PDA

View Full Version : Една по-различна история за 14ти .



NomNomNom
02-15-2011, 05:37
Дано не ме баннат заради нея, дано е о'кей раздела.

По случай 14ти отивам у приятеля ми на гости с преспиване. Заедно сме от повече от година. Ходила съм много пъти, но този беше специален.
Вечерта мина обичайно. Хапнахме сами, после хапнахме и с техните. По време на вечеря аз казах, че вчера не съм присъствала в училище, защото съм била твърде изморена и те почнаха да му опяват за някакви негови отсъствия ( а той почти няма , и сме отличници , и учим ). Но много сериозно го предупредиха, че не трябва да пропуска часове. Майка му е особено консервативна , в доста отношения.
Отидохме в неговата стая . Стоях му на компа . Говорих си с единственият му приятел ( тримата си говорим всеки ден, той в училище стои зад нас , но все пак :D ).
По някое време след като му се разсърдих и отсърдих си легнахме и двамата и му наредих да ме целува. После му нареждах и разни други неща. Правихме хубав 10-15 минутен секс , повече принципно не издържам ( рандом причини) . А бях небивало активна този път, чак похвално . После се заприказваме за неговата подтиснатост и напредъка му от псевдотерапията, която се опитвам да провеждам.
Понеже му обясних как ще взема дрехи от съквартирантките ми , за да следя приятеля му и след това да го чакам пред тях всеки ден ( за да реши че съм побъркана, искам да видя как ще реагира) , а той ми каза, че това е съвсем предвидима реакция от моя страна, и го бил чел някъде си ( тролваше ме = бъзикаше ме много здраво, знаех , че е така, но все пак "се тролнах" ) . Това беше много лошо. Силата ми е в това да направя нещо, после да направя друго и повечето хора се стресират. След като ми го каза, изчаках 3 минути и о сграбих за косата ( не е много дълга, но мое да се хваща) . Скубах го бая, той ми обясняваше че го е страх, питаше дали ще го убия и т.н. Имахме много забавна дискусийка. Нощта се разви абсолютно подобаващо.
Обаче, заспахме към 3 . А трябваше да станем в 6 , за да не прави детето отсъствия.
И по някое време - гениалната идея.
- Слънце , нашите няма да влязат в стаята , сигурен съм. Просто ще ги изчакаме да се изнижат и всичко ще е о'кей.
Но , на сутринта.
- Сешоара е тук. А майка ми като се изкъпе ще го иска.
Жената вече беше станала и шаваше из апартамента. Влезе да се къпе. Моят умник все сешоара. отиде до вратата на стаята му и почна да се "снебива" . Походното легло, на което той трябваше да спи беше плътно до вратата и трябваше да се подмести. Но скърцаше изключително много. При което отново гениална идея - слънце, ще го оставя на походното, тя като влезе - ще го види. И твоята идея е чудесна.
А моята идея - беше да се набутаме под леглото и да метнем няколко одеала за да не се виждаме. ( обувките, якета- всичко в стаята, но скрито).
И, изпълнихме плана . Но, аз имам един лош навик да спя гола. Ако ще 3 одеала да си сложа от студ, няма да се облека. И той покрай мен не се облича.
Набутахме се под леглото като пълни ретарди . А винаги сме претендирали, че сме големи и зрели хора.
Стояхме около 20 минутки, слушайки и анализирайки пведението на майка му в другата част на жилището. Появи се и мъжки глас - на баща му.
Тъкмо бяхме спокойни, че ще се изнесат без много да му мислят, но ...

Вратата се изкърца. Не успя да се отвори, защото походното легло изцяло я бе затиснало. Но дееца беше много упорит, бутна силно и подмести всичко кат' бат' Бойко скала .
- Коте , ама тях ги няма.
Казах си - леле, добре , че .
Но .. Тя влезе , дойде до леглото. Търсеше нещо . Не беше сешоара .
И направи нещо фрапиращо . Вдигна завивката, с която се бяхме маскирали . Тя беше поставена на леглото и покриваше цялата дупка долу. А баща му беше на врата , т.е. - виждаше чисто голия задник на моя кретенчо. При което майка му нещо се въртеше над леглото и възкликна - "а , ето ги двете" , и двама се изнизаха, затвориха вратата , и почнаха да се хилят. Чисто голи, под леглото, криещи се.
Не мръднахме . Останахме на място . По някое време се отвори външната врата и някой излезе. Предположихме , че баща му е останал . Тихо се измъкнахме, аз застанах до врата . При което - някоя отваря. Изтръпнах, защото не се бях облякла. Оказа се котката му. Влезе , излезе, пак влезе, хванах я , почна да издава звуци, опитах се да й запуша устата - безуспешно. Пуснах я - скри се под походното легло, след това избяга и за творих вратата.
Кретенчо реши да излезе да спаси положението, облече се и замина при баща му .
Уви - него го нямаше, явно беше излязъл с майка му .
Та, това се разигра преди 10 минутки точно.
Мога да допълвам още забавни подробности по някое време, като осъзная нещата.
А, да , кретенчо е целия в драскотини, на гърба има две кървави дупки като от вампир ( предполагам, не съм виждала :D ) .
И майка му май не знаеше, че правим секс.
Ако някой се опита да ме намеси - аз съм била на училище, нямам нищо общо с голият задник на кретенчето, което беше единственото, което се виждаше.

Надявам се вие да сте прекарали по-добре :D

teodorkaa
02-15-2011, 07:10
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: и аз прекарах добре ама не като тебе

TheManTheLegend
02-15-2011, 07:12
Май ви хлопа дъската :shock:

NomNomNom
02-15-2011, 07:49
Май ви хлопа дъската :shock:
Безсънието дълго време не прощава на никого.

Как може, вместо да предупредим, че сме в стаята, ние , идиотите се натикахме под леглото, защото е по-яко :razz:

Cucko0
02-15-2011, 07:55
:razz: :razz:

TheManTheLegend
02-15-2011, 07:56
Май ви хлопа дъската :shock:
Безсънието дълго време не прощава на никого.

Как може, вместо да предупредим, че сме в стаята, ние , идиотите се натикахме под леглото, защото е по-яко :razz:все пак

Май ви хлопа дъската :shock:

Sirius
02-15-2011, 09:45
Квооооо?!?!
http://www.drug3k.com/img2/zyprexa_12217_4_(big)_.jpg

RoSKo0o0
02-15-2011, 10:07
Амин!

MarkKnight
02-15-2011, 10:14
хипер много ти е лошо :( почти нищо не разбрах,освен последните 5-6 реда,некви походни легла,сешоари

http://www.marvistore.com/images/Valerian%20SE.jpg

NomNomNom
02-15-2011, 10:25
Човек иска да ви разсмее, вие се "садвате" .
По-добре да бях питала дали съм бременна :razz:

TooRareToDie
02-15-2011, 10:41
:shock: Спя по 3 часа на денонощие от близо месец и половина, и все пак не съм се “препържил“ толкова :shock:

asp1r1n94
02-15-2011, 11:20
// :? :? Ненормална работа...

RageAgainstTheMachine
02-15-2011, 11:25
Не схванах смисъла на фалшивата тема и как не те домързя да напишеш всичко това...

Krasencety
02-15-2011, 11:40
за другите не знам, но аз се забавлявах :D :razz:

Slawi92
02-15-2011, 12:59
Господи ...... Майчице мила света дева мария .... какви хора има на този свят

thefreak
02-15-2011, 13:16
Деца...

Sirius
02-15-2011, 14:11
Човек иска да ви разсмее, вие се "садвате" .


Не просто никак не ти се получава писането и по неясно нещо не съм чел. И се намираме в България кви са тея думи през ред?!: тролваше ме, се тролнах, снебива, ретарди,садвате.

MakeMeLaugh
02-15-2011, 15:53
И ние кво?
Някаква ежедневна нормална историйка.

Наричаш приятеля си ''кретен'', ехааа.