PDA

View Full Version : как да ме забележи?



blackrose
02-15-2011, 15:13
значи.........харесвам един човек който също не е безразличен но чуствата му са по скоро приятелски въпреки това за мен е повече специялен и искам да опитам да направя така че да има повече взаимност между нас проблема е че не се сещам как и ако някой от вас има хубава идея може да я сподели тук ще съм много благодарна

Fiction7577
02-15-2011, 15:36
Или те харесва или не. Трудно ще го спечелиш щом сам не те е харесал.
Това, че е с различни чувства, т.е. че те приема само като приятелка, означава, че е безразличен що се отнася до любов.

Ако искаш му кажи, че го харесваш, но за мен трудно ще стане това което си го мислиш.

Успех все пак.

RLD3COOLman
02-16-2011, 09:46
[quote="blackrose"]значи.........харесвам един човек който също не е безразличен но чуствата му са по скоро приятелски въпреки това за мен е повече специялен и искам да опитам да направя така че да има повече взаимност между нас проблема е че не се сещам как и ако някой от вас има хубава идея може да я сподели тук ще съм много благодарна[/quot

Просто му го кайи но не да му го изстреляш ами повече намеци прави :) ще стане ако го харесваш наистина

Chacho
02-16-2011, 10:10
Освен ако не е грозно момичето или сме в сериозна връзка, никога не гледаме на момичетата като на просто приятелки, винаги имаме задни мисли.

sToyAncHo
02-16-2011, 14:31
Правиш намеци и така :) И в момента си в нарушение на т. 1 :? Внимавай следващия път :)

kykyto
02-16-2011, 14:38
И в момента си в нарушение на т. 1 :? Внимавай следващия път :)
+1 8)

GD
02-17-2011, 07:32
Просто бъди себе си и времето ще покаже неможе изведнъж да стане каквото искаш.

RLD3COOLman
02-18-2011, 06:00
Освен ако не е грозно момичето или сме в сериозна връзка, никога не гледаме на момичетата като на просто приятелки, винаги имаме задни мисли.

То ако е грозно то защо ще е с нея???
Макар че може да я исползва. :D
Незнам какво да мисла.

blackrose
02-19-2011, 11:39
Освен ако не е грозно момичето или сме в сериозна връзка, никога не гледаме на момичетата като на просто приятелки, винаги имаме задни мисли.

То ако е грозно то защо ще е с нея???
Макар че може да я исползва. :D
Незнам какво да мисла.

като за начало помисли как да се научиш да пишеш грамотно! :-x

RLD3COOLman
03-02-2011, 06:04
Освен ако не е грозно момичето или сме в сериозна връзка, никога не гледаме на момичетата като на просто приятелки, винаги имаме задни мисли.

То ако е грозно то защо ще е с нея???
Макар че може да я исползва. :D
Незнам какво да мисла.

като за начало помисли как да се научиш да пишеш грамотно! :-x

Ти ли пък ще ми кажеш?!Всеки ще си пише kakto iska. :x :P :D :razz:

blackrose
03-02-2011, 20:02
Освен ако не е грозно момичето или сме в сериозна връзка, никога не гледаме на момичетата като на просто приятелки, винаги имаме задни мисли.

То ако е грозно то защо ще е с нея???
Макар че може да я исползва. :D
Незнам какво да мисла.

като за начало помисли как да се научиш да пишеш грамотно! :-x

Ти ли пък ще ми кажеш?!Всеки ще си пише kakto iska. :x :P :D :razz:

....или както може,все пак не всички са грамотни........

RLD3COOLman
03-12-2011, 08:48
Освен ако не е грозно момичето или сме в сериозна връзка, никога не гледаме на момичетата като на просто приятелки, винаги имаме задни мисли.

То ако е грозно то защо ще е с нея???
Макар че може да я исползва. :D
Незнам какво да мисла.

като за начало помисли как да се научиш да пишеш грамотно! :-x

Ти ли пък ще ми кажеш?!Всеки ще си пише kakto iska. :x :P :D :razz:

....или както може,все пак не всички са грамотни........

мммм да ама и ти не си маи от "най-грамотните"

PeRfEkTnAtaAa
03-12-2011, 18:54
МмМ неможеш да накараш да те захаресва насила... А щом изпитва приятелски чуства значи не те харесва .... Малко ще ти е трудно да го накараш , но все пак успех...

Paramour
03-12-2011, 19:40
щом има само приятелски чувства нямаш как да го накараш да те харесва..
п.п. целият ти пост е в едно изречение wtf?!?! :shock:

qgodinka
03-13-2011, 10:52
малко ще е трудно,но все ще се намери начин :smt045

RLD3COOLman
03-17-2011, 19:33
МмМ неможеш да накараш да те захаресва насила... А щом изпитва приятелски чуства значи не те харесва .... Малко ще ти е трудно да го накараш , но все пак успех...

Да успех :D

stigmata
03-17-2011, 19:53
Все пак опитай,няма нищо страшно!Завари го някъде пиян,той сам ще поиска нещо повече от приятелство :razz: (Това си е стратегия какво)

Foreverbg
03-17-2011, 20:29
Както Криско пее - "Ако искаш да те забележат, хирурзите гъза ти трябва да отрежат" :-P :lol:

krokkrok
03-17-2011, 20:48
Освен ако не е грозно момичето или сме в сериозна връзка, никога не гледаме на момичетата като на просто приятелки, винаги имаме задни мисли.

yup yup

swetlie
03-18-2011, 19:22
и сега какво очакваш.. някой да ти каже всичко на готово какво да направиш и хоп- човекът е твой? :) за жалост няма да стане така. трябва сама да си се постараеш да проявиш интерес към нещата, който той харесва и така. ако не стане значи това е.. няма да си с него и не трябва да си биеш главата с тухла заради някакво момче. ще има още много пичове спокойно .. :)