PDA

View Full Version : Малко помощ



unstopable007
02-14-2011, 20:59
Привет!
Обръщам се към напредналите в областта на фитнеса с молба, някой да ми каже какви упражнения трябва да правя, за да премахна малко мазнини, които по традиция натрупваме през зимата. Ходя на тренировки 3 пъти седмично, а отделно вкъщи правя лицеви опори, коремни преси и други упражнения с гири 3-4 дни в седмицата (ако има някакво значение). Знам, че за да се получи работата трябва да спазвам хранителен режим. Нямам определено меню, просто избягвам тестени храни, сладкиши и пържено. Предлагайте всякакви изпитани методи за топене на мазнини.
П.П. нужно ми е да сваля не повече от 6-7 кг.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!! :)

fatrat
02-15-2011, 11:54
и ква е тая традиция? Аз що не качвам зимата???

ibojilow
02-15-2011, 15:59
Фитнес - Кардио.

Само това ще ти помогне нищо друго.

fatrat
02-15-2011, 16:21
Фитнес - Кардио.

Само това ще ти помогне нищо друго.
мхм иначе може да яде когато си иска и да маха въглехидрати :?

ibojilow
02-15-2011, 16:46
Бате диета не мога да му дам, да ходи на диетолог??

Да не яде мазни неща и общо взето junk food ( Чипсове, бургери, дюнери, мекици, пици, шоколади и сладки изделия )

Ако иска да седи по цял ден на моркови..

Ето тука си намери диета -- > http://www.bb-team.org/hranene/hranitelni-rezhimi

fatrat
02-15-2011, 16:48
http://www.bb-team.org/articles/904_otslabvane-s-visoko-beltachna-dieta-vbd
това е диетата! Няа какво да търси! и междо другото шоколада го махни от джънк фуда,щото има доста големи крашове по време на диета и може да изпаднеш в криза! 1 блокче шоколад в определен ден може!

unstopable007
02-16-2011, 12:09
и ква е тая традиция? Аз що не качвам зимата???

Ами нали знаеш как е през зимата, студено е и движенията са по-ограничени, за сметка на стоянето вкъщи. При мен и при всички хора, които съм питал си е традиция. Зимата се качва малко, а на пролет се сваля. М-у другото преди много врме някъде бях чел, че това до известна степен се дължи на някаква реакция на човешкото тяло през зимата да трупа подкожни мазнини, един вид като изолация и енергиен запас. До колко е вярно не знам, но звучи правдоподобно. \:D/
П.П. благодаря за съветите! :)

Myrth
02-16-2011, 12:29
Може и да има някаква такава заложба да се качва повече зимата, но малко не ми се вярва. За мен абсолютно не се отнася. Качвам, когато имам време и желание да ям като хората. Лятото рядко се занимавам с това, защото ми е прекалено горещо за да съм толкова стриктен, пък и режимът ми през лятото е доста хаотичен и не ми се занимава. Докато през студените сезони, особено когато съм на лекции, ежедневието става малко по-еднообразно и така ми е по-лесно да знам кога и колко мога да се храня, по-подредено ми е.

Не казвам да не качвате лятото, просто ми се вижда много неудобен момент.

DownloadVirus
02-16-2011, 12:33
Аз пък свалям зимата,качвам лятото?Това се дължи на хранителният режим,който през лятото включва доста дюнери вафли и всевъзможни глупости..

По темата: 3-4 пъти в седмицата тичай и ограничи мазнини/въглехидрати и вкарай главно протеина.Иначе в зависимост от възрастта,но но принцип тука повечето дето питат са около 14-18,така,че може просто да спреш junk foods и това да е цялата работа,просто по принцип резултата трябва да е по-бавен.

unstopable007
02-16-2011, 14:37
Аз пък свалям зимата,качвам лятото?Това се дължи на хранителният режим,който през лятото включва доста дюнери вафли и всевъзможни глупости..

По темата: 3-4 пъти в седмицата тичай и ограничи мазнини/въглехидрати и вкарай главно протеина.Иначе в зависимост от възрастта,но но принцип тука повечето дето питат са около 14-18,така,че може просто да спреш junk foods и това да е цялата работа,просто по принцип резултата трябва да е по-бавен.


Амии да на 14 съм :D .

DownloadVirus
02-16-2011, 15:45
Спри junkfoods и яж кото ти правят..На 14 години щом не мислиш да правиш релеф просто спри да ядеш боклуци и яж квото ти правят вкъщи (с малко критика)