PDA

View Full Version : МАЛКО HELP плс



cekokn
02-15-2011, 10:42
така сега ще ви го обясня кат на идиоти и искам .. да ми каете.. :д кво да правя.. така аз съм момче на 16 години.. добре сложено / трениращо като цяло съм хубав :D .. (до тyк добре) от около 2 седмици си чатя в facebook с едно 14 годишно момиче.. и ви казвам за 1-ви пат ми се случва.. да си приличам толкова мн с момиче (по характер не физически) разбирате ли с нея си приличаме в сички аспекти.. харесваме еднакви филми / храна / актиори / книги / музика а бре кат ви казвам еднакви буквално.. дори и лубимите ни числа савпадат.. лубими отбори.. дори и цветовете.. които харесваме са едни и сащи.. :D (дотук добре) тя каза.. че за 1-ви пат среща момче кат мене :P дет да я разбира така перфектно.. и от снимките които си разменихме и 2-мата бяхме очаровани.. ( и тyк идва проблемът) подяволите като цяло винаги съм бил с хубава кожа и лице.. но от 2 дни почнаха да ми излизат.. побертетски пъпки.. :O не че са мн .. ама са мн гадни.. аз понеже се подаржам доста добре.. веднага си купих някви мазила да се мажа и тем подобни.. ноо тря да се видим в четвартак ( за 1-ви пат ) и ще ходим на кино.. а аз мн се притеснявам.. че ще я отбласна с тези пъпки.. а и не смятам .. че до четвартак което е дрyги ден .. ще ми минат от кремовете които слагам.. :x и се чудя.. да отида ли или не.. мн я харесвам и по характер и по външния вид.. но.. нз дали ще ме хареса .. така те не са някви супер мн.. но има доста та вапроса ми е .. ако така си савпадаме.. ваншния вид няма да е от такова значение нали ? смисал .. да се пробвам ли с нея .. или не.. те пъпките не са мн.. ама дразнят...



П.П. ХИч НЕ МИ ДРЕМЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕшКИ В НЯКАВ СИ ФОРУМ В НЕТА.. ПИшА ГО НА ФОНЕТИКА НОРМАЛНО Е ДА ИМА ГРЕшКИ

JustAdream
02-15-2011, 10:49
Намажи ги с крем здраве

Cucko0
02-15-2011, 10:53
ще отговоря като за идиот като теб не излизай с момичето не и губи времето :)

cekokn
02-15-2011, 10:55
ЕМ Ааз съм зел крем здраве / някав почистваш спирт / и някво от нивея.. / ама невярвам да минат за 1-2 дни.. :S а иначе с нея страшно мн си допадаме.. :x и напрао ако я испусна.. ше съм ебахти загубеняка.. :x

AsExXx
02-15-2011, 11:05
Няма от какво да се притесняваш :P :P Ти гледай да не се изложиш на срещата мани ги пъпките :D :D ..... Пиши след 2-3 дена как е минало сичко :P :P

RageAgainstTheMachine
02-15-2011, 11:06
Мили идиоте , кажи и , че имаш някакъв ангажимент и ще трябва да отложите срещата...

cekokn
02-15-2011, 11:13
с нея няма как да се изложа.. :д толко мн си допадаме.. че обща тема за разговор ще намерим винаги :д а има ли закво да приказваме почти няма как да се изложа.. а иначе.. да тва с отлагането.. :x хм тя вече 2 седмицu ме кара да излезем.. но понеже.. имах ангажимент да помагам на маика .. ми там с едни документи смисал там аз и диктувах тя пишеше.. и през изминалите 2 седмици имах мн малко свободно време само вечер колкото да си чатим с нея малко. и ако отложа срещата ше излезне .. че не искам да се виждаме и я отбягвам което сашност не е вярно..



И Плс не ме ядете .. за грешките... от фонетиката са ето например :D нямам представа каде е буквата "6t" :D за тва я пиша "ш" и "т"

RageAgainstTheMachine
02-15-2011, 11:20
с нея няма как да се изложа.. :д толко мн си допадаме.. че обща тема за разговор ще намерим винаги :д а има ли закво да приказваме почти няма как да се изложа.. а иначе.. да тва с отлагането.. :x хм тя вече 2 седмицu ме кара да излезем.. но понеже.. имах ангажимент да помагам на маика .. ми там с едни документи смисал там аз и диктувах тя пишеше.. и през изминалите 2 седмици имах мн малко свободно време само вечер колкото да си чатим с нея малко. и ако отложа срещата ше излезне .. че не искам да се виждаме и я отбягвам което сашност не е вярно..



И Плс не ме ядете .. за грешките... от фонетиката са ето например :D нямам представа каде е буквата "6t" :D за тва я пиша "ш" и "т"

Тогава и кажи истината или се посрами , изборът е твой ...

А относно фонетиката , буквата "Щ" се намира отдясно на Ш. Оправданието , за изпуснатите главни букви и пунктация е...

cekokn
02-15-2011, 11:33
че пиша в форум за помощ .. а не съм на испит по бел..

cekokn
02-15-2011, 11:36
бтв тя току що влезе в фб и и написах че няма да мога .. заради пъпките .. и тя каза.. че няма проблем... и че пак искала да се срещнеме :grin: :grin: :P :P :-P :-P :grin: :grin: :o :o

TooRareToDie
02-15-2011, 11:58
НОРМАЛНО Е ДА ИМА ГРЕШКИ
А нормално ли е да си неграмотен, некомпетентен инвалид БЕ?! Толкова ли нямаш грам уважение, към драгите съфорумници да те е.а?! Писнало ми е от смотани миндили като теб заклевам се! Не заслужаваш отговор!

HuSiTo0o
02-15-2011, 12:06
Попринцип външният вит няма много голямо значение важно е как ще се държиш с нея и тен подобни. А и тя вече знае за пъпките ти и няма нищо напротив.

Slawi92
02-15-2011, 12:49
кви хора има напрао не е истина ... ИМАМ И АЗ СПЕШЕН ПРОБЛЕМ ПОРАСНА МИ ЕДИН КОСЪМ ПОВЕЧЕ В НОСА ... ЩЕ ИЗЛИЗАМ С ЕДНА ПИЧКА ОТ НЕТА ДЕТО Е МНОГО ЯКА ... ДА ИЗЛЯЗА ЛИ С НЕЯ ... АМИ АКО СЛУЧАЙНО КОСАМЪТ РЕШИ ДА СЕ ПОКАЖЕ НАВЪН КАКВО ДА ПРАВЯ .... 8)

RageAgainstTheMachine
02-15-2011, 14:09
кви хора има напрао не е истина ... ИМАМ И АЗ СПЕШЕН ПРОБЛЕМ ПОРАСНА МИ ЕДИН КОСЪМ ПОВЕЧЕ В НОСА ... ЩЕ ИЗЛИЗАМ С ЕДНА ПИЧКА ОТ НЕТА ДЕТО Е МНОГО ЯКА ... ДА ИЗЛЯЗА ЛИ С НЕЯ ... АМИ АКО СЛУЧАЙНО КОСАМЪТ РЕШИ ДА СЕ ПОКАЖЕ НАВЪН КАКВО ДА ПРАВЯ .... 8)

Почни да смъркаш много и кажи , че се дрогираш със сополите си.

Ей един мой съвет да проработи , само внимавай да не е някой педофил ! :-P

AuburnKills
02-15-2011, 14:20
Slawi92 много ме радва коментара ти....Защо не го отрежеш...пък ако пак порасне може да ходиш с маска :grin:

mitkosoft
02-15-2011, 14:20
ти мислиш че тя няма пъпки ли ?

cekokn
02-15-2011, 14:29
ами да няма.. а и един фр я познава и ми каза че няма а при мен буквално за 2-3 дни излезнаха... доста... :S

RageAgainstTheMachine
02-15-2011, 15:28
ами да няма.. а и един фр я познава и ми каза че няма а при мен буквално за 2-3 дни излезнаха... доста... :S

Те нарочно са излезли да те дразнят...

Slawi92
02-16-2011, 09:19
Slawi92 много ме радва коментара ти....Защо не го отрежеш...пък ако пак порасне може да ходиш с маска :grin: ако ме заболи .... :( хахаха стига спам ... просто неможах да се въздържа в тъпата тема да не напиша тъп коментар

VaMpiRKaTaaa
02-16-2011, 10:31
така сега ще ви го обясня кат на идиоти и искам .. да ми каете.. :д кво да правя.. така аз съм момче на 16 години.. добре сложено / трениращо като цяло съм хубав :D .. (до тyк добре) от около 2 седмици си чатя в facebook с едно 14 годишно момиче.. и ви казвам за 1-ви пат ми се случва.. да си приличам толкова мн с момиче (по характер не физически) разбирате ли с нея си приличаме в сички аспекти.. харесваме еднакви филми / храна / актиори / книги / музика а бре кат ви казвам еднакви буквално.. дори и лубимите ни числа савпадат.. лубими отбори.. дори и цветовете.. които харесваме са едни и сащи.. :D (дотук добре) тя каза.. че за 1-ви пат среща момче кат мене :P дет да я разбира така перфектно.. и от снимките(тук трябва да има запетая) които си разменихме и 2-мата бяхме очаровани.. ( и тyк идва проблемът) подяволите като цяло винаги съм бил с хубава кожа и лице.. но от 2 дни почнаха да ми излизат.. побертетски пъпки.. :O не че са мн .. ама са мн гадни.. аз понеже се подаржам доста добре.. веднага си купих някви мазила да се мажа и тем подобни.. ноо тря да се видим в четвартак ( за 1-ви пат ) и ще ходим на кино.. а аз мн се притеснявам.. че ще я отбласна с тези пъпки.. а и не смятам .. че до четвартак което е дрyги ден .. ще ми минат от кремовете които слагам.. :x и се чудя.. да отида ли или не.. мн я харесвам и по характер и по външния вид.. но.. нз дали ще ме хареса .. така те не са някви супер мн.. но има доста та вапроса ми е .. ако така си савпадаме.. ваншния вид няма да е от такова значение нали ? смисал .. да се пробвам ли с нея .. или не.. те пъпките не са мн.. ама дразнят...
Така,поправи си грешките,които съм ти отбелязала и може да ти отговоря не като на идиот.

cekokn
02-16-2011, 12:18
е кажи ми като на идиот..

Pirate
02-16-2011, 13:10
Да ти имам проблемите. :D

Niko93
02-16-2011, 13:22
така сега ще ви го обясня кат на идиоти и искам .. да ми каете.. :д кво да правя.. така аз съм момче на 16 години.. добре сложено / трениращо като цяло съм хубав :D .. (до тyк добре) от около 2 седмици си чатя в facebook с едно 14 годишно момиче.. и ви казвам за 1-ви пат ми се случва.. да си приличам толкова мн с момиче (по характер не физически) разбирате ли с нея си приличаме в сички аспекти.. харесваме еднакви филми / храна / актиори / книги / музика а бре кат ви казвам еднакви буквално.. дори и лубимите ни числа савпадат.. лубими отбори.. дори и цветовете.. които харесваме са едни и сащи.. :D (дотук добре) тя каза.. че за 1-ви пат среща момче кат мене :P дет да я разбира така перфектно.. и от снимките които си разменихме и 2-мата бяхме очаровани.. ( и тyк идва проблемът) подяволите като цяло винаги съм бил с хубава кожа и лице.. но от 2 дни почнаха да ми излизат.. побертетски пъпки.. :O не че са мн .. ама са мн гадни.. аз понеже се подаржам доста добре.. веднага си купих някви мазила да се мажа и тем подобни.. ноо тря да се видим в четвартак ( за 1-ви пат ) и ще ходим на кино.. а аз мн се притеснявам.. че ще я отбласна с тези пъпки.. а и не смятам .. че до четвартак което е дрyги ден .. ще ми минат от кремовете които слагам.. :x и се чудя.. да отида ли или не.. мн я харесвам и по характер и по външния вид.. но.. нз дали ще ме хареса .. така те не са някви супер мн.. но има доста та вапроса ми е .. ако така си савпадаме.. ваншния вид няма да е от такова значение нали ? смисал .. да се пробвам ли с нея .. или не.. те пъпките не са мн.. ама дразнят...



П.П. ХИч НЕ МИ ДРЕМЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕшКИ В НЯКАВ СИ ФОРУМ В НЕТА.. ПИшА ГО НА ФОНЕТИКА НОРМАЛНО Е ДА ИМА ГРЕшКИ

Щом си с пъпки, вероятно нема те хареса. :) :) :)

Как може за едни правописни грешки да не ти пука, а за некви си пъпки да ти пука.

Ха обясни ми.

Niko93
02-16-2011, 13:23
Ооооох,боже... Сложи си фон дьо тен.Прекалихте с малоумните теми.

Той е бил красавец, ама баш като си уредил среща забелязал че има пъпки :)

Бас ловя, че преди това със седмици не се е поглеждал в огледалото, понеже не му се е налагало ха ха ха

VaMpiRKaTaaa
02-16-2011, 13:50
е кажи ми като на идиот..
Не бъди толко самонадеян и със такова самочувствие без покритие.
Второ:бас ловия,че си грозен,дебел и пъпчив шишко на,който му миришат краката и се поти.

6sense
02-16-2011, 14:10
бтв тя току що влезе в фб и и написах че няма да мога .. заради пъпките .. и тя каза.. че няма проблем... и че пак искала да се срещнеме :grin: :grin: :P :P :-P :-P :grin: :grin: :o :o
крещящо си тъп саше

Slawi92
02-16-2011, 15:01
е кажи ми като на идиот..
Не бъди толко самонадеян и със такова самочувствие без покритие.
Второ:бас ловия,че си грозен,дебел и пъпчив шишко на,който му миришат краката и се поти.Tова ми харесваа!

Pirate
02-16-2011, 15:14
Само заради тази тема, заслужава да се направи друг раздел, специално за такива "епични" теми. Цецко, фен съм ти.

Fiction7577
02-16-2011, 15:16
Егати и самонадеяният си. То бива бива ама ...
Кой го знае къв е "плейбой" дори и в даскалото си, дето се мисли за повече от другите, сакън излезли му 4-5 пъпки и баси проблема.

Нямаш никакво уважение към когото и да е било, дори към непознати хора от които искаш помощ.

Момичето ще се отврати не от пубертетските пъпки, а от супер арогантният ти характер! Е, като те гледам си вярваш, но те съветвам да слезеш на земята докато можеш.

cekokn
02-16-2011, 19:46
1-во да смятам се за красив.. тренирам подаржам се.. ;) красив съм.. 2-ро не преди нямах пупки .. секи ден се гледам в огледалото .. :D кефя си се.. :D сега излезнаха.. и 3-то не съм чак пък толко арогантен.. :D а за грешките.. не ми пука шот не сме на испит.. а аз съм свикнал да си пиша с англиски букви но на (фонетика) и има грешки случват се кат пиша.. така...

и.. :D защо да слизам на земята.. кат в небето е по яко ( въздуха е по чист)

kadishona
02-16-2011, 19:53
Заеби киното, що провалия напрежението... Заведи я в приятно кафене със сепарета и седни до нея..

Slawi92
02-16-2011, 20:25
1-во да смятам се за красив.. тренирам подаржам се.. ;) красив съм.. 2-ро не преди нямах пупки .. секи ден се гледам в огледалото .. :D кефя си се.. :D сега излезнаха.. и 3-то не съм чак пък толко арогантен.. :D а за грешките.. не ми пука шот не сме на испит.. а аз съм свикнал да си пиша с англиски букви но на (фонетика) и има грешки случват се кат пиша.. така...

и.. :D защо да слизам на земята.. кат в небето е по яко ( въздуха е по чист) лелелеле ега ти излезнат още 100 пъпки ликенце малко иска съвет и не спира да се прай на инт ... ако беше толко подържан и красив, нямаше да се притесняваш за некви 3-4 пъпки ... келеме такова

cekokn
02-17-2011, 10:05
проблема е че не са 3-4... а доста повече... :S но си зех салицилов спирт ... крем здраве... хума и некав лусион .. и вече почна да има ефект.. ама бавно ги маха .. :S

Fiction7577
02-17-2011, 10:14
проблема е че не са 3-4... а доста повече... :S но си зех салицилов спирт ... крем здраве... хума и некав лусион .. и вече почна да има ефект.. ама бавно ги маха .. :S
Нека само да те "притесня" че това е кожа и се изисква време да се премахнат пъпките, а не става с магия, да ги намажеш веднъж и край.

Второ, знай че тия "цирей" ще ти излизат все повече, защото на тая възраст няма как, пъпчив ще си, моите съболезнования! :o

Ти си един самонадеян глупак, който на всичкото отгоре е и супер арогантен, макар и да го отричаш, си такъв. Няма лошо човек да има самочувствие, но има голяма разлика между самочувствие и его!!

И само да спомена - момичето няма да те хареса. По нета е съвсем друго от това на живо. Като те види какво си леке, ще те зареже на 2-рата седмица максимум. И като искаш съвети се дръж човешки бе, не да се правиш на интересен и то на хора които не познаваш!

Бахти ограниченото лапе си!

deathman94
02-17-2011, 10:52
според мен просто и кажи за проблема тя ще те разбере