PDA

View Full Version : за сериала "Тя и Той"



fr0zenboy
02-15-2011, 19:58
Много ще съм благодарен, ако някой ми каже откъде мога да си изтегля всичките серии на "тя и той" (само в замунда има 3 сезон.. ) а този филм го обожавам, той е единствения български сериал, който е хубав, а го няма май никъде :( мерси предварително :)

fr0zenboy
02-16-2011, 17:06
някой би ли ми помогнал ? :(

gabri3lla
02-16-2011, 17:44
Щом в замундата го няма надали ще можеш да си го дръпнеш от другате. Потърси дали няма да ги има епизодите във vbox7.

fr0zenboy
02-17-2011, 04:20
Щом в замундата го няма надали ще можеш да си го дръпнеш от другате. Потърси дали няма да ги има епизодите във vbox7.

По принцип ги има, но 90 % са с лошо качество, другите 10 % съм си ги изтеглил :D Абе хора, не е ли срамота най-добрия комедиен български сериал да го няма никъде... :? :-o

Затова ако някой нещо знае, помагайте :D Друг вариант е, ако някой от вас има сериите и ще му дам на ЛС скаипа си и да ми ги изпрати : )

fr0zenboy
02-17-2011, 04:21
Щом в замундата го няма надали ще можеш да си го дръпнеш от другате. Потърси дали няма да ги има епизодите във vbox7.

По принцип ги има, но 90 % са с лошо качество, другите 10 % съм си ги изтеглил :D Абе хора, не е ли срамота най-добрия комедиен български сериал да го няма никъде... :? :-o

Затова ако някой нещо знае, помагайте :D Друг вариант е, ако някой от вас има сериите и ще му дам на ЛС скаипа си и да ми ги изпрати : )