PDA

View Full Version : Пловдив ?!



SlowDownBaby
02-15-2011, 17:50
Бях пуснала преди такава тема,но беше и с друг университет за това искам сега да ви попитам само за този.Някой знае ли нещо повече за Музикалната академия в Пловдив ? Ако има някой който учи или работи там,нека да ми пише ако трябва на лс....чух,че имало пробен изпит за Графичен дизайн и реклама,но не мога да разбера кога ще е,а ми трябва найстина много спешно. :(

vilito2589
02-15-2011, 20:55
Аз живея в Пловдив, а за първи път чувам за такава академия. Най- добре иди и попитай там учител или директор те ще ти кажат най - добре.

SlowDownBaby
02-16-2011, 08:50
Аз живея в Пловдив, а за първи път чувам за такава академия. Най- добре иди и попитай там учител или директор те ще ти кажат най - добре.

Малко трудно да отида да попитам защото съм от бургас. А иначе доста странно,че не си чувала. http://www.artacademyplovdiv.com/ Ето линк може да се сетиш за какво говоря. :)

Remixa92
02-16-2011, 13:03
Хаха не била чувала.КОй не знае за музикалната Академия в Стария град.Ходил съм няколко пъти там когато свирихи то като все едно бяхме ученици на бъдещите тогава студенти по музика.Но не мога да ти помогна.На сайта им пише всичко.