) определено не се свързва с любовта. Поне това е моето виждане.
Няма как да стане любов ако всеки гледа 1во той да е добре и не се съобразява поне мъничко. Никой не е казал да са постоянно заедно, де..
Но златната среда е най-добре, някакви компромиси.
Да си последна дупка на кавала е кофти!


Иначе аз направо се чудя как сте издържали 3 години - рак и водолей. Пха. 8-)

tansiii
02-14-2011, 09:42
хахахха и аз тва се чудя ми сигорно сме се обичали за да сме толкова време знам ли и аз :Д

BlindedAngel
02-14-2011, 09:48
Просто на момчето му се живее и дивее и по този начин те пренебрегва, но не означава че не държи на тебе !!!
рофл

Аз пък не мисля, че ако обичаш някого, ще го пренебрегваш.
Не и постоянно.

Да поставяш своя кеф, забавления и т.н.(да живееш егоистично) определено не се свързва с любовта. Поне това е моето виждане.
Няма как да стане любов ако всеки гледа 1во той да е добре и не се съобразява поне мъничко. Никой не е казал да са постоянно заедно, де..
Но златната среда е най-добре, някакви компромиси.
Да си последна дупка на кавала е кофти!


Иначе аз направо се чудя как сте издържали 3 години - рак и водолей. Пха. 8-)
Що пък не ? Аз съм такъв човек че ако 2-3 дни прекарам с приятелката ще стана раздразнителен и нервен ако не се видя с аверите си.Предпочитам 2-3 вечери да се разбия някаде и на 3-4 ден да се видя с гаджето.Хем ще съм си прекарал страхотно, хем приятелката ще ми е залипсвала повече и ще й се радвам повече.

TheBeliever - Везните сме си такива по природа веселяци и добри хора 8-) Само да купонясваме ни дай.Аз лично като изляза някаде го правя така все едно го правя за последен път, запомнящо се 8-)

tansiii
02-14-2011, 15:04
Все едно слушам себе си. Само, че нашата връзка продължи близо 2г. Разделихме се преди 3 седмици. И аз го обичам страшно много и съм привързана към него, но аз взех това решение. Мога да си представя как се чувстваш. След раздялата чувате ли се?Той потарси ли те или ти него?

RoSKo0o0
02-14-2011, 15:11
Добре дошла в клуба на отхвърлените от безкрайните неблагодарници! Ти си здраво копеУеееее :lol: В моя клуб е най-забавно :-) :-)

MakeMeHappy
02-14-2011, 15:14
Танси,имай надежда,че ще ти звънне,а през това време гледай малко да се разсееш,спри да мислиш за момент за проблемите ии колкото и тежко да е помисли за бъдеще напред-без него,защото не се знае дали ще стане нещо в следващите дни,седмици... дано да ти звънне и всичко да се оправи.. стискам палци

tansiii
02-14-2011, 15:43
Много ви благодаря за подкрепата Ви....много тежак момент приживявам,а сега за капак и майка ми се разплака...мачно и било за него и нормално 1 год сме живели заедно....надявам се всичко да се оправи по най-добрия начин за мен : )

tansiii
02-14-2011, 15:45
Добре дошла в клуба на отхвърлените от безкрайните неблагодарници! Ти си здраво копеУеееее :lol: В моя клуб е най-забавно :-) :-) хахаххах пални неблагодарници които не оценят нищо :Д :-P :-)

NomNomNom
02-14-2011, 15:53
Не е много подходящо да пиша в подобни теми, но няма да кажа и нещо различно от останалите - откажи се от него, ти мила и всеотдайна, намери някого , който може да ти отвърне със същото . Не си малка, няма нищо лошо да си имаш другарче, с което да си живуркате . Стига то да поема същите отговорности както ти.

RoSKo0o0
02-14-2011, 15:54
Добре дошла в клуба на отхвърлените от безкрайните неблагодарници! Ти си здраво копеУеееее :lol: В моя клуб е най-забавно :-) :-) хахаххах пални неблагодарници които не оценят нищо :Д :-P :-)

да си го начукат уе :) ние сме най-здравуте копеУета Мацкааааааааааааааааааааа аааааааааааа :D

tansiii
02-14-2011, 20:50
времето ще покаже всичко.... : )

RoSKo0o0
02-14-2011, 23:59
времето ще покаже всичко.... : )

ще разбереш, че ти си времето....

valdesbg
02-15-2011, 07:26
Аааа ебаси филмите сте тука, честно.

Що не се върнете 5-6 годинки назад, поне историята ви да е адекватна на годините ви? Ебаси верно ли има хора на моята възраст с толкова детски акъл?

Явно има.

Авторке вземи да си изясниш сама за себе си нещата, щото си като патенце в калчища в момента. Стискаш зъбки и режеш едно по едно всичко, което не ти трябва. Пича недей го мисли.

ludata90
02-15-2011, 07:45
Все едно слушам себе си. Само, че нашата връзка продължи близо 2г. Разделихме се преди 3 седмици. И аз го обичам страшно много и съм привързана към него, но аз взех това решение. Мога да си представя как се чувстваш. След раздялата чувате ли се?Той потарси ли те или ти него?
Не, по никакъв начин.

tansiii
02-15-2011, 09:21
Все едно слушам себе си. Само, че нашата връзка продължи близо 2г. Разделихме се преди 3 седмици. И аз го обичам страшно много и съм привързана към него, но аз взех това решение. Мога да си представя как се чувстваш. След раздялата чувате ли се?Той потарси ли те или ти него?
Не, по никакъв начин. благодаря ви още един път..... :-)

pebals
02-15-2011, 09:24
3 годишна връзка се забравя много трудно,но щом е предпочитал мотора и приятелите си пред теб..... намери си хоби или начин по който не мислиш за него..успех занапред

tansiii
02-15-2011, 10:00
3 годишна връзка се забравя много трудно,но щом е предпочитал мотора и приятелите си пред теб..... намери си хоби или начин по който не мислиш за него..успех занапред Трудно е ,но времето лекува :)

w0sh
02-15-2011, 10:02
I weep for the future of mankind