PDA

View Full Version : стромба



go71n
02-14-2011, 19:51
мисля да пиина един цикъл стромба, няколко мой приятели пиха и казаха, че има видими резултати сила и т.н, но аз съм 60кила ям като разпран и нищо не ми се лепи, вие какво ще ме посъветвате да я пия или не? има ли някви странични ефекти? вие пили ли сте? иии кво да правя общо взето мерси на тези който ще ми отговрят :)

DownloadVirus
02-14-2011, 19:57
Първо най-вероятно си някъде на 15 години евентуално щом имаш толкова силен метаболизъм.Ако искаш вземи,ама да знаеш,че трябва да си сериозен,смисъл почнеш ли няма спиране.

radeberger
02-14-2011, 20:31
Колко време опит имаш в залата?

Аз бих те посъветвал да не се тровиш с тези работи. Тоест, сега като ги пиеш ще си силен, но после като спреш пак си ставаш никой. И тези които са тренирали чисто ще са в много по-добра форма от теб (въпреки, че се получават по-бавно нещата).

go71n
02-14-2011, 20:34
Първо най-вероятно си някъде на 15 години евентуално щом имаш толкова силен метаболизъм.Ако искаш вземи,ама да знаеш,че трябва да си сериозен,смисъл почнеш ли няма спиране.

на 18 съм, и какво имаш под няма спиране? не искам да ставам химик просто не искам да съм 60кг ям като разпран, но не качвам, имам проблеми с бъбреците не ми дават да пия протеин щото щял да остане част от него в бъбреците и евентуално да направя бъбречна криза, а искам да кача някви килограми.. направо не знам .. дайте съвет ;д ;д

go71n
02-14-2011, 20:38
Колко време опит имаш в залата?

Аз бих те посъветвал да не се тровиш с тези работи. Тоест, сега като ги пиеш ще си силен, но после като спреш пак си ставаш никой. И тези които са тренирали чисто ще са в много по-добра форма от теб (въпреки, че се получават по-бавно нещата).

ами около половин година тренирах, после ми оперираха китката на ръката и спрях и ся мисля пак да се връщам, и не мисля веднага да почна със стромбата, но след около месец да пийна, че някак си ме влече за лятото да имам напомпани гърди раце и неква преса, че ся съм си тумбак 8-) 8-) иии ддз и аз искам да съм чист, но като не ми се лепи това което ям, тостери, сандвички, месо, мазно всичко от което се качват кг. ям, но не ми се лепи и това е ;x

redbul2
02-15-2011, 08:49
на 18 съм, и просто не искам да съм 60кг ям като разпран, но не качвам

Вземай,вземай.Ама после няма да вдигаш самолета :-D И като легнеш с гаджето,няма да можещ нищо да и направиш.Само ще я зяпаш и пощипваш :D Накрая ще те зареже.
60 килограма,но колко си висок?Зависи от ръста ти,дали си слаб или атлетичен.Само с храна не става.Фитнесът стимулира мускулите към растеж.А мускулите тежат повече и оттам килограмите литват нагоре. :)

go71n
02-15-2011, 10:44
на 18 съм, и просто не искам да съм 60кг ям като разпран, но не качвам

Вземай,вземай.Ама после няма да вдигаш самолета :-D И като легнеш с гаджето,няма да можещ нищо да и направиш.Само ще я зяпаш и пощипваш :D Накрая ще те зареже.
60 килограма,но колко си висок?Зависи от ръста ти,дали си слаб или атлетичен.Само с храна не става.Фитнесът стимулира мускулите към растеж.А мускулите тежат повече и оттам килограмите литват нагоре. :)

ами не съм и висок около 1.70 съм.. знам, че не ми трябва много а някви 5-10кг, но колкото и да ям не качвам.. де да знам ако някой знае как да кача само с ядене да ми направили един хранителен за режим примерно за 1 месец, ше го спазвам и след 1 месец ше кажа качил ли съм или не съм .. ;x

Everytime
02-15-2011, 10:47
махни тая стромба и си вземи един протеин/гейнер и креатин монохидрат (: можеш да добавиш и BCAA xD

go71n
02-15-2011, 10:50
махни тая стромба и си вземи един протеин/гейнер и креатин монохидрат (: можеш да добавиш и BCAA xD

проблема е, че лекари ми забраниха щото иам болни бъбреци и протейна оставал в бъбрека и имало вероятност да се получат усложнения нещо такова ми казаха ;s

Myrth
02-15-2011, 10:55
Ако не е добре да прекаляваш с месото и яйцата (протеина) при болни бъбреци, то за химия просто не трябва и да си помисляш. Ако наистина имаш проблем с бъбреците, просто рискуваш да се увредиш до края на живота си при прием на някои вещества. Не знам точно как стромбата се отразява на бъбреците, но рискът е много голям. Пък и каченото по този начин след спиране на химията си заминава, особено при кратки, единични цикли и при начинаещи.

Не тренираш и не ядеш достатъчно, затова не качваш. Сега може да ти се струва, че се тъпчеш, но или наистина не си свикнал да се храниш много, или се храниш добре, но от скоро време. Имай търпение.

Everytime
02-15-2011, 10:57
тва за пръв път го чувам,че от протеин можеш да си докараш усложнения на бъбреците (:
Да е Метанолон да .. ама пък от протеин ..

Myrth
02-15-2011, 11:02
Не ги увреждат, а ги натоварват в известна степен. При вече увредени бъбреци може да стане беля.

go71n
02-15-2011, 11:02
Ако не е добре да прекаляваш с месото и яйцата (протеина) при болни бъбреци, то за химия просто не трябва и да си помисляш. Ако наистина имаш проблем с бъбреците, просто рискуваш да се увредиш до края на живота си при прием на някои вещества. Не знам точно как стромбата се отразява на бъбреците, но рискът е много голям. Пък и каченото по този начин след спиране на химията си заминава, особено при кратки, единични цикли и при начинаещи.

Не тренираш и не ядеш достатъчно, затова не качваш. Сега може да ти се струва, че се тъпчеш, но или наистина не си свикнал да се храниш много, или се храниш добре, но от скоро време. Имай търпение.

мога да ям колкото си искам и каквото си искам с изключение на вътрешности на животни, там дробчета/сърца и т.н това ми е забранено, а протейн на прах ми е забранен защото течностите минават през бъбрека няма проблем организма да ми го усвои въпроса е,че ще остане някво количество в бъбрека и от там може да се получи проблем докато ги изчистя и аз като го пия 2-3 седмици или месец риска е доста голям.. а относно яденето, всички приятели ми казват, че съм най-малък пък ям най-много наистина супер много ям, но бързо ми го усвоява организма ии нищо не задържам ;x

Myrth
02-15-2011, 11:05
Бърз метаболизъм = бързо градене на мускул и бързо разграждане на мазнини. По начало мускулът се гради много бавно, каченото е основно гликоген, мазнини и вода. Така че бързият метаболизъм е нещо хубаво. Кажи колко много ядеш и от колко време ядеш така.

go71n
02-15-2011, 11:10
редактирах си поста не метаболизъм, а организъм..

еми не ям по някакъв график но да речем днес така ядох
към 7;10 банан, в училище 10 часа един тостер с пилешко месо домати краставици и кола, към 13 часа кола, сега се прибрах не съм гладен, но към 3 ще огладнея и ще ям някакви сандвичи пак хляб и месо ще има.. и вечерта към 19-20 часа пак ще ям нещо, но още не знам какво 8-) ям само мазни и тестени изделия не знам дали е правилно, но всички избягват да ги ядат за да не надебелеят, а аз само тях ям и пак не качвам килограми..

Myrth
02-15-2011, 11:13
Ядеш малко повече от брат ми, който е на 8 и е слабичък. Няма нищо чудно :)

go71n
02-15-2011, 11:15
Ядеш малко повече от брат ми, който е на 8 и е слабичък. Няма нищо чудно :)

:shock: :shock: :shock: :shock: е ти луд ли си ;х като съм сит как да се тъпча с храна?.. как, че ям малко... ;x

Myrth
02-15-2011, 11:24
Закуска1 – 4 яйца и пълнозърнест хляб
Закуска 2 – сандвичи с 150 г сирене/ 100 г кашкавал
Обяд – Месо/яйца, салата, хляб/картофи/ориз
Закуска 3 – сирене/кашкавал 100-200 г/ яйца
Вечеря месо/яйца/ сирена
Преди лягане – млечни изделия

Абсолютно примерно е това. Нищо общо с твоето хранене.

едит: апетитът идва с яденето. Ако не ти понася, сменяй спорта ;) Тяло се прави с много ядене и тренировки.

fatrat
02-15-2011, 11:44
определено не! Цикъл само с орален стероид, при това и първи...
сигурно блиц некв ще направиш и спирането щи е колд търки както се казва! Кажи поне каква е стромбата? Кажи и колко още пари имаш /можеш да отделиш да видим какво може да измислим! Включи и добавки за излизане!

FlipY
02-15-2011, 12:05
Преди се хранех 2-3 пъти дневно и все бях сит. Сега се храня по 5-6-7 пъти дневно и през 20-30 минути огладнявам ... както каза опитния човек над мен " С яденето идва апетита" . Виж какви неща прави Myrth и ще разбереш защо трябва да следваш съветите му.
Също така стромбата не е особено подходящ за качване.

vankata5555555
02-15-2011, 15:59
Тая стромба ще те исуши и ще се обезводниш =>трябва да пиеш повече вода,което незнам дали няма да ти натовари бъбреците.Стромба хубава няма да си намериш,поне да няма нещо друго а само да е слаба.Иначе минимум 300лв. и то от много твой човек.

fatrat
02-15-2011, 16:23
хахаххаха ! Ванка правил ли си некви цикли брат? Стромбата ща изсуши..
точно най-добрата стромба в момента е молдовска по 10мг таблетката и 60 6 блистера могат да се намерят за 60 кинта!

Everytime
02-15-2011, 16:34
отново към ванката

еми брат в грешка си...
за тия 300 лева ще си направи 3 цикъла с стромба (:

fatrat
02-15-2011, 16:37
малко по-малко излизат не точно 3 цикъла :)
Но като цяло както казах нищо не става , само парите си дава...

Naik1
02-15-2011, 20:06
махни тая стромба и си вземи един протеин/гейнер и креатин монохидрат (: можеш да добавиш и BCAA xD

Ей като почнете да пишете без да четете.. момчето каза, че има проблеми с бъбреците, какъв монохидрат му говориш?Глупости..
До автора: Не се лигави.. ако си 30 годишен и пак не качваш.. вземай.. ама пак не е за предпочитане.. по-добре прави тежки силови тренировки във фитнеса и вкарай протеини и въглехидрати главно от храната. Явно при теб нещата ще се развият по-бавно, но пък за сметка на това релефът ти ще върви добре ;)
И още нещо - не се опитвай да качваш кг от тостери и мазни храни ;))

DownloadVirus
02-15-2011, 20:21
махни тая стромба и си вземи един протеин/гейнер и креатин монохидрат (: можеш да добавиш и BCAA xD
[b]
Ей като почнете да пишете без да четете.. момчето каза, че има проблеми с бъбреците, какъв монохидрат му говориш?Глупости..
До автора: Не се лигави.. ако си 30 годишен

Земи и ти прочети..Не е на 30,а на 18 и по горе го спомена.

redbul2
02-16-2011, 07:24
Само здравите тренировки ще ти помогнат.А от подобреното кръвообращение,може да се оправят и бъбреците ти.

vankata5555555
02-16-2011, 14:30
Леле направо ще си изтрия регистрацията....Вие знаете ли кво е стромба бе ей...не сигурно не съм правил цикъл със нея...вземете си и за 10 лева ако искате и си мислете,че сте здрави щото сигурно тия 100 лева за нея ги събираш 1 година.Ако искаш да знаеш аз съм виждал стромба за МНОГО повече пари и беше 2.5мг. хапа.Сега кажи,че тя задържа и вода,щом не исушава те затова толкова ти се очертават мускулите от нея и всеки смотаняк я взима за лятото.

fatrat
02-16-2011, 14:38
Леле направо ще си изтрия регистрацията....Вие знаете ли кво е стромба бе ей...не сигурно не съм правил цикъл със нея...вземете си и за 10 лева ако искате и си мислете,че сте здрави щото сигурно тия 100 лева за нея ги събираш 1 година.Ако искаш да знаеш аз съм виждал стромба за МНОГО повече пари и беше 2.5мг. хапа.Сега кажи,че тя задържа и вода,щом не исушава те затова толкова ти се очертават мускулите от нея и всеки смотаняк я взима за лятото.
изтрии я ще направиш добре! 2.5 мг хапче, трябва да ям 4 хапчета за да изям 1 от истинската стромба. .. ако кажеш ,че е на бритиш драгън или лип тай скачам от покрива!

vankata5555555
02-16-2011, 14:48
Не,не е тяхна и кажи коя е истинската стромба,щото доколкото знам никъде не пише,че еди коя си е истинската стромба.Просто има куп подземни лабораторий които правят много добри продукти,но и са много скъпи.

fatrat
02-16-2011, 14:53
Най-добрата в момента от която всички са доволни е една молдовска в синя кутия с бяло малко по 10мг хапчето! едни малки квадратни! Истинска е има код който се вижда на УВ-лъчи! Другия начин е да си я внесеш от молдова директно!

airjordan
05-16-2012, 10:28
Здравейте. Аз съм на 18, тренирам от 2г и съм висок 186 и 87 кг. Искам да из4истя от корема, задника и бедрата, и да направя релеф със стромба. Може ли да ми кажете каква марка , как да я пия и НВД , ако може. :)

awerw
05-16-2012, 14:00
съжалявам пич, фатрат вече го няма :D а бтв като погледнах последните му 2 мнения са в моята тема :D

zyzzlord
05-12-2014, 19:15
един смислен коментар не прочетох всеки се прави на разбирач а всъщност никой нищо не знае

acer.dimitrov.3
12-16-2014, 18:33
Stromba - Stanazolol (http://fitnesapteka.com/%D0%BA%D0%B0%D1%82/%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0/stromba-winstrol-stanozolol/) е стероид, с който шега не бива! То заради такива мнения от форумите си отидоха бая народ вече. Човек трябва да умее да филтрира информацията и да не се доверява. Още повече за толкова специфични неща като анаболни стероиди (http://fitnesapteka.com/) . Освен фармацевт, доктор или друго медицинско лице не мисля че може даде компетентно мнение. Мани ги тези псевдо-иструктори в залите дето са чели две статии в нета и си мислят, че всичко знаят.

AngelBelchev
12-16-2014, 19:18
ужас направо

Rakshy
12-16-2014, 20:53
Ей, добре че ги вадите тия теми да се посмея малко :D

AngelBelchev
12-17-2014, 13:20
Много се кефя като видя тема за стероиди и всичката тази неинформираност и заучени глупости, които се изсипват. Който не разбира, поне да не пише съвети тип "написах стромба в гугъл и копи-пейстнах във форума което намерих най-бързо."
Освен това каква е тази единствена истинска молдовска стромба :) That was so rich...

Най-читавите марки на стероидния БГ пазар са Alpha Pharma и Pharm-Tec. След тях се нареждат Estopharma, Lipthai, Novepharm, Omega Meds. И преди някой разбирач да добави и Vermodje към списъка - в БГ вермоджето е далеч от истината. British Dragon трудно се намира. Bayer почнаха да го фалшифицират много от няколко години. Истински бритиш драгън всъщност няма изобщо в БГ.

На Балканфарма се намира истинска химия из "аптеките за спортисти" или изкарани под масата от завода. Толкоз...

Fisherman
12-17-2014, 19:40
ебавката с хормони в ранна възраст увеличава шанса за съсирване на кръвта,заради естрогена и развитие на остеопороза на дърти години

и тва е малка част

Rakshy
12-17-2014, 20:45
Natural selection, brah.

AngelBelchev
12-19-2014, 06:31
ебавката с хормони в ранна възраст увеличава шанса за съсирване на кръвта,заради естрогена и развитие на остеопороза на дърти години

и тва е малка част

Спор няма за рисковете, но 2 литра кока-кола седмично за мен е по-вредна от 2 кубика тестостерон на шприц седмично. Тоя токсичен микс от фосфорна киселина (влияе много лошо на калция в костите), прости захари и оцветители... повечето хора си нямат и идея какво точно пият.

Cooper1
09-01-2015, 09:20
Спор няма за рисковете, но 2 литра кока-кола седмично за мен е по-вредна от 2 кубика тестостерон на шприц седмично. Тоя токсичен микс от фосфорна киселина (влияе много лошо на калция в костите), прости захари и оцветители... повечето хора си нямат и идея какво точно пият.

Колегата е прав може да видите много клипове в ютуб на тема coca cola side effects и ще останете потресени гарантирам.Порпицип тематиката анаболни стероиди (http://anabol.bg/) е нож с две устриета ако се използват разумно и в граници странични ефекти няма да се появят но има някой "батки" така да ги нарека, които сутрин вместо кафе се расънват с стромба (http://anabol.bg/препарати/стромба-станозолол) и анавар (http://anabol.bg/препарати/анавар-оксандролон) пият ги като витамин ц тогава вече нормално тези фармацевтични продукти да си изразят страничните ефекти особенно ако се приемат и на гладно и в големи дози.Анаболните стероиди неса лошо нещо,все пак днешната фармакология е много напреднала и страничните ефекти са сразени до минимум.Но разбирасе когато си има някаква граница на употреба.

Iwannikolow
04-04-2018, 14:24
хахаха пиове, отгоре на тая тема ми пише тийнеджър с родител алкохолик нз що! Тойнпроблем, оправете си заглавията моля, че се бъркам какво гледам! Така:

И аз мисля да пиина един цикъл стромба,пил съм преди, нямам странични ефекти. Проблема ми обаче е следния, не мога да сваля 6 кила. Имам среща на 72 кила след 45 дни. Не искам да губя и сила. Културягите от www.geporiginal.com ми казаха да пробвам това http://geporiginal.com/p/steroiden-cikal-silov-triboi/, че стромба не помага със силата. Какво ще кажете? Има ли разбирачи хаха

ПС: Не съм трибоец някой да не се обърка хаха

Грозния
04-04-2018, 17:57
ПС: Не съм трибоец някой да не се обърка хахаСпокойно, не сме се объркали - ти си най-обикновен рекламен трол.
Чак два пъти си постнал линка към твоя сайт :? .

ةتشضل انزفث
04-29-2018, 22:47
със стромба или без няма никакво значение.
резултата е един и същ....

prosto_chovek
04-30-2018, 19:30
Спрете да си еб*те майката на здравето, понеже сте решили, че някоя мадама много ще ви хареса, понеже сте станали стромбаджии/друго-анаболаджии, щото сте чули, че за 1-2 месеца ще станете бат ви Арни, като пиете хапче. Наистина не ви знам какво искате и очаквате да постигнете с тия мизерии, взимани самосиндикално. Единственият адекватен начин да се взимат стероиди е под зоркия и стриктен поглед на лекар, ако сте професионални културисти, а лекарят трябва да е на всичкото отгоре запознат с всичко и да ви следи своевременно на взимането. Това да бухате стромби, метани, анаполони и какво ли не още, закупени от съмнителни сайтове, че и от каквито и да е, дето не разбирате грам нито от физиология, нито от някакво друго, дори елементарно-медицинско и физическо-културно нещо, е мега простотия, която ще ви се отрази след не чак толкова много време негативно. Като ще блъскате стромба, знаете ли как се взима и какви негативи може да има? Или черните ви дробове са за един ден? Разберете, че хубаво и нацепено тяло се прави с усърдни тренировки, правилно хранене, достатъчно сън и воля, спрете да се тровите. Че след време някоя ще ви хареса заради бицарата и след това с нея ще я задоволявате, че другата работа ще е в почивка от зобта. Имам познат, дето замалко не се спомина от подобни простотии. Вземете се в ръце и, или тренирайте като хората, за здраве, а резултатите така ще дойдат, или направо си шприцовайте синтол навсякъде и ще сте надути, колкото си искате, може и на мемета да станете.

ةتشضل انزفث
04-30-2018, 22:35
Спрете да си еб*те майката на здравето, понеже сте решили, че някоя мадама много ще ви хареса, понеже сте станали стромбаджии/друго-анаболаджии, щото сте чули, че за 1-2 месеца ще станете бат ви Арни, като пиете хапче. Наистина не ви знам какво искате и очаквате да постигнете с тия мизерии, взимани самосиндикално. Единственият адекватен начин да се взимат стероиди е под зоркия и стриктен поглед на лекар, ако сте професионални културисти, а лекарят трябва да е на всичкото отгоре запознат с всичко и да ви следи своевременно на взимането. Това да бухате стромби, метани, анаполони и какво ли не още, закупени от съмнителни сайтове, че и от каквито и да е, дето не разбирате грам нито от физиология, нито от някакво друго, дори елементарно-медицинско и физическо-културно нещо, е мега простотия, която ще ви се отрази след не чак толкова много време негативно. Като ще блъскате стромба, знаете ли как се взима и какви негативи може да има? Или черните ви дробове са за един ден? Разберете, че хубаво и нацепено тяло се прави с усърдни тренировки, правилно хранене, достатъчно сън и воля, спрете да се тровите. Че след време някоя ще ви хареса заради бицарата и след това с нея ще я задоволявате, че другата работа ще е в почивка от зобта. Имам познат, дето замалко не се спомина от подобни простотии. Вземете се в ръце и, или тренирайте като хората, за здраве, а резултатите така ще дойдат, или направо си шприцовайте синтол навсякъде и ще сте надути, колкото си искате, може и на мемета да станете.

и аз това им казвам, но доста спортисти зобят преди състезания обаче.

prosto_chovek
05-01-2018, 09:18
и аз това им казвам, но доста (професионални) спортисти зобят преди състезания (под надзора на квалифицирано медицинско лице) обаче.

а не сульо и пульо, дето хабер си няма, ама иска да е много як без много усилия. Професионалните спортисти са станали атлетични и яки с усилия, много пот и много тренировки, а в случая стромба взимат по точно определен цикъл, съставен от квалифицирано лице наред с определена диета и определени съпътстващи медикаменти също по предписание от квалифициран човек, за да намалят вредите от това взимане, с цел изчистване, за да влязат в някаква категория или прочее, макар че не знам федерацията по кой спорт, изключая културизма, толерира каквито и да било форми на станозолол. Може и да има, ма на повечето места се води допинг, в шаха не знам как е. Те някои културисти и манекенки и фурантрил пият преди състезание, в резултат на което, естествено, след една седмица предозиране с медикамент за подути крака на възрастни хора, са парцали, ама няма проблеми, нали искаме да сме много яки и да се правим на професионалисти. Ама пак, това са хора с години стаж в залата примерно, с това си изкарват хляба и са преценили, че може умерено да рискуват здравето си, под лекарски контрол, защото от това си изкарват парите. А не бай хой, дето е видял на видеата по планета как някакъв типец със съмнителна сексуална ориентация върти гибек около Малина, а тя много му се кефи и го бара за бицарата и решава, че и той иска да е като тоя типец, отваря интернет, пише "asteroidi za golema masa", влиза по някакви сайтове, дето пишат е такива като него същите, решава, че го е страх от игли и затова почва да пие стромби, метани, анавари и прочее, или пък решава, че не го е страх от игли и почва да се шприцова по три пъти на ден с пропионатче примерно, буха дюнери в голямото междучасие, ходи блъска мега неправилно и самосиндикално в кварталната зала и после като излезе, си мисли, че вече е най - големия супермен. Естествено блъска и всевъзможни добавки, дето е чел по "foronite", че са много яки, примерно креатинче, бустърчета, гейнърчета и сокче с л-карнитин, както и туба кола преди тренировка, че има кофеин, то било хубаво преди да се "blaska". И после минава някакво време, нашият вече е направил 1-3-4 цикъла с нещо или с различни неща, за колкото са му стигнали кинтите, направил е менделеевата таблица в себе си от неща, дето са евентуално несъвместими, яко си е натоварил сърцето, скапал си е нервната система, черният му дроб на под 30 е като на 70 годишен абонат на кварталната кръчма, дето ракията е 7 лева шишето, евентуално си е увредил и бъбреците, но за сметка на това е получил и женски цици (не казвам, че всички тия екстри са от стромбата, но казвам, че това е реален сценарий, когато се правят е такива неща) и акне като на осмокласничка пред цикъл. И започва да се лекува. И започва да дава яко кинти за терапии, лекарства, изследвания, доктори. Естествено не тренира вече, естествено яката бицара спира да бъде вече яка. И нашият на 30 години е една марда, дето пие повече хапове от баба си сабале. Ма е имал яката (спорно) бицара някакво време. Защото масово е такива пикочи, дето ги тресе някакъв мега якият комплекс, си преебават здравето по такъв или по - малко такъв начин, лошото е, че може и повече, примерно един познат както от анаполон замалко да се спомине. Нямат здравна култура, нямат никаква култура, не знаят това, дето пият, освен, че прави мускули, какво още прави, бухат там да има и те така. То здравето си е тяхно, да си го правят каквото си искат, ама вземете се спрете да рекламирате по тийнейджърски форуми такива препарати, защото някой е такъв ще ви се върже на акъла, ще се прецака и евентуално, ако изобщо разберете за него, може и да ви стане тъпо ли, знам ли.

victormarketing
10-18-2019, 05:21
Стромба (https://anabolic.bg/stromba-stanozolol-.html) (Станозолол (https://anabolic.bg/stromba-stanozolol-.html)) е анаболен стероид, получен от дихидротестостерон (DHT), наличен в орална и инжекционна форма. Той е универсален анаболен стероид, който е подходящ и за фазата на насищане (покачване на мускулната маса) и фазата на дефиниране (релеф). Въпреки това, повечето бодибилдъри и професионални спортисти са склонни да използват инжекционния станозолол в определения период, което изисква повишаване на твърдата мускулна маса без прекомерно задържане на вода, което обикновено води до мека мускулна мускулатура.




Това е цитат от сайта на Anabolic.bg (https://anabolic.bg/). ясно е че се говори за бодибилдъри. Професионалисти. Това не е нещо, което ядеш като витамини "Марсианци", хора. Моля ви.