PDA

View Full Version : Въпрос



WoshMC
02-14-2011, 15:26
Значи следната ситуация. Аз съм момче на 13. Харесвам едно момиче много, то наскоро скъса с гаджето си. Сигурен съм, че и тя ме харесва, но не знам дали да и предложа, защото не искам да съм само заместител. Говори се, че те отново щели да се събират, а бившото и гадже ми е доста добър приятел. Та въпроса ми е какво да правя. Наистина много я харесвам и искам да тръгнем, а същевременно се страхувам, че може да ми откаже или да ме ползва, колкото да си забрави бившия. Другото е, че както казах въпросното момче ми е доста добър приятел и не искам да му става кофти, че съм тръгнал с бившото му. Помагайте! :)

MakeMeHappy
02-14-2011, 15:28
Ами ако ти е добър приятел ще бъде доста кофти да постъпиш така с него.. докато до момичето-в крайна сметка откъде си сигурен,че те харесва,като доскоро е била обвързана?

w0sh
02-14-2011, 15:31
Машината на времето е попаднала в мен.

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 15:35
Абе хора,кв'и са тия предрасъдаци?
''Ама,ако това,ако онова.''
Те са скъсали,вече не са гаджета.
Приятелят ти няма да има право да те съди,защото са скъсали.
Така,че НЯМА да им развалиш връзката ,спокойно.

WoshMC
02-14-2011, 15:37
Ами, да добър приятел ми е, но в крайна сметка той в момента се колебае между две момичета. Момичето, което харесвам аз и една друга. Личи си, че ме харесва нали знаеш. На няколко пъти в скайп сме си казвали, че на другия ден ще се целуваме и такива, а и навън тя ми се тика така да го кажа. Просто аз много я харесвам също, но проблема тук, е че тя все още има чувство към моя приятел. Дали да не оставя нещата да видим какво ще стане или да действам скоро време. Може би трябва да дам малко време, защото те са на път да се съберат. От една страна се радвам, но от друга ми е страшно кофти, че няма да е с мен. При положение, че моя приятел е ходил едновременно с двете момичета и аз ги събрах на няколко пъти с тази, която харесвам аз... Просто мисля, че трябва да се развият по друг начин нещата...

SladkotoPoly
02-14-2011, 15:38
Ами ако ти е добър приятел ще бъде доста кофти да постъпиш така с него.. докато до момичето-в крайна сметка откъде си сигурен,че те харесва,като доскоро е била обвързана?

WoshMC
02-14-2011, 15:40
Всъщност Вампирката е права. Той почти не и обръща внимание когато ходят, а и толкова е направил... Той ме познава и съм сигурен, че няма да ми се сърди, защото на доста пъти съм му давал съвети какво да прави. Аз съм изпадал в подобна ситуация и не ми е било кофти, че бившата ми ходи с мой приятел. ще действам :D

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 15:42
Ходил е с 2 едновременно?
Той не я обича...
Действай ти.

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 15:45
Всъщност Вампирката е права. Той почти не и обръща внимание когато ходят, а и толкова е направил... Той ме познава и съм сигурен, че няма да ми се сърди, защото на доста пъти съм му давал съвети какво да прави. Аз съм изпадал в подобна ситуация и не ми е било кофти, че бившата ми ходи с мой приятел. ще действам :D
(=Радвам се,че стигна до този извод,че трябва да действаш:)
Защото момичето няма да дойде само при теб.
Действай без да се замисляш.
Те са скъсали,така че спокойно.
Той е бил с нея,да е действал на време.

Stan4o123
02-14-2011, 16:23
вампирке,виж сега какво...има едно нещо,което ти не би разбрала,просто защото нямаш пенис и то се нарича Mъжка солидарност,ако са приятели,тва момиче за автора е забранена стока,няма значение какво прави другия...трябва да мине доста време преди да има моралното право да действа.

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 16:33
вампирке,виж сега какво...има едно нещо,което ти не би разбрала,просто защото нямаш пенис и то се нарича Mъжка солидарност,ако са приятели,тва момиче за автора е забранена стока,няма значение какво прави другия...трябва да мине доста време преди да има моралното право да действа.
И ние момичетата да не сме ви собственост,случайно?
Повечето момчета като теб,ни приемат за собственост.
Пък и те са разделени.
Тц..тц..това чувство за собственост е много погрешно.

Stan4o123
02-14-2011, 16:37
за какво чувство на собственост говорим бе...говорим за приятелството,не за момичето,не е етично да тръгваш и да се занимаваш с бивш/а на приятел,поне не веднага,да мине време и тогава.

blackrose
02-14-2011, 16:37
1. дай и малко време не се хвърляй веднага да и предлагаш обвързване
2.ти познаваш приятеля си най добре сам прецени дали ще те разбере или не