PDA

View Full Version : контузия при секс - 'счупен'?



pitan4icata
02-15-2011, 10:11
Държа да отбележа, че темата не поредната детска шега!

Та преди 2 дена по време на секс, докато бях отгоре, несъзнателно как се дадох леко назад( противоположно на посоката на която е насочен пениса му попринцип) докато приятеля ми беше в мен и за секунди него много го заболя, той описва болката като изщракване, много остра на момента.. .спряхме се, на него Не му спадна и продължихме настрани по внимателно..сварши си всичко уж наред.. Но след това пак го наболява и леко в основата стана една подутинка, която не е зачервена или нещо да кажеш посиняло..., но вече 2-ри ден го боли и тварди че е леко накривен. Не иска, а и точно в момента не разполага с много време за да отиде на лекар...
Интерсува ме на някои случвало ли му се е нещо подобно, какво може да е, дали би му станало нещо занапред. Знам че не сте лекари тук, идеята ми ако някои е преживял нещо такова просто да сподели как са се развили нещата :(

SwEeTMuFFiN
02-15-2011, 12:39
:shock: :shock: :shock: лелее :shock: :shock: :shock:
подутоо и го болии. знам, че всички казват ,,лекар,, и мен малко ме дразни ама ще се наложи да се ядосам малко на мен :-D та няма времее трябва да намери да ходи на андрелог (или адрелог) според мен е много сериозно. на такива лекари може всичко да се каже! 8-)

bloodyF
02-15-2011, 15:33
http://www.menbg.com/component/content/article/76-sex-problemi/555-mozhe-li-penisat-da-se-schupi



ама то било много трудно да напишеш счупен пенис в гугъл бе :o

maksimal
02-15-2011, 15:34
уролог!

fear4o
02-15-2011, 21:26
Счупен пенис?!?!?!?! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Абе я ми кажете разбирачите къде намерихте кост в пениса :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Нова анатомия ли ще пишете?

batkodoki
02-15-2011, 21:59
Счупен пенис?!?!?!?! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Абе я ми кажете разбирачите къде намерихте кост в пениса :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Нова анатомия ли ще пишете?

НЕВЕЖЕСТВОТО и простащината демонстрирани в този пост са симптоматични за нивото на общата и здравната Култура, както и за манталитета на автора!!!

ДА, фрактура (счупване) на пениса ИМА!
ако, че пениса по презумпция кости няма - в състояние на ерекция напрегнатостта на крайните зони понася колебателни допустими отклонения сравними с тези на твърдо тяло.

точно така и се "чупи" пениса. в 90% от случаите иде реч за спукана кавернозна камера. рядко се ангажира и спонгиозното тяло.

във ВСИЧКИ случаи ТОВА Е СЪСТОЯНИЕ, КОЕТО НАЛАГА НЕЗАБАВНА КВАЛИФИЦИРАНА ЛЕКАРСКА ПОМОЩ! - в противен случай или при неудачно лечение дългосрочните проблеми са гарантирани. от почти незабележим в началото проблем с изкривяване на пениса, който с времето прогресира неотклонно до драстични изкривявания, през функционални проблеми като смутена, намаляваща или изобщо липсваща ерекция до остатъчно съдови проблеми на локално ниво...


при всяко СЪМНЕНИЕ за травма на пениса - консулт със спец е НАЛОЖИТЕЛНА!!!