PDA

View Full Version : За любовта няма граници!!!!!



misery
02-15-2011, 19:15
Случайно преди две, три седмици в един сайт ми писа момче което е доста по голямо от мен. Първоначално аз не отговарях на съобщенията му защото ми изглеждаше твърде голям за мен, но след 3тото му съобщение реших да му отговоря и така завързахме един съвсем безобиден разговор. С течение на времето аз му дадох своя скайп и започнахме да си комуникираме там.Той започна да му споделя неща за себе си, а аз неща за мойта личност. След около 5-6дни разбрах, че този човек независимо от годините беше добър и не търсеше секс за една вечер, секс за пари и такива глупави работи ... искаше просто някой да го обича.Стана ми жал за него и реших да му обърна малко повече внимание и той ме помоли да излезнем на кафе в мола, аз приех неговото предложение и след 2дни се видяхме. Преди да отида на срещата аз си казах, че това за мен е просто един човек който има нужда от малко внимание и че неискам да се привързвам към него защото е на повече години от мен, ай защото може да ми направи нещо лошо. След известно време излезнахме на нашата среща в мола .. когато го видях аз започнах да треперя по необясним начин и да се притеснявам все едно се притеснявах от това да не хлътна по него. Отидох до него и му подадох ръка и му казах " Здравей" той също протегна своята ръка и ми каза "Радвам се, че дойде и че не ми изигра някой номер" ... Влезнахме в мола и седнахме в един ресторант поръчахме си храна и си говорехме около 2 часа на най-различни теми .. след което аз бях принудена да си тръгна защото се стъмваше и ако не бях тръгнала сега после нямаше с какво да се прибера до вкъщи. След като се прибрах в къщи, аз започнах да мисля за този човек, беше ми влезнал в главата и по необясними причини неискаше да излезне от там .. реших да влезна в скайпа и веднага щом влезнах, той ме попита как се чувствам след срещата и нали не съм се оплашила. Продължихме да си пишеме още няколко дни и той ме попита "Искаш ли да дойдеш в нас на 14ти да празнуваме заедно празника ?", незнам защо, но в момента който прочетох това аз настръхнах сърцето ми започна да бие по бързо и веднага написах "Ами, добре"! Имаше доста голяма вероятност като отида в тях, той да ме изнасили .. но нещо в мен ми казваше да отида! На 13ти вечерта ния се разбрахме къде и към колко да се видим, и си поговорихме за това, че между нас нищо неможе да излезне поради причината, че той е на много повече години от мен .. На следващия ден след училище, аз отидох до най-близкия магазин и купих шоколад, защото неможах да отида в тях с празни ръце .. по път към тях аз си повтарях, че нетрябва да се привързвам към него и че това е просто едно приятелско прекарване на празника! Видяхме се и той ме заведе в тях, седнахме и започнахме да гледаме телевизия, да пиеме Бяло вино и да ядем шоколад. Седяхме така доста дълго време, когато по телевизията започна една доста хубава песен .. тогава аз станах и отидох при него погледнах го и го попитах "може ли да те гушна ?" Отговорът беше "ъъъъ .. разбира се", прегърнах го доста силно ии седяхме така около половин час .. при което на мен ми стана доста хубаво, но постояно си повтарях, че между нас неможе да има нищо! След няколко минути той ме попита, искаш ли да останеш да спиш в нас? Ии пак нещо в мен се обади и ми каза "Остани" .. 0бадих се на родителите си и им казах, че тази вечер няма да се прибирам. След което му казах, че ще остана при него само ако не злорадства с мен. Седяхме още дълго време гушнати заедно и той предложи да поръча пица. Поръча пица и изтеглихме филма "The Last Song", всичко беше толкова красиво и хубаво,че просто не ми се вярваше. След като филма свърши той ме попита дали е възможно да му разкажа нещо за себе си и аз започнах да му разказвам за предишните ми връски и как съм попадала само на момчета който са ми изневерявали и който са ме наранявали. След което сякаш той се променни корено .. започна да ме отблисква да не ме прегъща ии цялото му настроение беше леко кофти... Започна той да разказва за неговия живот, при което на мен ми стана хубаво от това, че той споделя с мен такива работи. Преди да си легна на неговата спалния, нещо ме прихвана и аз го попитах дали случайно имам шанс с него .. а неговите думи бяха " 0т 1 година съм сам, в момента незнам какво искам ", а преди да му разкажа за връските си отговорът на този въпрос беше " Имаш шанс, но трябва да се опознаем " .. Стана ми доста неловко след като чух това и се сдухах много .. Постояно си повтарях, че нетрябва да имам нищо общо с този човек, а ето сега даже исках да бъда с него .. Легнахме си и той застана от единия край на спалнята а аз от другия .. не се здържах помръднах се до него и го гушнах .. неможах да заспя цяла нощ, стоях и го гледах ии неможех да му се нарадвам .. на сутринта като станахме, той отново ме гушна ии ми каза, че е време да си ходя .. тръгнах си и аз го попитах " Ще имам ли възможноста да те видя пак ", а той ми отговори " Незнам " .. при тези думи аз направо се сринах .. ии още немога да си обясня това негово държание. Може ли някой да ми помогне .. Може ли някой да ми обясни как да му докажа, че искам сериозна връска а не връска за един месец .. ии, че за любовта няма граници !

TooRareToDie
02-15-2011, 19:18
Прекалено дълго, мързи ме да го чета :(

misery
02-15-2011, 19:22
Прекалено дълго, мързи ме да го чета :(

Съжелявам, просто това е моята история :)

MiMcHeToOo
02-15-2011, 19:25
Хм, интересна история. Знам ли, каква ви е разликата? Ако е много голяма може в последния момент да се е уплашил, че си малка и несериозна. Най-вероятно трябва да поговориш с него и да го попиташ от какво толкова се е жегнал.

DarkGirll
02-15-2011, 19:26
.. На колко сте..?
Иначе опитай да поговорите сериозно кажи му,че имаш сериозни намерения и ,че искаш серизона връзка и,че за теб годините нямат значение .. според мен и той има някакви чуства,но явно нещо го притеснява просто поговорете :) Успех :wink:

ScarletBite
02-15-2011, 19:27
Това реално ли е? :-o Съмнявам се, но ако е така... значи това момче има сериозен проблем и ти си му един вид отдушник. Може би приличаш на бивша приятелка или пък той е някакъв перверзник.
Но не е чиста тази работа!
"Любов" и "сайт за запознанства" са несъвместими понятия.
Ама и ти си глупавичка...

antifashionshit
02-15-2011, 19:48
^ и романтична, и идеалистка. и по тази логика й се иска някой да я харесва заради самата нея. и някой да я.. нещо от рода на защитава. а това момче с уж разбито сърце е попаднал право в целта. и вече е заслепена.