PDA

View Full Version : Иделания подарък за него



cwetomilaiwanowa
02-15-2011, 17:58
Кой не харесва подаръци? Да, но според едно скорошно проучване, мъжете се чувстват неудобно, ако получат подарък без повод.

Идеалният подарък за него
Този трик ще го накара да хареса какъвто и да е подарък... дори и пуловер.

Те се чувстват длъжни да върнат жеста, коментират учените от университета „Джордж Мейсън” в САЩ. За да го накараш да не се чувства задължен, му остави подаръка, придружен с бележка от сорта на „Благодаря, че ти шофира миналия уикенд”. Така, ако той си е въобразявал, че трябва да получи благодарност за усилието си, няма да се чувства притиснат да ти върне изненадата, а просто ще си мисли, че има най-якото гадже на света.

Kamelliq
02-15-2011, 18:07
мъжете не приемат ли тези жестове за.. лигави?

TooRareToDie
02-15-2011, 18:36
:razz:

cwetomilaiwanowa
02-15-2011, 18:50
емии то естествено зависи и от мъжа , но и от повода :)) иначе защо да приемат подарък за лигав :D :-o

TooRareToDie
02-15-2011, 19:05
С или без повод, не си падам по подаръците. Обичам да давам, не да получавам :)

TheBeliever
02-15-2011, 19:35
Copy/Paste, а не посочваш източник.

MiMcHeToOo
02-15-2011, 19:35
С или без повод, не си падам по подаръците. Обичам да давам, не да получавам :)

И аз така. Много обичам да правя подаръци, с повод или без. Когато обаче на мен ми подарят без повод ми става неудобно много. Радвам се де, но ми е притеснено много 8-)

D3NG3rZ0N3
02-15-2011, 19:36
Това не е ли гейско? :?

TooRareToDie
02-15-2011, 19:40
Copy/Paste, а не посочваш източник.
Кой Copy/Paste? Оточнявай, ако не ти пречи.

TheBeliever
02-15-2011, 19:54
Copy/Paste, а не посочваш източник.
Кой Copy/Paste? Оточнявай, ако не ти пречи.

Темата на автора. Ако исках да се обърна конкретно към теб щях да ти цитирам мнението. Както го правя сега.

anonymous708973
02-16-2011, 06:52
мъжете не приемат ли тези жестове за.. лигави?

Не. Моят супер много се радва на дребни изненади и жестове. Елементът на изненадата поддържа огъня жив :) И едва ли е само той.
Примерно... без да му казвам, му нося домашно направени минипайчета с орехи, канела и прочее. Купувам му книжка, която иска и му я подарявам при едно най-обикновено излизане.
Той прави същите неща за мен. :)

LadyDi
02-16-2011, 07:10
Девойче, (към авторката) напомням ти, че сайтът се казва TeenProblem.

Ако си търсиш поле за изява като журналист и искаш да пишеш статии, свържи се с alex или machoka, недей задръства форума с такива теми.

И когато текстът не е твой авторски, цитирай източника. "Според проучвания". Ама чии проучвания?