PDA

View Full Version : сайтовете за печалба?



duhamel
02-14-2011, 08:06
здравейте, симпатяги :) въпросът ми е относно всички тези сайтове за изкарване на пари чрез клик върху рекламки, постоянството, печалбата... и т.н.... Искам да попитам дали някой се занимава с това и реално ли е неистина, дали има някой познат поне , който го прави или обратното... Щото ми се струва малко .. де да знам... не както трябва :Д ... благодаря... дано някой ме опровергае

dimitar_ak
02-14-2011, 08:33
Аз ползвам Google AdSense. Вече съм получавал няколко плащания и това със сигурност работи. PayPerClick системите са пълна измама.

Jus7DreamBoy
02-14-2011, 09:13
Аз ползвам Google AdSense. Вече съм получавал няколко плащания и това със сигурност работи. PayPerClick системите са пълна измама. ++ То оставаше и google AdSense да мамят :razz:

AreYouNoob
02-14-2011, 15:54
Аз ползвам Google AdSense. Вече съм получавал няколко плащания и това със сигурност работи. PayPerClick системите са пълна измама.

selenium
02-14-2011, 17:59
Ами зависи.

Ако имаш някакви познания, може да кандидатстваш за работа в freelancer сайтовете. Аз съм изкарвал така, не много, но задоволително.

Ако искаш "безплатен обяд" - пробвай от някой pay to click сайт. Честно казано си е голяма играчка и надали някога ще изкарваш повече от 2 долара месечно. Но пък не коства много време, докато преглеждаш форума и си готов. Единствения такъв сайт, от който лично аз съм изтеглил някакви пари, е neobux. Ако желаеш може да се регистрираш под мен чрез този линк (http://www.neobux.com/?rh=6C69676874666C617368).

Друг вариант е покера. Но както всяка хазартна игра - може и да загубиш.

MaGuSs
02-14-2011, 20:37
Ей тези не мамят ...

www.neo-bg.co.cc

vankata5555555
02-14-2011, 21:17
Тфа всичко е пълен шит.2$ месечно...ми като ви трябват пари идете на работа за 1 ден и изкарайте 20 кинта.

Jus7DreamBoy
02-14-2011, 21:48
Ей тези не мамят ...

www.neo-bg.co.cc
пич стига си рекламира сайта ...

JDeel
02-14-2011, 22:35
PPC сайтовете носят печалба, но на техните създатели. Както казва Ванката, $2 месечно са по-скоро смешни (2 банички + малка боза) :-D

Не че съм се занимавал лично с тях, но доколкото съм чел из нета дори да спечелиш някоя по-завидна сума от например $20 (една вечер в ресторант), веднага излиза "възможността" да закупиш някакви реферали... които впоследствие се оказват лоша инвестиция, защото повечето от тях се отказват и все едно си купил нищо :lol:

Нооо също така знам, че любопитството на човека е голямо (освен че е убило котката) и въпреки всичко ти би опитал да "си пробваш късмета" под предлога че нищо не губиш. Дръж ни в течение ако се жертваш :-D

ismoo16
08-06-2012, 17:13
Да, вече всички го правят. Вече всички тинейджъри си изкарват джобните от нета. Пиши на скайп paid_to_click за повече инфо ! Благодаря за вниманието. : )