PDA

View Full Version : Нещо, за което не мога да взема решение..



roach00
02-14-2011, 19:32
Не знам, дали точно тук ми е мястото, но ми трябва съвет.. Да, това е поредната напудрена история, която повечето от вас ще спрат да четат някъде тук - преди изобщо да е започнала или след малко - на първото изречение. Да, аз съм поредната объркана тийнейджърка с недостатъчно опит в живота и много въпроси..
Всичката глупост, с която ще ви занимая сега се случи преди не по-малко от година.. Запознах се с едно момче (Всичко така започва, нали?). Станахме приятели, но това не продължи дълго, защото след като го опознах започнах да го харесвам. Той разбра и се отдалечи от мен, но преди това беше казал, че може би ме харесва. Последваха спорове, лошо държание и много лоши чувства, но колкото и лошо да беше, той все се връщаше. Един ден просто чашата преля, пишехме си в скайп и аз просто не издържах и му казах да се махне от живота ми и да не се връща, след което го блокирах.. Послуша ме. Не бях го виждала дълго, може би 8 или 9 месеца, но не можах да издържа и го отблокирах, нямаше как инъче да го видя или да се чуя с него. Беше очуден и му пролича. Писахме си за кратко и това беше. На следващият ден го видях и направо избягах.. и аз не знам защо, просто тогава ми се стори най-логично. След това се чувствах ужасно глупаво, сякаш бях някакво дете от детската градина.. От тогава нищо.. Не искам да му пиша за да не се натрапвам, пък и ме е страх да не се породи някакъв спор.. или да не е в настроение и да си го изкара на мен.. Да чакам да ми пише той или аз да съм първа?

modjodjodjo
02-14-2011, 19:36
Ти трябва да си първа

VaMpiRKaTaaa
02-14-2011, 19:50
АЗ пък мисля,че щом не те е потърсил до сега,не проявява интерес към тебе.

Biiiitch
02-14-2011, 20:02
Само факта, че той се е отдалечил от теб, след като е разбрал че го харесваш, доказва че той не е момче, за което трябва да ти е кофти. Според мен, трябва да го забравиш, и да продължиш нататък.

BlindedAngel
02-15-2011, 05:31
Get a life...
И го остави намира - повече от ясно е ,че не иска нищо :)

LofYou
02-15-2011, 07:02
Според мен ти трябва да му пишеш, все пак ти си била тази която е избягала ...

GossipGirl89
02-15-2011, 07:03
След като не споделя чувствата ти какъв е смисъла да го търсиш? Така ще страдаш още повече. По-добре си го остави в графата "блокирани" и не се занимавай с него, поне докато не отшумят чувствата ти и не спре да ти се налага да бягаш всеки път като го видиш

valdesbg
02-15-2011, 07:09
Стой си на д-то и не се занимавай с детинщини. Чудиш се къде да се почешеш.

Не е ли очевадно как пича няма интерес към теб. Стига си го stalk-вала, а се заеми с нещо полезно за теб самата.

MakeMeHappy
02-15-2011, 08:02
Ако найстина си заинтересована от него и за него,просто му пиши.. :wink: