PDA

View Full Version : да питам..



slicky
02-15-2011, 08:52
Лятото е далеко,но се замислих за 1 нещо.Възможно ли е сутрин да ходя на фитнес,а следобеда на лосотове и да правя лицеви(нямам успоредка,ако някой знае как мога да я заменя...) и да постигна покачване на маса? Зачудих се,защото не знам дали мускулите ще имат достатъчна почивка и аз да се бъхтя напразно[/img]

ZipFail
02-15-2011, 09:33
По-добре само 1 тренировка дневно ;)

Everytime
02-15-2011, 10:45
Ходи си на фитнес и не се занимавай (:

ibojilow
02-15-2011, 16:02
Не слушай "Everytime"

Ако можеш да си направиш програма и да си ги редуваш най-добре, но не е хубаво всеки ден да тренираш както каза "Zipfail" за да може мускула да почива и расте.

asp1r1n94
02-15-2011, 17:03
Лятото като ходих по лостове редувах 1 ден бицепс и гърди 2 ден трицепс и гръб и винаги бях изморен просто трябва и ден за почивка

Everytime
02-15-2011, 17:03
ibojilow,не е нужно да копираш чуждите мнения.

slicky
02-15-2011, 17:28
Просто се чудя дали ще има добри резултати.Не мисля да правя някакъв рекорден брой и ако реша да правя как да ги комбинирам-това,което съм правил във фитнеса да го правя и следобяда или не?

Chacho
02-16-2011, 00:15
Няма нужда да се изсилваш, особено с целта, която си си поставил. Ти ако си достатъчно постоянен, че дори веднъж дневно да ходиш, ще ти е напълно достатъчно. Отначало човек си мисли, как ще тренира 8 дена в седмицата, но после повечето им умира ентусиазма. По-добре бавно, но сигурно.

redbul2
02-16-2011, 07:29
Просто се чудя дали ще има добри резултати.

Няма да има добри резултати.Щом целта е качване на маса,а не чистене.И това,че имаш още много сила след залата,означава че в нея не си направил почти нищо.Тренировката не е била сериозна и интензивна.

NqmamName
02-16-2011, 08:07
в по-хубавите зали вече има и лостове. Аз бих те посъветвал да отидеш на фитнес 2-3 пъти и да разпиташ инструктора за програма,кога да правиш упражнения на лостовете,кога на фитнес уредите и т.н. Пък и ако има някой напреднал в залата няма нищо срамно да го попиташ за съвет,все пак никой не се е родил научен :)

DownloadVirus
02-16-2011, 12:42
Моето мнение е,че ще претовариш мускулите и въобще няма да си довобен от резултата щом искаш да качваш..

ibojilow
02-19-2011, 17:37
Моето мнение е,че ще претовариш мускулите и въобще няма да си довобен от резултата щом искаш да качваш..
Моето мнение е, че не си много наясно..

Мускула расте докато почива, знам, че мускулите растат докато спим..
Ако си направи подходяща програма няма да пренатовари нищо..

DownloadVirus
02-19-2011, 17:47
Моето мнение е,че ще претовариш мускулите и въобще няма да си довобен от резултата щом искаш да качваш..
Моето мнение е, че не си много наясно..

Мускула расте докато почива, знам, че мускулите растат докато спим..
Ако си направи подходяща програма няма да пренатовари нищо..

Ако тренира сутрин 2 часа на фитнес и 1 час на лостовете какво ще направи?Освен ако тренировките му не струват.По принцип като ходи на фитнеса не е нормално същият ден да има сили за втора тренировка,това означава,че тренировката му в залата не е била толкова тежка колкото е трябвало да е.

fatrat
02-19-2011, 17:48
двуразови тренировки от непрофесионалист??? Не мерси!

DownloadVirus
02-19-2011, 17:52
Освен ако не е неща като Арнолд и да може да тренира 2 часа и половина сутрин и 2 часа и половина вечер и да прилича на мамут културист.

malkolud1
02-19-2011, 19:50
ХаХа тука явно сте само разбирачи... downloadвирус... само той дето улучи нещата.. а тоя ибожилов просто ;x без коментар много е зле момчето : ) дано се оправи... та.. с 2 тренировки дневно ти гарантирам че ще претренираш : ) и знаеш ли какъв е ефекта от претренирането? не че няма да растеж ами и на зад ще вървиш... 7 дни ти е седмицата къв е тоя зор за 2 тренировки на ден незнам.. понеделник фитнес вторник лостове сряда почивка четвъртак фитнес петък лост.. почивка и така а дрънкат ли ти още че нема да имаш проблеми от 2 тренировки на ден хич не ги слушай ; )

lixofana
02-26-2011, 09:51
Трябва внимателно да се подбере и режимът на хранене. Вашето тяло се нуждае от протеини, и то много. Те са градивен елемент на мускулите, поради което приемът на високопротеинова храна е изключително важен за всеки, който иска да увеличи мускулите си и да повиши теглото си. Ако не приемате достатъчно протеини всеки ден, мускулната маса няма да се увеличи.

fatrat
02-26-2011, 09:54
Трябва внимателно да се подбере и режимът на хранене. Вашето тяло се нуждае от протеини, и то много. Те са градивен елемент на мускулите, поради което приемът на високопротеинова храна е изключително важен за всеки, който иска да увеличи мускулите си и да повиши теглото си. Ако не приемате достатъчно протеини всеки ден, мускулната маса няма да се увеличи.
стига бе?!?!? Не думай не знаех! Спри да пишееш само заучени фрази насам натам ок?