PDA

View Full Version : Само приятели или нещо повече ... ?



yourss
02-14-2011, 13:48
Така ... аз съм на 13 (да знам че съм малка за любов , но не аз си избирам кой да харесвам .. ии моля ви нека не коментираме това) .. Таа , да премина към историята ми :
Значи с едно момче се познаваме от малки ... и сега сме в един клас .. приятели сме , не си споделяме или някви такива неща , но сме просто познати :) .. от скоро забелязах , че започва да се върти около мен , да се закача (всмис взима ми нещата , или понякога [рядко] като минава покрай мен все ме ръчка или нещо такова :D ) , веднъж дойде до мен ии ме прегърна (ама някво леко) и аз нищо не направих .. от време на време в часовете се поглеждаме , той си писа името му в/у тетрадките ми :D ии ме нарича с умалително име ... амм нз .. странно е ... майка ми вика,че според нея той се държи само като приятел (ее , то за майка ми вс момчета се държат с мен като с приятел , но тва е друг въпрос ;dd ) .. ии така ..
Въпроса ми е : според вас той харесва ли ме и как да постъпя ? той е срамежливв ии не знам .. дайте ми съвет ии моля без тъпи коментари :)
П.П-Съжалявам ако имам правописни грешки и се надявам да ми помогнете :)

Greennight
02-14-2011, 13:54
Еми много зависи,но според мен най-вероятно те харесва.

BaffaLsc
02-14-2011, 14:03
Предполагам, че да.. но ако и ти го харесваш и искаш нещо да се получи м/у вас, ще трябва да направиш първата крачка..

againstyou
02-14-2011, 14:05
Цеент тва нищо не значи.И аз преди бях ей така заблудена като тебе,че един от класа ме харесва,щото се закачаше.Напразните надежди не са препоръчителни. ;) Но пък никога не можем да бъдем сигурни - попитай го най-добре.

MakeMeHappy
02-14-2011, 14:08
Според мен питането не е особено добра идея-на това време момчетата ако ги питаш такова нещо(е,то зависи до момчето де) може да се получи много неудобно и неподходящо!Ами може и да има,ама може и да няма-всичко е fifty,fifty :) Просто гледай как се държи с теб,дали ти прави жестове,дали ти обръща внимание,въпреки че и това не е гаранция.. дано все пак разбереш в крайна сметка :)

Fiction7577
02-14-2011, 14:11
Не е задължително да те харесва. В моят клас повечето момичета са така - всички момчета които са им близки приятели така се отнасят с тях, прегръщат се, закачат се и т.н., но гаджетата им са съвсем различни хора.

Не искам да ти "развалям" надеждите, но по-добре до някъде да ти стане криво (ако ти) отколкото да си въобразяваш глупости. :?

xinfamous
02-14-2011, 14:24
аз съм на 13

познаваме се от малки


ааааааааахахахахахахаха

RaisedOnRock
02-14-2011, 17:54
А ти харeсвaш ли го?

w0sh
02-14-2011, 17:56
http://img573.imageshack.us/img573/313/sheputsyouinthefriendzo.jpg
Reposted

machoka
02-14-2011, 19:59
'пише ми името си в тетрадките ми' .. пууу, че сладко, ще ме прощавате за откровението.. :oops:

Kalliaa
02-14-2011, 20:30
Не е задължително да те харесва. В моят клас повечето момичета са така - всички момчета които са им близки приятели така се отнасят с тях, прегръщат се, закачат се и т.н., но гаджетата им са съвсем различни хора.

Не искам да ти "развалям" надеждите, но по-добре до някъде да ти стане криво (ако ти) отколкото да си въобразяваш глупости. :?
Точно :)

Tennnnn
02-14-2011, 20:46
Има нещо.
Типична детска история :) .

yourss
02-15-2011, 03:40
А ти харeсвaш ли го?

Мисля,че да ...

effikaa
02-15-2011, 07:49
Щом и ти го харесваш .. от време на време можеж и ти да си позволиш някоя закачка по негов адрес .. за да видиш каква ще е реакцията на момчето .. също добра идея е просто да си поговориш с него относно чувствата си .. и да разбереш и неговите намерения .. нищо не губиш .. Успех :smt023

yourss
02-17-2011, 11:49
Нямам все още смелост да говоря с него . Мисля да видя дали ще продължи да се закача , да ме прегръща и т.н ;) Наскоро пробвах метода на избягването ии недостъпността ... ии той обаче пак се налепи ;dd .. също така се опитах да разбера реакцията му ако се закачам с друг ... та започнах да си говоря с едно др момче ии да се закачаме , а той седеше и гл някво тъпоо ии след като с др момче приключихме разговора , той веднага дойде да ме закача 8-) 8-) .. в фб няма статус , който да не ми го е коментирал (е , не е нужно тва да значи нещо , но аз така правех на едно момче , което преди харесвах 8-) ) ии гледа все нещо да ме дразни :D .. нзз ...

dreamer98
02-17-2011, 13:09
И аз имам приятели(момчета), които постоянно ме прегръщат, говорят на малко име и ме закачат. но това е защото сме ЛУДИ и тва е положението. Но не знам как е положението при теб. Сори

FuckingFreak
02-17-2011, 13:45
Целият клас сме такива, повечето сме постоянно заедно почти през половината от денонощието и сме свикнали постоянно да се закачаме, прегръщаме момчетата (разбира се те различават приятелство от харесване) .. Скоро се разделяме и всеки отива в ново училище, втори шанс няма да имаме..

И все пак, закачай го и ти, но и оставяй нещо което той да открие сам.. Не се разкривай напълно, според мен (само според мен) е по-добре да има лека загадъчност, която да се разкрива всеки следващ път, отколкото веднъж и дотам да се изчерпаш..