PDA

View Full Version : Първо Бръснене



papyrko
02-15-2011, 11:05
Здравейте , може да ви звучи малко смешно но сам не мога да намеря решение на проблема


Аз съм седми клас но всичко при мен избързва ... нося обушки 47 номер , висок 1,89 ..... и окосмяването по лицето по лицето също според мен не е във норма ... всички съученици , съотборници и т.н. постоянно ми се подиграват. КоГато реших да поговоря със баща ми той беше против че в бъдеще постоянно ще се псувам че съм се избръснал толкова рано . Също каза да поискам съвет от дръги възрастни ,но млако ме е сра, а и след като чух репликата от бащат ана един мой приятаел когато ходих до тях "Иване избръсни си мустака" .... след няколко дни на тренировки един приятел на нашия треньор , идващ да тренира с нас ми каза какво става мустак ..... а във последния месец подигравките са изключително много .... Помогете :-o :-o

FuckingFreak
02-15-2011, 11:47
Е или се бръснеш.. или преглъщаш факта че всички ще ти се подиграват и повечето чистоплътни момичета ще странят от теб. С какво да ти помагаме? Ако смяташ, че имаш нужда - направи го, не е много лицеприятно :wink:

AreYouNoob
02-15-2011, 12:23
пич казвам ти избръсни се (до като баща ти го няма без негово знание) щот щи измислят някой гаден прякор и тогаа вече стаа зле :-o
ПС: ако незнаеш как да се избръснеш:
1.отиваш до магазина и си купуваш самобръсначка
2.слагаш пянатам където са ти мустаките :D
3.бръснеш от горе надолу (по посока на растеж на косъма)
4.след бръснене слагаш АФТЪРШЕЙВ иначе се появяват едни гадни пъпчици :o

MeLikesPie
02-15-2011, 12:34
Пич, не си мисли, че тва е лошо, просто се бръсни и тва е...

И кво като растеш бързо, и аз съм 7-ми клас и не бих страняла от такъв човек...

ScarletBite
02-15-2011, 13:19
Е или се бръснеш.. или преглъщаш факта че всички ще ти се подиграват и повечето чистоплътни момичета ще странят от теб. С какво да ти помагаме? Ако смяташ, че имаш нужда - направи го, не е много лицеприятно :wink:
+++

Rebirthing
02-15-2011, 15:38
Бръсни се щом те притеснява и не мисли за чуждото мнение !
Впрочем да ти се подиграват е супер детинско...това е в реда на нещата все пак , а и тях ще ги стигне скоро.

Pamaa
02-15-2011, 17:00
офф... кво ти пука, просто отиди пак при баща ти и му кажи, че просто не се чувстваш добре и ако той не ти купи самобръсначка и не ти обясни как да се бръснеш, ще го направиш сам! И мустака е нещо нормално, но не и приятно :P

WaterLilly
02-15-2011, 17:05
Обръсни се. И аз да те гледах с девствен мустак, и аз щях да ти се смея. :) Щом баща ти не ти дава, вземи нещата в свои ръце. Питай някое момче от форума, ако не си сигурен за марките или как точно да го направиш.

vampire_girl_
02-15-2011, 17:41
Обясни на баща си,как стоят нещата, но ако не те разбере - действай

CanisDirus
02-15-2011, 18:08
Това, че от бръсненето космите стават по-гъсти и дебели е МИТ.
Хората са измерили дебелината и гъстотата преди и след бръснене - разлика няма.

Баща ти да те научи да се бръснеш като хората, че ...

KumchoValcho
02-16-2011, 13:08
Баща ти е прост, не го слушай
Космите не става по-дебели и гъсти от бръсненето


Баща ти да те научи да се бръснеш като хората, че ...моя баща не е бил до мен да ми обяснява и до сега не съм имал никакви проблеми, не е огромна свещена философия
А в интернет има предостатъчно информация и без това.