PDA

View Full Version : И да искаш , не можеш да го разбереш



cwetomilaiwanowa
02-15-2011, 17:15
Здравейте , абе искам да ви разкажа една история и в същото време да ми помогнете с мнение или съвет . Ходих с едно момче 3 месеца има 2 - 3 съсвания от негова страна , но на рождения ми ден разбрах , че тои е имал по близък контакт с друго момиче , а по тази тема спорихме сигорно седмици наред и той ме убеждаваше , че няма нищо . При което без да искам попадам на интересни снимки и когато той идва да рождения ми ден му казвам , че искам да скъсаме при което видях , че до сега никога не му е ставало толкова тъпо , но викам аиде голяма работа... мина една година вече и преди 2 седмици го санувах и вкам аийде да му пиша . Уговорихме за кафе излязохме говорихме си тръгнахме да си пишем да си говорим с часове и на рождения му ден се целувахме , казваше ми че ме обича .На другия ден беше последвано с .. ооо аз нищо не помня , тов ами го каза докато бяхме с неговата компания, но когато оснахме двамата изведнъж взе да си спомня :-x така де след два дни беше свети валентин и пак се целувахме интересни разговори имахме , и накрая ме изика да спя у тях с управаданието , че не искал да ме изпраща до нас , аз можех да си хвана такси той не не ще останеш , останах аз ии днеска си говорим , несе видяхме и изведнъж обади ми се , пита ме какво правя , казах мму че съм с приятелки на кафе и ми каза добре аи чао и ми затвори .. каже те ми вие какво бихте си помислили .. игра ли върти , иска да бъде с мен ама мъжкото его му пречи или какво ???
:(

bratignat
02-15-2011, 17:20
Много долно те използва, обаче и ти му позволяваш ;)

VaMpiRKaTaaa
02-15-2011, 17:23
Разигравате.

DarkGirll
02-15-2011, 17:23
.. Мила според мен той те разиграва :? щом се държи така и си спомня само когато му изнася значи не те заслужава!Съгласна съм с bratignat ,че ти му позволяваш да те използва..зарежи го живей си живота не ти трябва такъв човек до теб :wink:

cwetomilaiwanowa
02-15-2011, 17:34
в това е проблема , че го познавам много добре ии знам какъв човек е и знам , че той винаги иска да ми угоди обаче симисли , ч е прекалява с угаждането и за това тръгва да се държи зле . 1 година постоянно ми пишеш и ми звънеше откакто скъсахме накрая аз реших малко аванта да има и от това нещо ми се възвърнаха всичките чувства :? Беше се скарал с компанията си заради мен ама и не искаше с мен да се събира докато аз не пуна първия сигнал .. аз знам , че ме обича след всички постъпки уж казани зад моя гръб виждам , че малко момчета биха направили .. а пък и той не ходи след всяко момиче пуснало фитила на 18 е а е имал 4-5 аверки но сериозни .. но на въпросния свети валентин (тоест вчера) аз бях първото момиче спало у тях и запознало се с майка му .. охх не знам вечее