PDA

View Full Version : Дайте ми съвет ....... Според васс??????



kristyna
02-15-2011, 17:33
здравейте ...
Хора харесвам си едно момче от 2 месеца вече.. :( Той замина за Германия,но преди това бяхме заедно и след като се върна пак бяхме заедно и дори се хванахме,но нещо се случи и аз не знам какво не иска да ми каже причината ....той реши да скъсаме...... ;( питах го за какво той ми каза само .. "чух нещо за теб"... питах го пак "какво кажи ми и лошо и добро да е,но той.... нищо....
според мен си е търсел причина да ме остави ... не знам аз така си го обеснявам..
след една седмица го видях с друго момиче и сърцето ми отново се разби на хиляди парценца..... :( пак говорих с него и той ми каза,че има друго момиче и аз му казах само едно ... "Бъди щастлив.." но до преди няколко дена е споделил че и на него не му е лесно да ме забрави и че не само аз съм се влюбила... офф помогнете ми,кажете ми според вас как да постапя как да си го върна.. или наистнина изглежда така ,че не иска да е с мен... :( :(

yakuza_
02-15-2011, 17:36
Твърде мн филми :D И мисля, че има други раздели за тея неща. Аз бих се спрял на "Кофата" :D

CanisDirus
02-15-2011, 17:40
Правете секс и надупчи презерватива с карфица. Като родиш ще имал силен коз да го държиш при себе си 8-)

VaMpiRKaTaaa
02-15-2011, 17:59
Темата ти е за раздел ''ЛюбоФфФ'',там ще ти дадът по-адекватни отговори.
Второ:пиши грамотно
Трето :Мисля,че трябва да го оставиш и да НЕ се занимаваш с него.

semantics
02-15-2011, 18:45
там ще ти дадът

пиши грамотно

Сез ху?